search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

استپ

تخته استپ در زبان انگلیسی با اسامی Step Board, Bench Aerobics و یا Step Training نیز شناخته می‌شود. در کشور ما نیز این محصول با نام‌هایی همانند استپ ایروبیک، یوگا و پیلاتس و یا پله ایروبیک معروف می‌باشد. استپ ورزشی به‌عنوان یک سکوی پله‌ای بوده که با تمرینات مختلف ورزشی در کلاس‌های استپ ایروبیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات در این‌گونه کلاس‌ها برای درگیر کردن عضلات پایین‌تنه و سیستم قلبی عروقی بسیار تآثیرگذار بوده و امروزه با توجه به فیزیک افراد و متناسب به نیاز آن‌ها تولید و عرضه می‌شود. کاربرد تخته استپ ورزشی تمرینات کاردیو: تخته استپ به عنوان یک ابزار مؤثر در تمرینات کاردیوی مانند ایروبیک، تمرینات هوازی، و تمرینات رقص...

تخته استپ در زبان انگلیسی با اسامی Step Board, Bench Aerobics و یا Step Training نیز شناخته می‌شود. در کشور ما نیز این محصول با نام‌هایی همانند استپ ایروبیک، یوگا و پیلاتس و یا پله ایروبیک معروف می‌باشد. استپ ورزشی به‌عنوان یک سکوی پله‌ای بوده که با تمرینات مختلف ورزشی در کلاس‌های استپ ایروبیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات در این‌گونه کلاس‌ها برای درگیر کردن عضلات پایین‌تنه و سیستم قلبی عروقی بسیار تآثیرگذار بوده و امروزه با توجه به فیزیک افراد و متناسب به نیاز آن‌ها تولید و عرضه می‌شود.

کاربرد تخته استپ ورزشی

تمرینات کاردیو: تخته استپ به عنوان یک ابزار مؤثر در تمرینات کاردیوی مانند ایروبیک، تمرینات هوازی، و تمرینات رقص مورد استفاده قرار می‌گیرد. با تکرار حرکات بالا و پایین روی تخته استپ، ضربان قلب افزایش می‌یابد و به بهبود استقامت قلب و عروق کمک می‌کند.

تقویت عضلات پا: ورزشکاران می‌توانند با انجام تمریناتی مانند بالا و پایین رفتن از تخته استپ، عضلات پا را تقویت کنند. این تمرینات به بهبود عضلات ران، ران خلفی و عضلات پشت ساق کمک می‌کند.

تمرینات کل بدن: با استفاده از تخته استپ می‌توان تمرینات مختلفی انجام داد که علاوه بر تقویت عضلات پا به تقویت عضلات میانی، عضلات کمر و بالنده شانه نیز کمک می‌کند.

کنترل وزن: تمرینات با تخته استپ باعث سوزاندن کالری‌های زیادی می‌شود و در بهبود فرآیند کاهش وزن و کنترل وزن بدن مؤثر است.

در نتیجه، تخته استپ ورزشی یک ابزار کارآمد و چند منظوره است که باعث تقویت عضلات، بهبود استقامت، و کاهش وزن می‌شود. با تنوع تمریناتی که با این ابزار می‌توان انجام داد، ورزشکاران از مزایای گسترده‌ای برخوردار می‌شوند و می‌توانند اهداف ورزشی خود را بهبود دهند.

انواع تخته استپ ورزشی از نظر جنس

استپ ورزشی از متریال مختلفی تولید شده و جنس‌های متفاوتی دارد که در ادامه به معرفی رایج ترین آن‌ها خواهیم پرداخت:

استپ فومی: استفاده از این نوع تخته استپ ورزشی در میان ورزشکاران رایج بوده و در اکثر باشگاه‌ها موجود است. همه رده‌های سنی در باشگاه‌های بدنسازی و هوازی این توانایی را دارند حرکات اجرا شدنی با آن را به آسانی و تحت مدیریت مربی خود انجام دهند. جنس فوم این محصول به صورت متراکم با لایه‌های مختلف که بر روی هم قرار می‌گیرند، تولید شده و برای انجام تمرینات فیتنس بسیار نرم و منعطف بوده و فشاری روی مفاصل زانو و مهره‌های کمر وارد نکرده و بسیار راحت می‌باشد.

تخته استپ ورزشی فایبرگلاس: در ابعاد بزرگتر طراحی و تولید می‌شود و روی آن می توانید حرکات حرفه‌ای تری به منظور عضله سازی انجام دهید. میزان مقاومت این نوع استپ‌ها به نسبت بیشتر بوده و ویژگی اصلی آن امکان تغییر ارتفاع در آن می‌باشد که بسته به تمرین‌های ورزشکار قابلیت تنظیم دارد. این محصول نسبت به نوع استپ فومی گران تر می‌باشد.

معتبرترین برندهای استپ

در دنیای تجارت ورزشی، چندین برند معتبر و محبوب همانند: Reebok, The Step, Aerobic Step, Agilinex و ... در زمینه تولید تخته استپ وجود دارند که به عنوان برخی از بهترین گزینه‌ها شناخته می‌شوند. پر فروش ترین محصول مجموعه بزرگ ما در دسته‌بندی تخته استپ‌ها، استپ ایروبیک قابل تنظیم 10 تا 15 سانتی متر Agilinex می‌باشد.

اسپرت کالا وب سایتی معتبر برای خرید استپ ورزشی

تخته استپ ورزشی را می‌توان به راحتی از فروشگاه‌های ورزشی اینترنتی خریداری کرد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ما (اسپرت کالا) در قسمت محصولات ورزشی، در بخش ورزش کراس فیت انواع مدل‌های استپ را مشاهده کرده و به صورت مستقیم با فروشندگان ارتباط و نسبت به جنس و قیمت آن اطلاعات مورد نیاز خود را کسب و در صورت تمایل اقدام به سفارش و خرید نمایید.