search
ثبت نام / ورود
سورتمه کراس فیت Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
669
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 9,537,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 2,384,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

سورتمه کراس فیت Agilinex
یکی از تمریناتی که ورزشکاران برای افزایش قدرت و سرعت خود انجام می دهند و همیشه نتیجه خوبی از این تمرین می گیرند، تمرین های هل دادن و کشیدن می باشد. به طوری که فرد یک یا چند عدد وزنه به خود وصل می کند و سعی می کند با وزنه هایی که بر روی زمین کشیده می شود شروع به دویدن کند. با این کار ورزشکار از لحاظ قدرتی و سرعتی بسیار قوی تر شده و می تواند خود را برای مسابقه های مختلف آماده کند. یکی از وسایل پر کاربرد و مفید که برای این تمرین طراحی شده است، سورتمه های کراس فیت می باشد. سورتمه کراس فیت Agilinex یک محصول بسیار مفید و کاربردی برای...

یکی از تمریناتی که ورزشکاران برای افزایش قدرت و سرعت خود انجام می دهند و همیشه نتیجه خوبی از این تمرین می گیرند، تمرین های هل دادن و کشیدن می باشد. به طوری که فرد یک یا چند عدد وزنه به خود وصل می کند و سعی می کند با وزنه هایی که بر روی زمین کشیده می شود شروع به دویدن کند. با این کار ورزشکار از لحاظ قدرتی و سرعتی بسیار قوی تر شده و می تواند خود را برای مسابقه های مختلف آماده کند. یکی از وسایل پر کاربرد و مفید که برای این تمرین طراحی شده است، سورتمه های کراس فیت می باشد. سورتمه کراس فیت Agilinex یک محصول بسیار مفید و کاربردی برای هر ورزشکاری است که می خواهد خود را در دو حوزه قدرت و سرعت تقویت کند و کاری کند تا عضلات اصلی خود بسیار قوی تر شود. این محصول در ورزش های کراس فیت و فانکشال استفاده می شود و برای این دو ورزش مناسب می باشد. مدل این سورتمه از مدل های بدون دسته می باشد هم چنین مدل دسته دار سورتمه کراس فیت نیز موجود می باشد. یکی از ویژگی های خوبی که این سورتمه در خود دارد  این است که، شما می توانید به مرور تمرین های خود را سخت تر کنید و صفحه های وزنه ای به دستگاه خود اضافه کنید. با این کار شما سطح قدرت بدن خود را به مرور زمان ارتقا می دهید. استفاده از سورتمه کراس فیت Agilinex بسیار ساده می باشد و نیاز به داشتن مهارت ویژه ای ندارد. شما می توانید از این محصول به صورت کاملا کاربردی استفاده نمایید. معمولا این وسیله برای هر ورزشی که نیاز به قدرت و سرعت دارد پیشنهاد می شود. برای تقویت در ورزش هایی ماننده دو میدانی و دوندگی، فوتبال و ... می توان از این سورتمه استفاده نمود و توانایی های بدن خود را افزایش داد. انواع تجهیزات سرعت و چابکی در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.

خرید سورتمه کراس فیت Agilinex

این محصول توسط کمپانی محبوب Agilinex تولید شده است. این کمپانی در چین به ساخت و تولید انواع لوازم ورزشی با کیفیت کرده و کار خود را در این زمینه به بهترین نحو انجام داده است. ابعاد سورتمه کراس فیت 97 در 50 سانتی متر می باشد که اندازه نسبتا مناسبی می باشد. وزن این محصول 14 کیلو گرم است. اگر شما ورزشکار تازه کاری هستید و به تازگی می خواهید از این دستگاه استفاده کنید، می توانید در ابتدا بدون هیچ وزنه ای از سورتمه کراس فیت Agilinex استفاده کنید. بعد ها می توانید به مرور زمان تمرینات خود را ارتقا دهید و با اضافه کردن وزنه آن ها را برای خود چالشی تر کنید. رنگ این محصول از ترکیب سبز و مشکی طراحی شده است. از این محصول در زمین چمن های طبیعی و چمن مصنوعی و همچنین در کف پوش های گرانول استفاده می شود. اگر می خواهید مهارت خود را در زمینه قدرت و سرعت افزایش دهید و یا آن ها را تقویت کنید، می توانید از سورتمه کراس فیت Agilinex استفاده کنید و برای خرید آن کافیست به سایت معتبر اسپرت کالا مراجعه نمایید و این محصول فوق العاده را سفارش دهید. اگر شما می خواهید بر روی قدرت بدنی خود کار کنید سورتمه کراس فیت دسته دار Agilinex گزینه خوبی برای شما می باشد.


مشخصات کلی
رنگ
مشکی-سبز
کشور سازنده
چین
وزن
14 کیلوگرم
مناسب برای استفاده در
زمین چمن طبیعی , زمین چمن مصنوعی , کف پوش گرانول
کاربرد
مناسب برای انجام تمرینات قدرت و سرعتی مناسب در ورزش های کراسفیت و فانکشنال ,
ابعاد
97 در 50 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
مدل بدون دسته، امکان افزون صفحه وزنه ای

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
کشور سازنده
وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ابعاد

سورتمه کراس فیت Agilinex
0 از 0 رای
9,537,000 تومان
موجود
چین
14 کیلوگرم
زمین چمن طبیعی زمین چمن مصنوعی کف پوش گرانول
مناسب برای انجام تمرینات قدرت و سرعتی مناسب در ورزش های کراسفیت و فانکشنال
97 در 50 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی