search
user-icon ثبت نام / ورود
ترامپولین شش ضلعی Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
114
مشاهده شده
0 از 0 رای

Agilinex
Agilinex

قیمت : 5,225,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

ترامپولین شش ضلعی Agilinex
ترامپولین شش ضلعی AGILINEX  از تجهیزات مربوط به تمرینات ژیمناستیک می باشد که در آن از یک تشک ارتجاعی برای پرش استفاده شده است. تشک ارتجاعی به کار رفته شده در ترامپولین ورزشی AGILINEX  دارای کیفیت و دوام بسیار بالایی می باشد. به همین دلیل افرادی که دارای وزن زیادی هستند به راحتی و بدون نگرانی از پاره شدن تشک می توانند کالری های اضافه خود را به بهینه ترین شکل ممکن بسوزانند. ورزش با ترامپولین را می توان یک ابزار کارآمد و حرفه ای برای کاهش وزن معرفی کرد. ورزش های پرشی به دلیل اینکه عضلات بیشتری از بدن شما را درگیر می کنند می توانند تاثیر بالایی بر روی خوش فرم شدن تمامی قسمت های بدن...

ترامپولین شش ضلعی AGILINEX  از تجهیزات مربوط به تمرینات ژیمناستیک می باشد که در آن از یک تشک ارتجاعی برای پرش استفاده شده است. تشک ارتجاعی به کار رفته شده در ترامپولین ورزشی AGILINEX  دارای کیفیت و دوام بسیار بالایی می باشد. به همین دلیل افرادی که دارای وزن زیادی هستند به راحتی و بدون نگرانی از پاره شدن تشک می توانند کالری های اضافه خود را به بهینه ترین شکل ممکن بسوزانند. ورزش با ترامپولین را می توان یک ابزار کارآمد و حرفه ای برای کاهش وزن معرفی کرد. ورزش های پرشی به دلیل اینکه عضلات بیشتری از بدن شما را درگیر می کنند می توانند تاثیر بالایی بر روی خوش فرم شدن تمامی قسمت های بدن داشته باشند. علاوه بر خوش فرم شدن عضلات درگیر، استخوان ها و مفاصل شما نیز در ورزش با ترامپولین شش ضلعی AGILINEX تراکم سازی شده و چگالی بیشتری را به خود می پذیرند. به همین دلیل می توان ورزش با ترامپولین را یکی از تمرینات موثر در جهت کاهش پوکی استخوان به شمار آورد. در اثر درگیری دو نیم کره ی چپ و راست مغزتان در اثر تمرین با ترامپولین شش ضلعی AGILINEX شاهد تمرکز بیشتر در کارهایتان خواهید بود. فعالیت هر چه بیشتر مغز در ورزش های این چنینی باعث می شود که فرد ورزشکار به بیماری آلزایمز در سنین پیری دچار نشود. علاوه بر این، فعالیت دو نیم کره باعث ایجاد تعادل هر چه بیشتر حرکتی در بدن فرد خواهد شد. افزایش قوا و قدرت بدنی، کاهش خستگی های ناشی از کار زیاد، شادابی بالا، اصلاح ژست و فیگورهای بدنی و ... نتیجه تمرین و ورزش با ترامپولین شش ضلعی AGILINEX می باشند. جامپینگ باعث پاکسازی کامل تمامی شاهراهه های بدن خواهد شد. زمانی که شما به حرکات ورزشی همراه با پرش در ترامپولین ها می پردازید سیستم لنفاری (که وظیفه ی تخلیه سموم از بدن را دارند) فعال می شوند. با فعال شدن سیستم لنفاری بدن، مولکول های زائد، مواد شیمیایی سمی و فلزات سنگین که در بدن شما حالت راکدی به خود گرفته است کم کم به حرکت درآمده و از طریق لوله ها به جریان می افتند.

خرید ترامپولین شش ضلعی AGILINEX

ترامپولین شش ضلعی AGILINEX از کاربردی ترین تجهیزات ورزشی تمرینات جامپینگ است که نه تنها ورزشکاران حرفه ای بلکه سالمندان و حتی کودکان نیز می توانند از آن استفاده کرده و به تراکم استخوان قابل توجهی دست یابند. تشک های ارتجاعی به همراه فنرهایی که این تشک را به میله ی دستگاه نصب کرده اند قابلیت تمرینات پرشی بسیار آسان و راحتی را به ورزشکاران می دهند. کیفیت تشک های ترامپولین شش ضلعی AGILINEX بالا بوده و نرم بودن بودن آن ها صدمات ناشی از ورزش را به حداقل میزان خود می رساند. قطر صفحه و یا تشک یک متر (متعادل ترین اندازه برای پرش های تک نفره) می باشد. ترامپولین شش ضلعی AGILINEX دارای قابلیت نصب بسیار آسان بوده و در هنگام نصب نیز 30 سانتی متر از سطح زمین فاصله دارند. ارتفاع دسته ی محصول 140 سانتی متر می باشد. شما می توانید این محصول را در محیط های مختلفی مانند باشگاه، منزل و فضای باز نصب کرده و از ورزش با دستگاه نهایت لذت را ببرید. قدرت تحمل ترامپولین شش ضلعی AGILINEX تا 120 کیلوگرم می باشد. بناربراین افرادی که وزن آن ها تا 120 کیلوگرم می باشد می توانند بدون هیچ گونه نگرانی از این وسیله کارآمد استفاده کنند. ترامپولین شش ضلعی AGILINEX کیفیت بالای صفحه ی خود را مرهون جنس برزنتی به کار رفته شده در دستگاه می باشد. جنس میله ها آلومینیومی بوده و همین موضوع در وزن کم ترامپولین (که شش کیلوگرمی می باشد) تاثیر گذار بوده است. شما می توانید ترامپولین شش ضلعی AGILINEX را در رنگ مشکی به همراه اقلام داخل بسته بندی آن (که شامل یک عدد دستگیره، شش عدد پایه و صفحه پرش) از اسپرت کالا تهیه کنید.


مشخصات کلی
رنگ
مشکی-سبز
قطر
1.2 متر
کشور سازنده
چین
تحمل وزن
تا 120 کیلوگرم
وزن
6 کیلوگرم
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , سالن های ورزشی
کاربرد
امکان انجام تمرینات هوازی در منزل , مناسب برای کاهش وزن
ارتفاع از سطح
30 سانتی‌متر
جنس میله
آهن
جنس صفحه
برزنت
دستگیره
ندارد

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
قطر
کشور سازنده
تحمل وزن
وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ارتفاع از سطح
جنس میله
جنس صفحه
دستگیره

ترامپولین شش ضلعی Agilinex
0 از 0 رای
5,225,000 تومان
موجود
1.2 متر
چین
تا 120 کیلوگرم
6 کیلوگرم
خانه باشگاه سالن های ورزشی
امکان انجام تمرینات هوازی در منزل مناسب برای کاهش وزن
30 سانتی‌متر
آهن
برزنت
ندارد

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه
محصولات مکمل
مشاهده همه

محصولات پیشنهادی