search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

جلیقه وزنه‌ای

جلیقه وزنه‌ای یک ابزار تمرینی است که به صورت یک وسیله قابل پوشیدن مانند یک جلیقه طراحی شده و دارای وزن اضافی می‌باشد. این نوع جلیقه برای نوع خاصی از تمرینات تناسب اندام می‌باشد که برای سوزاندن مقدار زیادی کالری و واکنش بدن کاربرد دارد و گاهی اوقات به عنوان تمرین قدرتی شناخته می‌شود که در مقایسه با بیشتر تمرینات فیزیکی دقیق‌تر عمل کرده و هم‌چنین انعطاف پذیری، تعادل یا استقامت بدن را بالا می‌برد. همان طور که در بالا اشاره شد وزنه‌های متصل شده در جلیقه وزنه‌ای برای افزایش قدرت عضلات بدن در ورزش کاربرد دارند. شما خواهید توانست با وزنه‌های متصل شونده و حمل آن به راحتی و بدون دردسر عضلات پای خود و...

جلیقه وزنه‌ای یک ابزار تمرینی است که به صورت یک وسیله قابل پوشیدن مانند یک جلیقه طراحی شده و دارای وزن اضافی می‌باشد. این نوع جلیقه برای نوع خاصی از تمرینات تناسب اندام می‌باشد که برای سوزاندن مقدار زیادی کالری و واکنش بدن کاربرد دارد و گاهی اوقات به عنوان تمرین قدرتی شناخته می‌شود که در مقایسه با بیشتر تمرینات فیزیکی دقیق‌تر عمل کرده و هم‌چنین انعطاف پذیری، تعادل یا استقامت بدن را بالا می‌برد.

همان طور که در بالا اشاره شد وزنه‌های متصل شده در جلیقه وزنه‌ای برای افزایش قدرت عضلات بدن در ورزش کاربرد دارند. شما خواهید توانست با وزنه‌های متصل شونده و حمل آن به راحتی و بدون دردسر عضلات پای خود و دیگر عضلات بدن را تقویت نمایید. اگر هنگام راه رفتن یا دویدن، جلیقه وزنه را تن نمایید، سبب می‌شود پاهایتان بسیار زودتر از قلب و ریه‌ی شما خسته شده و با این روش، قدرت عضلات پا را ارتقاء می‌دهید. جلیقه وزنه سبب تقویت دیگر عضلات بدن نیز شده و به عنوان مثال اگر شما قبل از تمرین با میله بارفیکس، جلیقه وزنه را بپوشید، با هر بار بالا کشیدن خود، بازوها و عضلات بالای بدنتان را نیز تقویت می‌نمایید. این وزنه‌ها برای سوزاندن کالری و کربوهیدرات هم مناسب بوده و از آنجایی که جلیقه وزنه مانند پیراهن پوشیده می‌شود، هر زمانی که شما دراز و نشست را انجام دهید، نیروی زیادی در عضلات شکم وارد شده و تقویت را زیاد می‌کند. به این طریق افرادی که عضلات شکم ضعیفی دارند، با کمک جلیقه وزنه‌ای در ورزش‌های سخت، قدرت عضلات خود را چند برابر نمایند.

انواع جلیقه وزنه‌ای

دو نوع اصلی جلیقه وزنه‌ای وجود دارد: جلیقه‌های قابل تنظیم و ثابت.

جلیقه‌ وزنه‌ای قابل تنظیم: این نوع جلیقه قابلیت تنظیم وزن دارد، به این معنا که می‌توانید وزنه‌ها را باز یا بسته کنید تا وزن مورد نظر خود را پیدا کرده و تنظیم نمایید. جلیقه‌های وزنه‌ای قابل تنظیم به شما این امکان را می‌دهند که با تطبیق بدن با هر بار وزن بیشتری اضافه کنید. 

جلیقه وزنه‌ای ثابت: وزن این مدل جلیقه ثابت بوده و قابل تغییر نیست، اگرچه می‌توان از آن‌ برای هر تمرینی استفاده کرد، اما معمولاً برای تمرینات هوازی استفاده می‌شود. این نوع جلیقه از نظر طراحی شیک‌تر و کوچک‌تر است و قطعات متحرک دارد. اگر نیاز به افزایش شدت داشتید، می‌توانید سرعت یا مدت دویدن یا جلسه هوازی خود را افزایش دهید.

برای استفاده از جلیقه وزنه‌ای باید توجه داشت که وزنه معقول و مناسب بر اساس سطح توانایی شما انتخاب شود و تکنیک‌های صحیح اجرای تمرینات را رعایت کنید تا از آسیب‌های جسمی جلوگیری کنید. هم‌چنین قبل از شروع هر برنامه تمرینی جدید، مشاوره از متخصصان ورزشی یا پزشک توصیه می‌شود.

خرید اینترنتی جلیقه وزنه‌ای از فروشگاه آنلاین اسپرت کالا

حال که با این محصول آشنا شدید، برای خرید آن می‌توانید به سایت اسپرت کالا مراجعه نمایید. دسته‌بندی این محصول در سایت اسپرت کالا شامل: جليقه وزنه‌اي 9 کيلويي VX، جليقه وزنه‌اي قابل تنظيم Agilinex می‌باشد.