search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

ساپورت ریکاوری

ریکاوری بدن بعد از ورزش برای عملکرد هر چه بهتر ورزش، رسیدن به اهداف ورزشی و سلامتی بدن بسیار حیاتی و ضروری است. در هنگام فعالیت ورزشی ذخایر انرژی بدن کاهش پیدا می‌کند و بافت عضلانی دچار آسیب و تخریب می‌شود، بنابراین در جریان ریکاوری بدن ذخایر انرژی بازسازی شده، بافت‎های آسیب دیده ترمیم شده و رشد عضله نیز انجام می‌شود. در واقع ریکاوری بخش مهم و بزرگی از تمرینات است و وقتی از آن صرف نظر کنید، عواملی چون خستگی، آسیب دیدگی، اثر بخشی کمتر در تمرین و حتی مشکلات خواب و احساس درد در بدن به سراغتان می‌آید. انواع محصولات ریکاوری و ماساژ  بعد از ورزش در بازار موجود است که یکی از جدیدترین آن‌ها...

ریکاوری بدن بعد از ورزش برای عملکرد هر چه بهتر ورزش، رسیدن به اهداف ورزشی و سلامتی بدن بسیار حیاتی و ضروری است. در هنگام فعالیت ورزشی ذخایر انرژی بدن کاهش پیدا می‌کند و بافت عضلانی دچار آسیب و تخریب می‌شود، بنابراین در جریان ریکاوری بدن ذخایر انرژی بازسازی شده، بافت‎های آسیب دیده ترمیم شده و رشد عضله نیز انجام می‌شود. در واقع ریکاوری بخش مهم و بزرگی از تمرینات است و وقتی از آن صرف نظر کنید، عواملی چون خستگی، آسیب دیدگی، اثر بخشی کمتر در تمرین و حتی مشکلات خواب و احساس درد در بدن به سراغتان می‌آید. انواع محصولات ریکاوری و ماساژ  بعد از ورزش در بازار موجود است که یکی از جدیدترین آن‌ها ساپورت ریکاوری است. 

از کاربردهای ساپورت ریکاوری می‌توان به ایمنی بیشتر بدن در حین تمرین و حتی در نور کم به دلیل شبرنگ بودن آن، فراهم کردن پشتیبانی برای به حداقل رساندن ارتعاشات عضلانی و فعالیت‌های همراه آن اشاره کرد. هم‌چنین فشرده‌‌سازی واقعی ساپورت ریکاوری در حین ورزش سبب دفع اسید لاکتیک از ماهیچه‌ها می‌شود و ورزشکار می‌تواند در مدت طولانی‌تری با بیشترین میزان عملکرد خود فعالیت داشته باشد. شما می‌توانید از ساپورت ریکاوری در قسمت ساق پا حین تمرینات استفاده نمایید.

خرید آنلاین ساپورت ریکاوری با قیمتی عالی از اسپرت کالا

برخی از افراد نگران قیمت‌ لوازم ریکاوری و ماساژ و یا نبود وقت برای خرید آن‌ها هستند. سایت اسپرت کالا با ارائه‌ی بهترین و مقرون ‌به‌‌صرفه‌ترین کالاها و لوازم ورزشی با تخفیف، توانسته رضایت و توجه بازدیدکنندگان را به کالاهای مارک‌دار و با کیفیت خود جلب کند. شما عزیزان می‌توانید با خرید اینترنتی لوازم ریکاوری از سایت اسپرت کالا، نهایت لذت را از ورزش کردن به شیوه‌ی استاندارد ببرید. برای ثبت خرید ساپورت ریکاوری با کیفیت ابتدا مشخصات آن را مطالعه نموده و سپس از همین صفحه اقدام نمایید.