بتل روپ

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


زیر و بم طناب های بتل روپ (طناب های نبرد)

شاید با به میان آمدن نام طناب های بتل روپ یا طناب های نبرد به یاد طناب بازی در دوران بچگی خود بیفتید، اما باید بیان کرد که طناب های بتل روپ هم از نظر ظاهری، هم از نظر ورزشی و هم از لحاظ عملکرد، زمین تا آسمان با طناب های دوران طفولیت شما متفاوت می باشند. طناب های بتل روپ بسیار ضخیم بوده و در بدن سازی و فرم دهی عضلات مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع طناب در بدن سازی، تمامی عضلات بدن را به صورت انفرادی درگیر کرده و در نهایت توان کل بدن را بالا خواهد برد.طناب بتل روپطناب های بتل روپ، هدیه جان بروکفیلد به تمام مردم جهان!

طناب های بتل روپ را جان بروکفیلد که خود یکی از بدنسازان حرفه ای است، به تمامی جهان معرفی کرده است.  بتل روپ ها را به صورت کلی به دو نوع عمده می توان تقسیم بندی کرد. نوع اول بتل روپ معمولی است که نازک تر (قطر 8/3 سانتی متر) بوده و در نتیجه وزن کمتری (7کیلوگرم) نیز دارد، این در حالی است که نوع دوم آن به طناب جنگی معروف است و نه تنها قطور تر (5 سانتی متر) است، بلکه وزن بیشتری (10 کیوگرم) نیز دارد. البته نقطه اشتراک هر دو نوع طناب، طناب های بتل روپ Agilinex در سه طول 9، 12 و 15 متری موجود می باشند. اگر شما در ابتدای راه هستید و تازه ورزش بدن سازی را آغاز کرده اید، پیشنهاد ما به شما استفاده از بتل روپ معمولی است، زیرا بدن سازان حرفه ای از بتل روپ جنگی استفاده می کنند.

به کمک طناب های بتل روپ، یک بدن حرفه ای بساز!

شاید از خود سوال کنید که طناب های بتل روپ چه تغییراتی را در بدن اعمال خواهند کرد؟ در پاسخ به این سوال باید عنوان کرد، زمانی که شما طناب بتل روپ را به دور یک میله می اندازید و شروع به ایجاد حرکات موجی شکل در طناب می کنید، دو نوع نیرو به بدن خود وارد می کنید. نیروی اول از موج و حرکات طناب می آید و نیروی دوم از طرف جاذبه زمین خواهد بود. وارد شدن این دو نیرو به عضلات و بدن شما موجب ارتقای پاسخ فیزیولوژیک بدن خواهد شد. همچنین این دو فاکتور فرایند تولید نیرو توسط شما را محدود کرده و در نتیجه آسیب دیدگی حین انجام تمرینات را کاهش می دهند. در زمان کار کردن با طناب های بتل روپ شما به میزان زیاد از عضلات شانه، ساعد، زانو، پشت کمر، سینه، شکم، لگن، مچ دست، مچ پا و غیره استفاده می کنید. استفاده از این اندام ها با یک نیروی متعادل به افزایش قدرت و توان این عضلات کمک کرده و اندام های شما را ورزیده خواهد کرد.
طناب های بتل روپ Agilinex با استفاده از بهترین متریال تولید شده و از نظر کیفیت قابل مقایسه با برترین برندهای اروپایی می باشد که لذت یک تمرین موثر را به شما هدیه می کند.


دسته‌بندی