search
ثبت نام / ورود
تخته گیره دار فوتبال VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
876
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 1,199,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 299,750 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

تخته گیره دار فوتبال VX
در بازی فوتبال اتفاقات همیشه غیر قابل پیش بینی می باشد و سر مربی و مربیان تیم باید در طول مسابقه نقشه های متفاوتی را برای برد تیمشان امتحان کنند. وقتی بازیکنان در حال انجام بازی هستند مربیان یک تیم دارند با یک دید کلی از یک زاویه دیگر بازی رو نگاه می کنند و می توانند با ایده هایی که دارند به بازی کمک کنند. آن ها معمولا وقتی یک ایده خوب برای برد تیم به ذهنشان خطور می کند به سرعت آن را بر روی جایی ثبت می کنند تا از یاد آن ها نرود و بتوانند ایده خامی را که دارند را به یک استراتژی قدرت مند و پر سود تبدیل کنند. یکی از وسایلی...

در بازی فوتبال اتفاقات همیشه غیر قابل پیش بینی می باشد و سر مربی و مربیان تیم باید در طول مسابقه نقشه های متفاوتی را برای برد تیمشان امتحان کنند. وقتی بازیکنان در حال انجام بازی هستند مربیان یک تیم دارند با یک دید کلی از یک زاویه دیگر بازی رو نگاه می کنند و می توانند با ایده هایی که دارند به بازی کمک کنند. آن ها معمولا وقتی یک ایده خوب برای برد تیم به ذهنشان خطور می کند به سرعت آن را بر روی جایی ثبت می کنند تا از یاد آن ها نرود و بتوانند ایده خامی را که دارند را به یک استراتژی قدرت مند و پر سود تبدیل کنند. یکی از وسایلی که در بین مربیان بسیار کاربرد دارد و از آن در مسابقات مختلف استفاده فراوانی می شود، بدون استثنا تخته گيره دار فوتبال VX می باشد. این تخته جز بهترین تخته های تاکتیک محسوب می شود. این تخته، وایت بورد می باشد و تنها با ماژیک قابل استفاده می باشد. البته یکی از نکاتی که این تخته دارد این است که خاصیت آهنربایی ندارد و فاقد مگنت می باشد. یکی از خوبی و ویژگی های فوق العاده تخته گيره دار فوتبال VX این است که از دو طرف آن می توان برای کشیدن نقشه استفاده کرد. این ویژگی به شما کمک می کند تا در سرعت صرفه جویی شود و بازیکن فرصت بیشتری برای فهم کامل نقشه در نظر گرفته شده داشته باشد. این تخته فقط در ورزش فوتبال کاربرد دارد و برای ورزش های دیگر باید از تخته های دیگری استفاده نمود. تخته والیبال برای ورزش والیبال و تخته بسکتبال برای ورزش بسکتبال مناسب می‌باشد. زیرا این تخته، صفحه خاصی دارد. به طوری که انگار زمین فوتبال را در مقیاسی کوچک تر روی این تخته کشیده شده است تا مربی به سرعت و با تمرکزی بالا بتواند تمام استراتژی ها و کار هایی که بازیکنان باید در زمین انجام دهند را به آن ها توضیح دهد.

خرید تخته گيره دار فوتبال VX

جنسی که با آن این تخته را ساخته اند، فایبرگلاس می باشد. این جنس با ساختار این تخته هماهنگ می باشد و از استقامت بالایی بر خوردار می باشد. تخته گيره دار فوتبال VX ساخت کشور هند می باشد و از این کشور به سایر نقاط جهان صادر شده است. همچنین مدل اکریلیک این تخته نیز موجود می‌باشد. این تخته در طول 40 سانتی متر و عرض 23 سانتی متر طراحی شده است. ابعاد این تخته را جوری در نظر گرفته اند که مربی وقتی در مدت زمان بالا این تخته را در دستان خود نگه می دارد، دستانش اذیت نشود و بتواند به راحتی هر وقت که می خواهد از آن در هر حالتی استفاده کند. این تخته مناسب مربیان فوتبال می باشد و در سالن های ورزشی و زمین چمن های مصنوعی و طبیعی کاربرد دارد. اگر می خواهید یک تخته برای کشیدن نقشه های حساس و مهم فوتبالی خود تهیه کنید، می توانید همین حالا تخته گيره دارفوتبال VX را با قیمتی باور نکردنی از فروشگاه ورزشی فوتبال اسپرت کالا دریافت کنید و از آن در مسابقات مختلف و تمرینات تیم به صورت کاملا مناسبی استفاده کنید.


مشخصات کلی
جنس
فایبرگلاس
طول
40 سانتی‌متر
مناسب برای استفاده در
سالن های ورزشی
کاربرد
مناسب برای استفاده مربی‌ها
عرض
23 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
دارای خاصیت وایت بورد - بدون مگنت - دوطرفه

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
جنس
طول
مناسب برای استفاده در
کاربرد
عرض

تخته گیره دار فوتبال VX
0 از 0 رای
1,199,000 تومان
موجود
فایبرگلاس
40 سانتی‌متر
سالن های ورزشی
مناسب برای استفاده مربی‌ها
23 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی