search
ثبت نام / ورود
ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
1015
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

درباره محصول

ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX
نگرانی نسبت به داشتن یک وسیله‌ی ورزشی مناسب در تمرین‌های سرعتی بی‌معنا است. خیلی از ورزشکاران برای این موضوع راه‌حل مناسبی را انتخاب کرده‌اند. آن‌ها به‌ دلیل استفاده از ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX نتایج مطلوبی را کسب می‌کنند. داشتن برخی از وسایل در تمرین‌های چابکی تآثیر بیشتری را در بدن ایجاد خواهد کرد. در واقع بسیاری از مربیان نیز کار کردن با این ست نردبانی را به شاگردان خود توصیه می‌کنند. بعضی مواقع نیاز به تغییر سریع حرکات باعث می‌شود، اثربخشی به حداکثر برسد و بدن از نظر قدرتی تقویت گردد. شناختن ویژگی و کاربرد ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX در برنامه‌ی ورزشی نقش مهمی را خواهد...

نگرانی نسبت به داشتن یک وسیله‌ی ورزشی مناسب در تمرین‌های سرعتی بی‌معنا است. خیلی از ورزشکاران برای این موضوع راه‌حل مناسبی را انتخاب کرده‌اند. آن‌ها به‌ دلیل استفاده از ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX نتایج مطلوبی را کسب می‌کنند. داشتن برخی از وسایل در تمرین‌های چابکی تآثیر بیشتری را در بدن ایجاد خواهد کرد. در واقع بسیاری از مربیان نیز کار کردن با این ست نردبانی را به شاگردان خود توصیه می‌کنند.

بعضی مواقع نیاز به تغییر سریع حرکات باعث می‌شود، اثربخشی به حداکثر برسد و بدن از نظر قدرتی تقویت گردد. شناختن ویژگی و کاربرد ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX در برنامه‌ی ورزشی نقش مهمی را خواهد داشت. آگاهی داشتن نسبت به این نردبان کمک زیادی را در موفقیت ورزشی شما می‌کند.

ویژگی‌های ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX

یکی از مواردی که می‌توانید تفاوت را در ورزش احساس کنید، تمرین کردن با ست نردبانی است. اگر بدانید که چه کمکی به کیفیت کاری شما می‌کند برای تهیه آن عجله خواهید کرد. نوع طراحی این نردبان توسط کشور هند تآثیرات زیادی را در ورزش‌های سرعتی دارد. اگر برنامه‌ی تمرینی شما جا‌به‌جایی‌های مکانی زیادی دارد، باید ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX به‌ کار ببرید.

از آن‌ جایی‌ که در حین حرکات چابکی تمرکز تنها روی انجام تمرینات است، باید این نردبان عرض مناسبی را داشته باشد. در واقع در نظر گرفتن 45 سانتی‌متر کاملاً به شما این آزادی را می‌دهد که سرعت خود را زیادتر کنید. هم‌چنین این اندازه عرض نردبان با طول 2 متر به قدرت بدنی شما اضافه می‌کند. در واقع ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX شرایطی را ایجاد خواهد کرد که برای انجام حرکات رفت و برگشتی سریع و منظم مؤثر است. هم‌چنین داشتن چند پله به رنگ زرد باعث خواهد شد تا شما دقت بیشتری را در تمرینات داشته باشید. در واقع این رنگ جذاب روی چمن به ایجاد نشاط در ورزش کمک می‌کند. به ‌همین ‌دلیل میان تمرینات با این ویژگی‌ها بهبود خواهد یافت. در نتیجه ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX در زمینه‌ی تقویت عضلات پایین تنه مؤثر خواهد بود.

اگر نیاز داشته باشید که برای عضله‌سازی بدن خود تمرینات سختی را انجام دهید، بهترین انتخاب شما همین نردبان است. شما با زمان گرفتن در حین عبور از این 5 پله‌ می‌توانید چابکی خود را در هر بار تمرین تقویت کنید. در نتیجه در مدت زمانی کوتاه به هدف اصلی خود برای ورزش‌های سرعتی دست خواهید یافت.

کاربردهای ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX

تمرینات در زمین چمن مصنوعی یا طبیعی برای افزایش دادن تمرکز در سرعت با این نردبان فوق‌العاده است. در جلسات ورزشی ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX را نیز در نظر بگیرید، قطعاً پشیمان نمی‌شوید. فرصت‌های بالا بردن قدرت و توان در چابکی به ‌همراه سرعت در تمرینات مداوم بیشتر خواهد بود. وقتی در ورزش مجبورید حرکات تکنیکی انجام دهید، چابکی کمک زیادی به شما می‌کند. از ‌آن‌ جایی‌که شرایط برای تمرین کردن ممکن است، خیلی انرژی بگیرد، استراحت بین ست‌ها را فراموش نکنید. 


مشخصات کلی
رنگ
زرد
جنس
پلاستیک سخت
طول
2 متر
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
زمین چمن مصنوعی زمین چمن طبیعی ,
کاربرد
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی
عرض
45 سانتی‌متر
تعداد پله/حلقه
5 عدد

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
عرض
تعداد پله/حلقه

ست نردبان چابکی 2 متری قابل تنظیم سخت VX
0 از 0 رای
0 تومان
ناموجود
پلاستیک سخت
2 متر
هند
زمین چمن مصنوعی زمین چمن طبیعی
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی
45 سانتی‌متر
5 عدد
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی