search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

بتل روپ

بتل روپ(Battle Rope) یا همان طناب جنگی اختراع آقای جان بروکفیلد پیشکسوت پرورش اندام جهان است. این وسیله اغلب در باشگاه‌های ورزشی و مراکز تناسب اندام برای انجام تمرینات تقویتی و تناسب اندام استفاده می‌شود. بتل روپ جزء ورزش‌های کم هزینه و مفید است که در هر دقیقه حدود 11 کالری می‌سوزاند و جالب است بدانید در جدول تندرستی بالاتر از دویدن قرار دارد. از آن جایی که در حین ورزش برای نگه داشتن طناب و حفظ تعادل تلاشی زیادی می‌شود همین امر موجب تقویت عضلات بالا تنه و دست، بازو، پنجه‌ و سر شانه می‌شود. در واقع بتل روپ به منظور بالا بردن توان عملیاتی کل بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بتل روپ از یک...

بتل روپ(Battle Rope) یا همان طناب جنگی اختراع آقای جان بروکفیلد پیشکسوت پرورش اندام جهان است. این وسیله اغلب در باشگاه‌های ورزشی و مراکز تناسب اندام برای انجام تمرینات تقویتی و تناسب اندام استفاده می‌شود. بتل روپ جزء ورزش‌های کم هزینه و مفید است که در هر دقیقه حدود 11 کالری می‌سوزاند و جالب است بدانید در جدول تندرستی بالاتر از دویدن قرار دارد. از آن جایی که در حین ورزش برای نگه داشتن طناب و حفظ تعادل تلاشی زیادی می‌شود همین امر موجب تقویت عضلات بالا تنه و دست، بازو، پنجه‌ و سر شانه می‌شود. در واقع بتل روپ به منظور بالا بردن توان عملیاتی کل بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بتل روپ از یک طناب ضخیم بلند و یک قلاب ساخته شده است که در مکانی محکم نصب شده و یک سر طناب از داخل قلاب عبور داده می‌شود و به دو تکه‌ی مساوی تقسیم می‌شود. متراژ این طناب ورزشی با توجه به وضعیت مکان و ورزشکاران انتخاب می‌شود. خیلی زود این طناب‌های سنگین ضخیم بین ورزشکاران قدرتی پرطرفدار شد.

ما در مجموعه‌ی اسپرت کالا دو مدل بتل روپ پرو و پروکاوردار با روکش‌هایی چرمی در دو متراژ 9 و 12 متری برای شما علاقه‌مندان به ورزش فراهم کرده‌ایم.

 معتبرترین تولید کنندگان بتل روپ

برندهای مختلفی در حوزه تولید وسایل تناسب اندام کار کرده‌اند. از میان آن‌ها برند Agilinex برندی شناخته شده است که از بهترین متریال تولید شده و از نظر کیفیت قابل مقایسه با برترین برندهای روز اروپایی می‌باشد که لذت یک تمرین مؤثر را به شما هدیه می‌کند.

خرید بتل روپ با بهترین قیمت از فروشگاه اسپرت کالا

اسپرت کالا همیشه در تلاش است تا بالاترین نرخ رضایت مشتریان را کسب کند. به همین دلیل هر روز و در هر ساعت آماده پاسخ‌گویی به سؤالات و مشکلات مشتریان خود می‌باشد. اگر نیازمند خرید بتل روپ با سایزهای مختلف، با کیفیت و دارای قیمت مناسب هستید، شک نکنید که اسپرت کالا انتخاب مناسبی خواهد بود.