search
ثبت نام / ورود
جامپ باکس چوبی Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
513
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

درباره محصول

جامپ باکس چوبی Agilinex
جامپ باکس چوبی AGILINEX محصولی منحصر به فرد و بسیار کارا برای انجام تمرینات پلیومتریک می باشد.  تمرینات پلیومتریک توسط جامپ باکس چوبي AGILINEX به شما کمک خواهد کرد که عضلات تحتانی خود را به موثر ترین شکل ممکن در تمرینات مختلف درگیر کرده و با برنامه ریزی منظم شاهد ایده آل ترین نتایج باشید. از نتایج تمرین با جامپ باکس چوبي AGILINEX این است که در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین نیرو را در عضلات درگیر شما به وجود خواهد آورد. به همین دلیل است که ورزشکاران رشته های خاصی مانند والیبال، بسکتبال و ... برای اینکه بتوانند قدرت خوبی را در پاهای خود ایجاد کنند از این وسیله برای تمرینات خود استفاده می کنند. علاوه بر...

جامپ باکس چوبی AGILINEX محصولی منحصر به فرد و بسیار کارا برای انجام تمرینات پلیومتریک می باشد.  تمرینات پلیومتریک توسط جامپ باکس چوبي AGILINEX به شما کمک خواهد کرد که عضلات تحتانی خود را به موثر ترین شکل ممکن در تمرینات مختلف درگیر کرده و با برنامه ریزی منظم شاهد ایده آل ترین نتایج باشید. از نتایج تمرین با جامپ باکس چوبي AGILINEX این است که در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین نیرو را در عضلات درگیر شما به وجود خواهد آورد. به همین دلیل است که ورزشکاران رشته های خاصی مانند والیبال، بسکتبال و ... برای اینکه بتوانند قدرت خوبی را در پاهای خود ایجاد کنند از این وسیله برای تمرینات خود استفاده می کنند. علاوه بر این دو رشته، ورزش های بسیاری وجود دارد که به قدرت پا و پرش های قوی بازیکنان نیاز دارند. بازیکنان این رشته های ورزشی برای اینکه بتوانند تیم خود را به سمت برنده شدن پیش ببرند باید تمرینات خاصی را برای خود تدارک دیده و با انجام منظم تمرینات ورزشی قدرت بالایی را در پاهای خود پدید آورند. این تمرینات را نمی توان با  تجهیزات ورزشی متفرقه و غیر حرفه ای انجام داد. برای این کار به ابزاری تخصصی مانند جامپ باکس چوبي AGILINEX نیاز دارید که بتوانید به حرفه ای ترین شکل ممکن مسیر پیشرفت خود را ترسیم نمایید. مشاهده انواع تجهیزات کراس فیت در سایت ورزشی اسپرت کالا.

خرید جامپ باکس چوبی AGILINEX

جامپ باکس چوبی AGILINEX وسیله ای مناسب برای انجام تمرینات مختلف پرشی می باشد. این ابزار به شما کمک خواهد کرد که تمرینات پرشی خود را در ارتفاعات مختلفی تنظیم کرده و آن ها را به راحتی هر چه تمام تر به نسبت شرایط فیزیکی که در آن قرار دارید انجام دهید. جنس به کار رفته شده در این جامپ باکس ها چوبی بوده که ماندگاری بسیار بالایی دارد. مقاومت  بسیار بالا در برابر وزن زیاد و همچنین پرش های قدرتمند از مهم ترین مزایای جامپ باکس چوبی AGILINEX می باشد. این محصول در ابعاد 40*50*60 و وزن 6 کیلوگرمی طراحی و در اسپرت کالا عرضه شده است. از مزیت های جامپ باکس چوبی AGILINEX می توان به قابلیت تنظیم کردن آن ها در سه جهت مختلف اشاره کرد. هر کدام از جهات ارتفاع خاصی از سکوها را برای کاربران به وجود خواهند آورد. ارتفاع کم برای ورزشکاران مبتدی و ارتفاع زیاد برای ورزشکاران حرفه ای تر می باشد. علاوه بر این، از ارتفاع کم جامپ باکس چوبی AGILINEX می توان برای گرم کردن بدن و آماده کردن آن برای انجام حرکات سنگین تر و یا پرش های با ارتفاع تر استفاده کرد. جامپ باکس چوبی AGILINEX مناسب استفاده در سالن های ورزشی، منزل و باشگاه های خانگی می باشد.  اگر شما به دنبال جامپ باکس دیگری هستید، می توانید جامپ باکس سافت Agilinex را مدنظر قرار دهید. انواع جامپ باکس در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی
جنس
چوبی
کشور سازنده
چین
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , سالن های ورزشی
کاربرد
مناسب برای تمرینات پلیومتریک , تقویت عضلات پا , دستیابی به بیشترین نیرو در کوتاه ترین زمان
ابعاد
40*50*60 سانتی‌متر

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ابعاد

جامپ باکس چوبی Agilinex
0 از 0 رای
0 تومان
ناموجود
چوبی
چین
خانه باشگاه سالن های ورزشی
مناسب برای تمرینات پلیومتریک تقویت عضلات پا دستیابی به بیشترین نیرو در کوتاه ترین زمان
40*50*60 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی