search
ثبت نام / ورود
قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
1097
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 333,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 83,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX
گر علاقه‌مند به ورزش فوتبال باشید حتماً با انواع موانع تمرین آشنایی دارید. همان طور که می‌دانید چابکی، فرز بودن و سرعت داشتن در تمامی رشته‌های ورزشی از جمله فوتبال بسیار مهم است و یکی از این موانع ورزشی که بر افزایش سرعت و عملکرد ورزشکاران مؤثر است، قیف‌های ورزشی هستند. به عبارتی استفاده از قیف‌های مختلف در تمرینات انفرادی و یا گروهی موجب افزایش کیفیت تمرینات و انگیزه در میان ورزشکاران خواهد شد. هم‌چنین قیف تمرین این قابلیت را برای مربیان ایجاد می‌کند تا در مدت زمان و فضای محدود تمرینات متفاوتی را سازماندهی کنند. این مدل قیف به دلیل داشتن سوراخ‌هایی در بدنه خود یکی از مدل‌های خوب و منحصر به فرد قیف‌ها می‌باشد...

گر علاقه‌مند به ورزش فوتبال باشید حتماً با انواع موانع تمرین آشنایی دارید. همان طور که می‌دانید چابکی، فرز بودن و سرعت داشتن در تمامی رشته‌های ورزشی از جمله فوتبال بسیار مهم است و یکی از این موانع ورزشی که بر افزایش سرعت و عملکرد ورزشکاران مؤثر است، قیف‌های ورزشی هستند. به عبارتی استفاده از قیف‌های مختلف در تمرینات انفرادی و یا گروهی موجب افزایش کیفیت تمرینات و انگیزه در میان ورزشکاران خواهد شد. هم‌چنین قیف تمرین این قابلیت را برای مربیان ایجاد می‌کند تا در مدت زمان و فضای محدود تمرینات متفاوتی را سازماندهی کنند. این مدل قیف به دلیل داشتن سوراخ‌هایی در بدنه خود یکی از مدل‌های خوب و منحصر به فرد قیف‌ها می‌باشد که طرفدارای زیادی در بین بازیکن‌های فوتبال دارد.

ویژگی‌های قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX

از ویژگی‌های بارز این مدل قیف سوراخ بودن بدنه آن است. در واقع بر روی قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX سوراخ‌هایی تعبیه شده است که به ثبات بیشتر قیف در جای خود بسیار کمک می‌کند. زیرا وقتی که باد با شدت می‌وزد، باد از بین سوراخ های قیف رد می‌شود و قیف از جای خود تکان نمی‌خورد. هم‌چنین به واسطه این 3 سوراخ می‌توان برای ساخت مانع با ارتفاع‌های مختلف استفاده نموده و به تمرینات خود تنوع بدهید. به عبارتی این مدل قیف به دلیل کلاهی شکل بودن سری آن و سوراخ‌های روی بدنه امکان نگه داشتن میله روی قیف برای ساخت انواع موانع از جمله مانع‌های پرشی با ارتفاع‌های مختلف را فراهم می‌کند. به طور کلی با این مدل قیف می‌توان انواع میله‌های پلاستیکی را در آن نصب کرد. قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX ساخت کشور هند می‌باشد. این مدل قیف با ارتفاع 38 سانتی‌متر تولید و روانه بازار می‌شود. این محصول در 3 رنگ متفاوت آبی، زرد و قرمز به فروش می‌رسد. جنس قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX از پلاستیک تهیه شده است که در برابر ضربه بسیار مقاوم می‌باشد. لازم به ذکر است که این محصول علاوه بر شکل و ظاهر زیبایی که دارد از کیفیت و دوام بالایی برخودار هستند. از این مدل قیف در سالن‌های ورزشی، زمین چمن طبیعی و مصنوعی استفاده می‌شود.

کاربردهای قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX

از این مدل قیف برای افزایش سرعت و عملکرد بازیکنان فوتبال در انواع تمرینات سرعتی و چابکی استفاده ‌می‌شود و کارایی بسیاری دارد. اگر می‌خواهید سرعت خود را در بازی فوتبال بیشتر کنید می‌توانید قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX برای تمرینات خود استفاده کنید. برای خرید این محصول نیز می‌توانید آن را با قیمتی مناسب از سایت اسپرت کالا سفارش دهید و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. 


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , زرد , آبی
جنس
پلاستیک
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
باشگاه , زمین چمن طبیعی , زمین چمن مصنوعی , فضای باز
کاربرد
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی , مناسب برای ورزش های فوتبال و فوتسال مناسب برای تمرینات فوتبال ,
ارتفاع
38 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایرمشخصات
قابل استفاده به همراه میله های پلاستیکی - دارای 3 سوراخ برای ساخت مانع با ارتفاع های مختلف -امکان نگه داشتن میله روی قیف برای ساخت مانع با ارتفاع های بیشتر

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ارتفاع

قیف 38 سانتی‌متری کلاهی شکل سوراخ دار با برش مقعر VX
0 از 0 رای
333,000 تومان
موجود
پلاستیک
هند
باشگاه زمین چمن طبیعی زمین چمن مصنوعی فضای باز
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی مناسب برای ورزش های فوتبال و فوتسال مناسب برای تمرینات فوتبال
38 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل

محصولات پیشنهادی