search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

پوشاک

خرید لباس ورزشی و لوازم ورزشی یک نیاز اساسی برای یک ورزشکار است. یکی از دغدغه‌های افرادی که طرفدار تیم‌های بزرگ خارجی هستند تهیه‌ی لباس‌های اورجینال آن تیم باشگاهی است. مجموعه‌ی اسپرت کالا در حال حاضر یکی از بهترین فروشگاه‌های لوازم ورزشی از جمله پوشاک ورزشی است که همواره تلاش نموده در تمام زمینه‌های ورزشی نیاز مشتریان خود را پوشش دهد. در میان لباس و پوشاک ورزشی لباس منچستر سیتی و بارسلونا در سال‌های اخیر فروش بالاتری نسبت به سال‌های قبل داشته است. ارائه‌ی بازی‌های بسیار زیبا و تماشاگر پسند از جمله عوامل اصلی محبوبیت بیشتر این دو تیم باشگاهی شده که همین امر باعث افزایش درخواست برای خرید لباس‌های بارسلونا و منچرسیتی بوده است. انواع...

خرید لباس ورزشی و لوازم ورزشی یک نیاز اساسی برای یک ورزشکار است. یکی از دغدغه‌های افرادی که طرفدار تیم‌های بزرگ خارجی هستند تهیه‌ی لباس‌های اورجینال آن تیم باشگاهی است. مجموعه‌ی اسپرت کالا در حال حاضر یکی از بهترین فروشگاه‌های لوازم ورزشی از جمله پوشاک ورزشی است که همواره تلاش نموده در تمام زمینه‌های ورزشی نیاز مشتریان خود را پوشش دهد. در میان لباس و پوشاک ورزشی لباس منچستر سیتی و بارسلونا در سال‌های اخیر فروش بالاتری نسبت به سال‌های قبل داشته است. ارائه‌ی بازی‌های بسیار زیبا و تماشاگر پسند از جمله عوامل اصلی محبوبیت بیشتر این دو تیم باشگاهی شده که همین امر باعث افزایش درخواست برای خرید لباس‌های بارسلونا و منچرسیتی بوده است.

انواع پوشاک ورزشی

شرکت نایکی تولید لباس‌های فوتبال این دو تیم را به عهده گرفته است. برخی از محصولات ما عبارتند از:

لباس منچسترسیتی: ما در مجموعه خود در دسته‌بندی پوشاک لباس اورجینال منچسترسیتی را در سایزهای مختلفی چون S,M,L و XL موجود کرده‌ایم تا طرفداران آن‌ها بتوانند به راحتی با هر سایزی آن را تهیه نمایند. هم‌چنین لوگوی منچسترسیتی روی پیراهن دوخته شده است که دوام خوبی داشته و به راحتی قابل شستشو است. لازم به ذکر است جنس لباس‌های منچرسیتی از پلی استر قابل بازیافت می‌باشد. 

لباس بارسلونا: لباس اورجینال بارسلونا در سایزهای مشخص شده که در بالا ذکر شد و در همین صفحه پوشاک برای طرفداران این تیم باشگاهی تهیه شده است. لباس‌های اورجینال نایکی تولید شده برای باشگاه بارسلونا از کیفیتی بی نظیر برخوردار بوده و با بهره‌گیری از فناوری نانو کاملآ ورود و خروج هوا را تسهیل نموده و در دفع تعریق بدن بازیکن کمک شایانی می‌کند. پیراهن طراحی سال 2019 تا 2020 این تیم طراحی بی نظیر و چشم نوازی داشته که از طراحان مطرح دنیا برای طراحی آن استفاده شده است.

خرید انواع پوشاک ورزشی با بهترین قیمت از فروشگاه اسپرت کالا

اگر به دنبال خرید لباس‌های اورجینال باشگاه‌های فوتبال منچسترسیتی و بارسلونا از یک فروشگاه معتبر و مطمئن با قیمتی مناسب هستید اسپرت کالا بهترین گزینه در ایران است. راحت‌ترین راه خرید از سایت این گونه است که ابتدا وارد سایت شوید و روی دسته‌بندی محصولات ورزشی کلیک کرده سپس در قسمت محصولات ورزشی فوتبال گزینه پوشاک را انتخاب نمایید.