search
ثبت نام / ورود
مدیسین بال Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
860
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

وزن:

قیمت : 1,408,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 352,000 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

مدیسین بال Agilinex
امروزه توپ‌های مدیسین بال جای خود را در برنامه‌های تمرینی باز کرده‌اند. از این توپ‌ها می‌توان برای تقویت عضلات، افزایش تعادل و استقامت بدن و بهبود کارایی عضلات استفاده کرد. از دیگر مزیت‌های توپ مدیسین بال می‌توان به تنوع در تمرینات، تقویت عضلات شکمی و عضلات پشت، تقویت قلب و عروق بعد از آسیب‌های عضلانی یا مفصلی اشاره نمود. همان طور که می‌دانید توپ‌های مدیسین بال به توپ‌های پزشکی هم معروف هستند و می‌توان از آن‌ها در زمینه درمانی و فیزیوتراپی استفاده کرد. به طور کلی از مدیسین بال در بدنسازی به عنوان ابزاری برای تقویت عضلات و در فیزیوتراپی برای بهبود عملکرد عضلات استفاده می‌شود. این مزایای بیان شده باعث محبوبیت دو چندان این وسیله ورزشی در...

امروزه توپ‌های مدیسین بال جای خود را در برنامه‌های تمرینی باز کرده‌اند. از این توپ‌ها می‌توان برای تقویت عضلات، افزایش تعادل و استقامت بدن و بهبود کارایی عضلات استفاده کرد. از دیگر مزیت‌های توپ مدیسین بال می‌توان به تنوع در تمرینات، تقویت عضلات شکمی و عضلات پشت، تقویت قلب و عروق بعد از آسیب‌های عضلانی یا مفصلی اشاره نمود. همان طور که می‌دانید توپ‌های مدیسین بال به توپ‌های پزشکی هم معروف هستند و می‌توان از آن‌ها در زمینه درمانی و فیزیوتراپی استفاده کرد. به طور کلی از مدیسین بال در بدنسازی به عنوان ابزاری برای تقویت عضلات و در فیزیوتراپی برای بهبود عملکرد عضلات استفاده می‌شود. این مزایای بیان شده باعث محبوبیت دو چندان این وسیله ورزشی در میان ورزشکاران، بدنسازان و افرادی که به بهبود کارایی بدن خود علاقه دارند شده است.  

توپ مدیسین بال Agilinex یک وسیله ورزشی فوق‌ العاده شگفت انگیز و همه کاره است که می‌تواند به طور هماهنگ عضلات بالاتنه، میان تنه، پایین تنه شما را درگیر و در نهایت تقویت کند. در تمرینات بدنسازی و ورزش با دمبل یا هالتر، می‌توانید توپ مدیسن را جایگزین آن‌ها کنید و حرکات را به کمک آن شبیه سازی نمایید. این توپ بهترین جایگزین برای انواع وسایل ورزشی است. استفاده مداوم و مرتب از توپ مدیسین باعث افزایش کالری سوزی در بدن می‌شود.

ویژگی‌های مدیسین بال Agilinex

توپ‌های مدیسین بال دارای رنگ‌های قرمز، زرد، آبی، طوسی و بنفش است. مدیسین بال Agilinex از پلاستیک سخت و مواد چرمی متراکم ساخته شده که در برابر سایش بسیار مقاوم است و معمولاً درون آن‌ها از هوا یا شن پر شده است. شما می‌توانید توپ‌های مدیسین بال Agilinex را در باشگاه بدون هیچ نگرانی برای تناسب اندام و ارتقای سطح آمادگی جسمانی خود استفاده کنید. این توپ‌ها در وزن‌های مختلف از 2 کیلوگرم تا 9 کیلوگرم در مجموعه اسپرت کالا موجود است.

کاربرد و نحوه‌ی استفاده از مدیسین بال Agilinex

همان طور که در بالا اشاره شد از مدیسین بال Agilinex در تمرینات فانکشنال، تمرینات قدرتی و سرعتی یا تمرینات توانبخشی برای تقویت عضلات بالا و پایین تنه استفاده می‌شود. قبل از استفاده از این توپ ورزشی می‌بایست حتماً چند دقیقه بدن خود را گرم نموده و سپس با توجه به نوع و زمان تمرین خود توپ را بر زمین بکوبید و مجدد آن را بگیرید. هر اندازه که وزن توپ مدیسین بال سنگین‌تر باشد و با شدت بیشتری بر زمین کوبیده شود انرژی بیشتری صرف نموده و همین امر باعث تقویت عضلات بدن می‌شود. 


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , زرد , آبی , طوسی , بنفش
جنس
مواد چرمی متراکم
کشور سازنده
چین
وزن
2 کیلوگرم , 3 کیلوگرم , 4 کیلوگرم , 5 کیلوگرم , 6 کیلوگرم 7 کیلوگرم , 8 کیلوگرم , 9 کیلوگرم ,
مناسب برای استفاده در
باشگاه
مشخصات فنی
سایر مشخصات
دارای گریپ برای نگهداری و حمل آسان در دست

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
کشور سازنده
وزن
مناسب برای استفاده در

مدیسین بال Agilinex
0 از 0 رای
1,408,000 تومان
موجود
مواد چرمی متراکم
چین
2 کیلوگرم 3 کیلوگرم 4 کیلوگرم 5 کیلوگرم 6 کیلوگرم 7 کیلوگرم 8 کیلوگرم 9 کیلوگرم
باشگاه
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل

محصولات پیشنهادی