search
user-icon ثبت نام / ورود
چکش کراس فیت Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
104
مشاهده شده
0 از 0 رای

Agilinex
Agilinex

قیمت : 0 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

چکش کراس فیت Agilinex
کراس فیت یکی از برنامه های ورزشی پر طرفدار و رایج نه تنها برای ورزشکاران مبتدی تا حرفه ای بلکه برای نیرو های ویژه، تیم های عملیاتی، پلیس ها و غیره می باشد. در ورزش کراس فیت از وسایل ویژه و مختلفی استفاده می شود. یکی از وسایلی که در ورزش کراس فیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، چکش کراس فیت نام دارد. چکش کراس فیت یکی از وسایل به روز ورزشی است که در سایز های مختلف موجود می باشد. از جمله تمرینات مهم و رایجی که با استفاده از چکش کراس فیت می توان انجام داد می توان به ضربه زدن به لاستیک اشاره کرد. در این تمرین یک حلقه لاستیک بزرگ (مثل لاستیک...

کراس فیت یکی از برنامه های ورزشی پر طرفدار و رایج نه تنها برای ورزشکاران مبتدی تا حرفه ای بلکه برای نیرو های ویژه، تیم های عملیاتی، پلیس ها و غیره می باشد. در ورزش کراس فیت از وسایل ویژه و مختلفی استفاده می شود. یکی از وسایلی که در ورزش کراس فیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، چکش کراس فیت نام دارد. چکش کراس فیت یکی از وسایل به روز ورزشی است که در سایز های مختلف موجود می باشد. از جمله تمرینات مهم و رایجی که با استفاده از چکش کراس فیت می توان انجام داد می توان به ضربه زدن به لاستیک اشاره کرد. در این تمرین یک حلقه لاستیک بزرگ (مثل لاستیک کامیون) را بر روی زمین (به صورت افقی) قرارمی دهند، سپس با استفاده از چکش کراس فیت با حداکثر توان به آن ضربه می زنند. این تمرین برای افزایش قدرت عضلات بسیار مفید بوده، زیرا در حین تمرین نیروی بسیار زیادی از سمت عضلات کمر به سمت عضلات ساعد برای ضربه زدن به لاستیک منتقل خواهد شد. چکش کراس فیت شبیه به چکش های موجود در نجاری است منتها به صورت ورزشی و تخصصی طراحی شده و به بدن آسیب نمی رساند.

برای تمرین کردن کدام مدل چکش کراس فیت را باید تهیه کرد؟

هر چکش کراس فیتی برای هر فردی مناسب نیست، بنابراین باید در انتخاب نوع آن دقت کرد. به عنوان مثال اگر شخصی در ورزش تازه کار است، نباید چکش سنگین و زن را انتخاب کند، بلکه باید از چکش های سبک وزن استفاده کند. به طور معمول به افراد تازه کار کش های 4 کیلویی (8 پوند) توصیه می گردد.

مزایای کار با چکش کراس فیت

چکش کراس فیت می تواند در دو حالت مورد استفاده قرار گیرد، حالت اول جز برنامه درمانی باشد و حالت دوم به عنوان یک پلن اولیه به منظور تقویت عضلات. با استفاده از چکش کراس فیت می توان به افزایش مقاومت و قدرت مچ و ساعد دست کمک کرد. قدرت و مقاومت دست برای افرادی مانند تنیس بازان یا کشتی گیران بسیار حائز اهمیت می باشد. البته چکش های کراس فیت به صورت کامل بر کلیه اندام ها و عضلات بدن میسر هستند و حتما نیازی نیست تا از چکش ها برای ضربه زدن به تایر یا لاستیک استفاده کرد، بلکه می توان آن ها را بدون ضربه به لاستیک نیز و به منظور گرم کردن ابتدایی و پیش از انجام تمرینات نیز به کار برد. در مجموع چکش های کراس فیت بهترین ابزار برای قدرتمندی تاندون ها، عضلات و رباط های دست، ساعد، آرنج، شانه و کمر می باشد، همچنین چکش به بهبود قدرت چرخش بدن، بهبود قوای عضلات مرکزی، بهبود عملکرد بدن هنگام کار و غیره کمک می کند.

اسپرت کالا وب سایتی معتبر برای خرید چکش کراس فیت

خرید وسایل ورزشی از جمله چکش کراس فیت نیازمند مراجعه به یک وب سایت معتبر نظیر اسپرت کالا می باشد. در وب سایت اسپرت کالا چکش کراس فیت برند Agilinex در وزن های 4، 6، 8 و 10 کیلوگرمی موجود است. برند Agilinex با ارائه وسایل ورزشی ساخته شده از متریال با کیفیت، آماده رقابت با برند های روز اروپایی می باشد. انواع تجهیزات کراس فیت در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی

چکش کراس فیت Agilinex
0 از 0 رای
638,000 تومان
موجود

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی