search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

حلقه سرعتی

بیشتر ورزش‌ها به ماهیچه‌های بدن نیاز دارند که به صورت هم افزایی و هماهنگ با هم کار کنند تا الگوهای حرکتی ماهرانه و پیچیده‌ای تولید نمایند. به همین دلیل بسیاری از ورزشکاران از تمریناتی برای تقویت کنترل کلی بدن، سرعت پا و هماهنگی خود استفاده می‌کنند. یکی از وسایل تمرینی که معمولاً برای این اهداف استفاده می شود حلقه سرعتی است.  حلقه سرعتی یا چابکی ابزاری عالی برای مبتدیانی است که به دنبال بهبود کلی ورزش خود هستند، زیرا بسیاری از تمرین‌هایی که با این ابزار انجام می‌شوند، یادگیری نسبتاً ساده‌ای دارند و انجام آن‌ها ساده است. رنگ‌های متنوع  این حلقه‌ها برای انجام تمرینات هماهنگی اعصاب و عضلات مناسب است. از این نوع حلقه‌ها می‌توان در...

بیشتر ورزش‌ها به ماهیچه‌های بدن نیاز دارند که به صورت هم افزایی و هماهنگ با هم کار کنند تا الگوهای حرکتی ماهرانه و پیچیده‌ای تولید نمایند. به همین دلیل بسیاری از ورزشکاران از تمریناتی برای تقویت کنترل کلی بدن، سرعت پا و هماهنگی خود استفاده می‌کنند. یکی از وسایل تمرینی که معمولاً برای این اهداف استفاده می شود حلقه سرعتی است. 

حلقه سرعتی یا چابکی ابزاری عالی برای مبتدیانی است که به دنبال بهبود کلی ورزش خود هستند، زیرا بسیاری از تمرین‌هایی که با این ابزار انجام می‌شوند، یادگیری نسبتاً ساده‌ای دارند و انجام آن‌ها ساده است. رنگ‌های متنوع  این حلقه‌ها برای انجام تمرینات هماهنگی اعصاب و عضلات مناسب است. از این نوع حلقه‌ها می‌توان در زمین‌های چمن و سالن‌های بدنسازی و حتی تمرینات ورزشی در منزل استفاده نمود.

انواع حلقه سرعتی

حلقه‌‌های سرعتی تفاوت چندانی از نظر عملکردی با یکدیگر ندارند، هدف اصلی همه‌ی آن‌ها تقویت چابکی و استقامت بیشتر عضلات پایین تنه است، با این حال از نظر ظاهری ممکن است آن‌ها را دایره و 6 ضلعی یا در شکل‌های دیگری ببینید که گاهاً به وسیله رابط‌هایی بهم وصل می‌شوند. این حلقه‌ها را می‌توانید به صورت ست‌های چندتایی تهیه کنید یا به صورت تکی، که در این صورت تمرین‌های متفاوتی خواهید داشت. از پر فروش‌ترین‌ حلقه‌ها می‌توان به ست حلقه سرعتی 36 سانتی متریVX اشاره کرد.

برترین برندهای تولید کننده حلقه سرعتی

انتخاب بهترین مارک حلقه‌ سرعتی و چابکی موجود در بازار کار ساده‌ای نیست. تعداد برندهای موجود در بازار زیاد هستند و هرکدام محصولاتی با ویژگی‌های خاص عرضه کرده‌اند. از میان بهترین برندهای تولیدکننده حلقه‌های سرعتی می‌توان به Yes4All، Boley، Brybelly، Tradmark Global و ... اشاره کرد.

خرید انواع حلقه سرعتی با بهترین قیمت از فروشگاه اسپرت کالا

حلقه‌های سرعتی برای تمامی گروه‌های سنی و افراد مختلف مناسب است. تمامی حلقه‌ها از پلاستیک با کیفیت تولید شده‌اند، که بسیار سبک بوده و در برابر ضربه مقاوم هستند. این حلقه‌های چابکی در رنگ‌های قرمز، سبز، زرد و آبی در وب سایت اسپرت کالا موجود است که شما می‌توانید هر تعداد که مورد نیازتان می‌باشد را سفارش داده و خریدی مطمئن را تجربه کنید.