search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

دارحلقه

دارحلقه یا رینگ کراس فیت، یک ابزار تمرینی مهم در ورزش کراس فیت است. دارحلقه شامل دو حلقه است که از یک فریم محکم فلزی آویزان است، هر حلقه با یک بند محکم حمایت می‌شود و بند هم به یک کابل متصل است. ورزشکار بر روی دارحلقه به چرخش، قدرت، ایستادگی و تعادل نیاز دارد. تمرینات با این وسیله شامل حرکت اصلی کشیدن یک حلقه در سرتاسر بدن شما در حالی که ایستاده‌اید می‌باشد. در واقع تمرین با دارحلقه باعث حرکات مختلف نمایشی و هنری می‌شود، این نوع تمرینات کمر، شانه، عضله دوسر بازو، سه سر، ساعد و مچ شما را تقویت می‌کند. برای نصب دارحلقه می‌توانید از سقف باشگاه یا سازه‌های کراس فیت با طول...

دارحلقه یا رینگ کراس فیت، یک ابزار تمرینی مهم در ورزش کراس فیت است. دارحلقه شامل دو حلقه است که از یک فریم محکم فلزی آویزان است، هر حلقه با یک بند محکم حمایت می‌شود و بند هم به یک کابل متصل است. ورزشکار بر روی دارحلقه به چرخش، قدرت، ایستادگی و تعادل نیاز دارد. تمرینات با این وسیله شامل حرکت اصلی کشیدن یک حلقه در سرتاسر بدن شما در حالی که ایستاده‌اید می‌باشد. در واقع تمرین با دارحلقه باعث حرکات مختلف نمایشی و هنری می‌شود، این نوع تمرینات کمر، شانه، عضله دوسر بازو، سه سر، ساعد و مچ شما را تقویت می‌کند. برای نصب دارحلقه می‌توانید از سقف باشگاه یا سازه‌های کراس فیت با طول بلند استفاده نمایید.

اگر از آمادگی جسمانی نسبتاً خوبی برخوردارید و به دنبال یک ورزش حرفه‌ای، سنگین و در عین حال قدرتی هستید پیشنهاد ما به شما استفاده مداوم از دارحلقه در تمرینات است.

انواع دارحلقه

دارحلقه در انواع مختلف چوبی، استیل و پلاستیکی ساخته می‌شود. بهترین نوع دارحلقه که آسیب کمتری به دست می‌رساند دارحلقه چوبی است. برای خرید این وسیله ورزشی حتماً به نوع آن دقت کنید، به عنوان مثال استفاده از انواع چوبی غیراستاندارد ممکن است دارای تراشه‌های ریز باشد که موجب آسیب به دست ورزشکار شود، بدین جهت ما در مجموعه‌ی خود دارحلقه پی وی سی با کیفیت بسیار بالا برای شما ورزش دوستان فراهم کرده‌ایم.

معتبرترین تولیدکنندگان دارحلقه

برندهای مختلف ورزشی در زمینه‌ی تولید وسایل و تجهیزات کراس فیت فعالیت می‌کنند که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به CrossFit Rings, Quolix, Agilinex و ... اشاره کرد. محصولات برند Agilinex موجود در سایت اسپرت کالا ساخته شده از متریال با کیفیت‌ و قابلیت رقابت با بهترین برندهای روز اروپا است.

خرید آنلاین انواع دارحلقه از اسپرت کالا

برای تهیه‌ی وسایل ورزشی حساس نظیر دارحلقه می‌بایست به یک سایت معتبر نظیر فروشگاه ورزشی اسپرت کالا مراجعه نمائید. برای اطلاع از قیمت تجهیزات کراس فیت از جمله دارحلقه از همین صفحه اقدام کنید.