search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

ترامپولین

ترامپولین یا تشک پرش در میان ژیمناستیک کارها بسیار محبوب است، آن‌ها هنگام پریدن روی ترامپولین حرکات آکروباتیک انجام می‌دهند. در واقع ترامپولین وسیله‌ای است متشکل از یک تکه پارچه‌ی محکم که بین یک قاب فولادی کشیده شده و اغلب در آن از فنرهای مارپیچ زیادی استفاده می‌شود. مهم‌ترین نکته در تهیه ترامپولین متناسب بودن آن با وزن افراد است. به عبارتی هر یک از ترامپولین‌ها محدوده‌ی وزنی خاصی دارند که تنها افرادی با همان وزن می‌بایست از آن استفاده کنند. اگر به این ورزش علاقه‌مند هستید ابتدا روی تشک رفته و بایستید، سپس پا را به اندازه عرض شانه باز کنید و اندکی دست را خم نموده و ساعد دست را روی دستگیره ترامپولین بگذارید، بعد...

ترامپولین یا تشک پرش در میان ژیمناستیک کارها بسیار محبوب است، آن‌ها هنگام پریدن روی ترامپولین حرکات آکروباتیک انجام می‌دهند. در واقع ترامپولین وسیله‌ای است متشکل از یک تکه پارچه‌ی محکم که بین یک قاب فولادی کشیده شده و اغلب در آن از فنرهای مارپیچ زیادی استفاده می‌شود. مهم‌ترین نکته در تهیه ترامپولین متناسب بودن آن با وزن افراد است. به عبارتی هر یک از ترامپولین‌ها محدوده‌ی وزنی خاصی دارند که تنها افرادی با همان وزن می‌بایست از آن استفاده کنند.

اگر به این ورزش علاقه‌مند هستید ابتدا روی تشک رفته و بایستید، سپس پا را به اندازه عرض شانه باز کنید و اندکی دست را خم نموده و ساعد دست را روی دستگیره ترامپولین بگذارید، بعد زانو را خم کرده و در نهایت با سرعت به سمت بالا و پایین بپرید.

انواع ترامپولین

از آن جایی که ترامپولین در اندازه‌ها و اشکال گوناگون طراحی و ساخته شده است، بنابراین می‌توان آن را متناسب با اندازه حیاط یا محیط منزل خریداری نمود. در مجموعه‌ی اسپرت کالا انواع ترامپولین‌های گرد و چند ضلعی موجود است. 

ترامپولین گرد: از ترامپولین گرد به عنوان ترامپولین تفریحی برای استفاده در خانه و فضای باز استفاده می‌شود. این مدل ترامپولین رایج‌ترین نوع آن به شمار می‌آید، چرا که آسیب کمتری حین پرش به فرد وارد می‌کند و در هر بار پرش به دلیل نیروی گریز از مرکز، فرد به سمت مرکز ترامپولین رهنمون می‌شود. از پر فروش‌ترین محصولات این دسته‌بندی می‌توان به ترامپولین دایره‌ای Agilinex و ترامپولین 1 متری دایره‌ای Agilinex اشاره کرد.

ترامپولین چند ضلعی: این مدل ترامپولین‌ بزرگ و امن است و هر ثانیه استفاده از آن‌ برابر است با تجربه‌ی لذتی فوق العاده. معمولاً ژیمناستیک کارهای نیمه حرفه‌ای از این مدل ترامپولین استفاده می‌کنند. 

معتبرترین تولیدکنندگان ترامپولین

برای انتخاب ترامپولین با کیفیت عالی و متناسب با وزن خود می‌توانید از میان برندهایی هم چون Bcan, Stamina, Agilinex و ... انتخاب و سپس خریداری نمایید.برند Agilinex از معتبرترین برندهای شناخته شده در این حوزه است که از متریال بسیار با کیفیت ساخته شده و قابل مقایسه با به روزترین برندهای اروپایی است.

خرید انواع ترامپولین با بهترین قیمت از فروشگاه اسپرت کالا

ترامپولین در سایز و طرح‌های مختلف تولید می‌شود. کارشناسان فروش شرکت اسپرت کالا با توجه به مکان مورد استفاده، بازه سنی و وزنی افراد استفاده کننده، سطح ایمنی لازم، تجهیزات اضافه و سطح بودجه تخصیص داده شده می‌توانند بهترین انتخاب را به شما ارائه دهند. هم‌چنین هدف ما در اسپرت کالا ارائه ترامپولین با کیفیت‌ با بهترین قیمت است.