search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

فلکسی بار

فلکسی بار یا میله ارتعاشی، ابزاری فوق‌العاده جهت بهبود و ارتقاء سطح تناسب اندام است. این وسیله‌ی ورزشی کاهش وزن، تحرک و توان‌بخشی را به دنبال دارد. شما ورزشکار حرفه‌ای یا مبتدی در هر رده سنی که باشید، فلکسی بار وسیله‌ای مناسب برای شما می‌باشد و می‌توانید به وسیله‌ی آن به تقویت عضلات خود کمک کنید. ارتعاشاتی که به وسیله‌ی حرکت نوسانی فلکسی بار تولید می‌شود تأثیرات منحصر به ‌فردی بر روی ماهیچه‌های شما می‌گذارد. تمرین درمانی به وسیله ابزار نوسان پذیر (ارتعاشی) از روش‌های نسبتأ جدیدی می‌باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته و در اروپا و آمریکا بسیار رواج پیدا کرده است. محققین از جنبه‌های مختلفی این ابزار را مورد بررسی قرار داده‌‌اند که یکی از...

فلکسی بار یا میله ارتعاشی، ابزاری فوق‌العاده جهت بهبود و ارتقاء سطح تناسب اندام است. این وسیله‌ی ورزشی کاهش وزن، تحرک و توان‌بخشی را به دنبال دارد. شما ورزشکار حرفه‌ای یا مبتدی در هر رده سنی که باشید، فلکسی بار وسیله‌ای مناسب برای شما می‌باشد و می‌توانید به وسیله‌ی آن به تقویت عضلات خود کمک کنید. ارتعاشاتی که به وسیله‌ی حرکت نوسانی فلکسی بار تولید می‌شود تأثیرات منحصر به ‌فردی بر روی ماهیچه‌های شما می‌گذارد. تمرین درمانی به وسیله ابزار نوسان پذیر (ارتعاشی) از روش‌های نسبتأ جدیدی می‌باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته و در اروپا و آمریکا بسیار رواج پیدا کرده است. محققین از جنبه‌های مختلفی این ابزار را مورد بررسی قرار داده‌‌اند که یکی از آن‌ها بررسی سطح و الگوی فعالیت برخی از عضلات هنگام نوسان این وسیله در جهات و وضعیت‌های متفاوت می‌باشد.

فلکسی بار به عنوان یک‌ی وسیله ورزشی در کارهای تقویتی و بدنسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله معمولاً به شکل یک میله با وزنده‌ها(دیسک‌های وزنه) در هر دو طرف قرار دارد. با اضافه کردن دیسک‌های وزنه به هر دو طرف میله، وزن کل فلکسی بار افزایش می‌یابد. دستگاه فلکسی بار علاوه بر جنبه ورزشی، جنبه‌های درمانی نیز دارد. نوسان‌های این دستگاه به فعالیت عضلات راست کننده ستون فقرات کمک می‌نماید. استفاده از این دستگاه و هم‌چنین انتخاب حرکات مناسب علاوه بر تقویت عضلات پا موجب عملکرد بهتر ستون فقرات و هم‌چنین جلوگیری از دردهای مربوط به این ناحیه می‌شود.

تمرین با فلکسی بار

طریقه‌ی استفاده از از این وسیله بدین گونه است که شما باید وسط دستگاه را در دستتان بگیرید و آن را به‌ گونه‌ای که آرنجتان خم نگردد تکان داده و این عمل را تکرار کنید. انجام مداوم حرکات فلکسی بار سبب تقویت عضلات و افزایش متابولیسم بدن و هم‌چنین بالا رفتن ضربان قلب شما می‌گردد. از دیگر فواید این دستگاه ایجاد فاصله میان مهره‌ها بوده که سبب افزایش فضا برای خروج اعصابی که در داخل آن‌ها وجود دارند می‌گردد. یکی از عوامل درد اعصاب فشرده، فاصله کم میان مهره‌ها است‌. این درد در ستون فقرات کمر، گردن و حتی قفسه سینه احساس می‌گردد. فلکسی بار عضلات عرضی شکم را بهبود داده و هم‌چنین برای مورد هدف قرار دادن ماهیچه‌های کف لگن یک روش بسیار مناسب می‌باشد. از دیگر مزایای دستگاه فلکسی از بین‌ رفتن اختلالات عضلانی است که سبب کم شدن دردهای آرتریت و درد پشت می‌گردد.

برترین برندهای فلکسی بار

انتخاب بهترین مارک فلکسی بار موجود در بازار کار ساده‌ای نیست. تعداد برندهای موجود در بازار بسیار زیاد هستند و هرکدام محصولاتی با ویژگی‌های خاص عرضه کرده‌اند. از میان بهترین برندهای تولیدکننده فلکسی بار می‌توان به Time Power ,Jucaiba, Arideia ,Agilinex, Trendy و ... اشاره کرد.

اسپرت کالا وب سایتی معتبر برای خرید فلکسی بار

Agilinex وTrendy از برترین برندهای دنیا در زمینه‌ی تولید لوازم ورزشی هستند که ما در اسپرت کالا برای شما دوستداران ورزش فراهم کرده‌ایم. قیمت فلکسی بارهای ما با توجه به کیفیت بالایی که دارد زیاد نمی باشد، با خرید این محصولات به صورت آنلاین ضمن صرفه‌جویی در زمان، در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی کنید. فروشگاه ورزشی اسپرت کالا در جهت بالا بردن سطح ورزش کشور محصولات ورزشی مطلوب ارائه می‌کند.