search
ثبت نام / ورود
هرزگرد اریال Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
1128
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 1,540,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 385,000 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

هرزگرد اریال Agilinex
هرزگرد اریال Agilinex یک قطعه مکانیکی است که برای کاهش اصطکاک و سایش بین دو سطح در حال حرکت استفاده می‌شود. هرزگردها در انواع و اندازه‌های مختلف طراحی و ساخته شده‌اند و می‌توانند از مواد مختلفی مانند فلز، پلاستیک و حتی چوب ساخته شوند. هرزگرد اریال مهره‌ای اساسی برای شروع تمامی تمرینات اریال و سویینگ (یوگای هوایی) است. اطمینان و آرامش شما در حین انجام چنین تمریناتی، فقط در گرو کیفیت این محصول است. در واقع با هرزگرد اریال Agilinex می‌توانید مقاوم و ایمن ورزش کنید. ویژگی‌های هرزگرد اریال Agilinex همانطور که بیان شد هرزگرد اریال برای استفاده به همراه یوگا اریال طراحی شده است. هرزگرد اریال و سویینگ قطعه‌ای فلزی با فرمی خاص...

هرزگرد اریال Agilinex یک قطعه مکانیکی است که برای کاهش اصطکاک و سایش بین دو سطح در حال حرکت استفاده می‌شود. هرزگردها در انواع و اندازه‌های مختلف طراحی و ساخته شده‌اند و می‌توانند از مواد مختلفی مانند فلز، پلاستیک و حتی چوب ساخته شوند. هرزگرد اریال مهره‌ای اساسی برای شروع تمامی تمرینات اریال و سویینگ (یوگای هوایی) است. اطمینان و آرامش شما در حین انجام چنین تمریناتی، فقط در گرو کیفیت این محصول است. در واقع با هرزگرد اریال Agilinex می‌توانید مقاوم و ایمن ورزش کنید.

ویژگی‌های هرزگرد اریال Agilinex

همانطور که بیان شد هرزگرد اریال برای استفاده به همراه یوگا اریال طراحی شده است. هرزگرد اریال و سویینگ قطعه‌ای فلزی با فرمی خاص و شکلی شبیه به دو حلقه‌ی متصل ‌به ‌هم است. دو حلقه این قابلیت را دارند که از محل اتصال بچرخند و با وجود این قابلیت امکان انجام حرکات را به‌صورت آزادانه برای فرد ایجاد نماید. جنس هرزگرد اریال Agilinex از استیل با کیفیت بوده که مقاومت آن را چند برابر کرده است. استفاده از هرزگرد اریال Agilinex با زاویه 360 درجه حرکات شما را بسیار راحت و آسان می‌کند، هم‌چنین در انجام درست حرکات شما را حرفه‌ای‌تر می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این وسیله ورزشی می‌توان به داشتن توانایی تحمل وزن بالا اشاره کرد. 

کاربرد و نحوه‌ی استفاده از هرزگرد اریال Agilinex

هرزگرد اریال در ورزش‌های یوگا و پیلاتس بسیار کاربرد دارد. از هرزگرد اریال می‌توان در سالن‌های ورزشی و یا باشگاه‌ها استفاده کرد. با استفاده از هرزگرد اریال Agilinex مزایای زیادی دارد، از جمله:

کاهش اصطکاک: هرزگردها می‌توانند اصطکاک بین دو سطح را به طور قابل توجهی کاهش دهند. این امر می‌تواند باعث کاهش سایش و افزایش عمر مفید قطعات شود.

افزایش سرعت: هرزگردها می‌توانند سرعت حرکت بین دو سطح را افزایش دهند. این امر می‌تواند باعث بهبود عملکرد و کارایی حرکات شما در حین ورزش شود.

کاهش صدا: هرزگردها می‌توانند صدا و لرزش ناشی از حرکت بین دو سطح را کاهش دهند. این امر می‌تواند باعث بهبود ایمنی و راحتی فرد در حین ورزش شود.

در انتها می‌توان گفت هرزگرد اریال می‌تواند برای بهبود عملکرد و ایمنی در حرکات اریال یوگا به روش‌های مختلف استفاده شود. شما ‌می‌توانید برای بهبود تعادل و قدرت در حرکات، حلقه‌های هرزگرد اریال Agilinex را به سقف نصب نموده و سپس برای ایجاد مقاومت در برابر حرکت دست‌ها استفاده کنید. هم‌چنین برای بهبود انعطاف پذیری در حرکات، هم می‌توان از هرزگرد برای کمک به نگه داشتن بدن در موقعیت مورد نظر استفاده نمود.


مشخصات کلی
رنگ
قرمز-مشکی
جنس
استیل
کشور سازنده
چین
تحمل وزن
تا 900 کیلوگرم
مناسب برای استفاده در
باشگاه , سالن های ورزشی
کاربرد
قابل استفاده در ورزش‌های یوگا و پیلاتس , چرخاننده یوگا اریال با چرخش 360 درجه
ابعاد
5.5*11 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
ساخته شده از بلبرینگ های فولادی در داخل برای ایجاد کمترین فشار روی مفاصل - با طراحی مثلثی شکل و تقسیم نیرو به هر طرف به طور مساوی - ایمن و بادوام - وزن سبک

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
کشور سازنده
تحمل وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ابعاد

هرزگرد اریال Agilinex
0 از 0 رای
1,540,000 تومان
موجود
استیل
چین
تا 900 کیلوگرم
باشگاه سالن های ورزشی
قابل استفاده در ورزش‌های یوگا و پیلاتس چرخاننده یوگا اریال با چرخش 360 درجه
5.5*11 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل

محصولات پیشنهادی