search
ثبت نام / ورود
کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
1152
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

درباره محصول

کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer
حادثه و صدمه دیدن ورزشکاران در تمرینات مسابقات از موارد غیر قابل پیش‌بینی است. به ‌همین ‌دلیل برای بهبود یافتن سریع‌تر آسیب‌ها نیاز است که تجهیزاتی در کنار زمین وجود داشته باشد. در واقع داشتن کیف پزشکی مناسب باعث دلگرمی ورزشکاران و مربیان می‌شود. از آن‌ جایی‌که لحظات ابتدایی در درمان سریع‌تر کمک زیادی خواهد کرد وجود چنین کیفی الزامی است. برای آشنایی بیشتر با کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer در ادامه ویژگی‌ها و کاربردهای دقیق آن را بیان می‌کنیم. هم‌چنین شما می‌توانید با تآثیراتی که داشتن کیف پزشکی در روند درمان دارد با مطالعه این مطالب آشنا شوید. ویژگی‌های کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer زمانی‌...

حادثه و صدمه دیدن ورزشکاران در تمرینات مسابقات از موارد غیر قابل پیش‌بینی است. به ‌همین ‌دلیل برای بهبود یافتن سریع‌تر آسیب‌ها نیاز است که تجهیزاتی در کنار زمین وجود داشته باشد. در واقع داشتن کیف پزشکی مناسب باعث دلگرمی ورزشکاران و مربیان می‌شود. از آن‌ جایی‌که لحظات ابتدایی در درمان سریع‌تر کمک زیادی خواهد کرد وجود چنین کیفی الزامی است. برای آشنایی بیشتر با کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer در ادامه ویژگی‌ها و کاربردهای دقیق آن را بیان می‌کنیم. هم‌چنین شما می‌توانید با تآثیراتی که داشتن کیف پزشکی در روند درمان دارد با مطالعه این مطالب آشنا شوید.

ویژگی‌های کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer

زمانی‌ که برای انجام تمرینات در زمین مشغول بازی کردن هستید، احتمال هر نوع اتفاقی وجود دارد. وقتی راهی برای کاهش استرس در درمان اتفاقات ورزشی وجود داشته باشد، عملکرد ورزشکاران بهتر می‌شود. طراحی کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer منحصر به‌ فرد است. به عبارتی بهتر طراحی چند لایه به همراه جداکننده‌ها برای سازماندهی کارآمد تجهیزات برای دسترسی آسان و سریع خواهد بود.

کشور آمریکا به‌ شکلی این نوع کیف را عرضه می‌کند که امکان قرار گرفتن وسایل کمک‌های اولیه وجود دارد. هم‌چنین کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer دارای طراحی گوشه گرد است. در نتیجه این کیف پزشکی مشکی رنگ را زیباتر می‌کند. کیف مورد نظر دارای جیب‌های خارجی برای ذخیره‌سازی اضافی وسایل ضروری را فراهم کرده است. جنس برزنت و ضد آب بودن کیف پزشکی باعث می‌شود، بتوانید در هر شرایط آب و هوایی از آن استفاده کنید. طول 38 سانتی‌متر برای این کیف پزشکی انتخاب شده است، که تمامی وسایل پزشکی و درمانی به راحتی در آن جای می‌گیرد.

اگر بخواهید، وسایل پزشکی مورد نیاز را در درمان ابتدایی درون کیف پزشکی قرار دهید به وزن آن نیز باید توجه کنید. به‌ همین ‌دلیل کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer سبک است. وزنی که برای کیف پزشکی در نظر گرفته ‌اند، 2.250 کیلوگرم برآورد می‌شود. در واقع این وزن سنگینی خیلی زیادی ندارد و جابه‌جایی آن در طول زمین مشکل‌آفرین نیست. هم‌چنین تجهیزات پزشکی را می‌توانید ایستاده درون کیف قرار دهید و مشکلی نخواهد بود؛ زیرا ارتفاع این کیف پزشکی 22 سانتی‌متر است.

کاربردهای کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer

کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramerعلاوه‌بر سالن‌های ورزشی در مکان‌های دیگر نیز کاربرد دارد. در واقع کیف پزشکی قابل استفاده در  مراکز درمانی و فیزیوتراپی است. این نوع کیف‌های پزشکی مناسب برای دسترسی سریع و آسان به انواع تیپ و بانداژ و وسایل دیگر هستند. پزشکان تیم‌ها می‌توانند ابزارهای ضروری و مرتب سازی و حمل آسان را با این کیف پزشکی تجربه کنند.  


مشخصات کلی
رنگ
مشکی
جنس
برزنت
طول
38 سانتی‌متر
کشور سازنده
آمریکا
وزن
2.250 کیلوگرم
مناسب برای استفاده در
مراکز درمانی و فیزیوتراپی , سالن های ورزشی
کاربرد
مناسب برای دسترسی سریع و آسان به انواع تیپ و بانداژ و ... و ابزارهای ضروری و مرتب سازی و حمل آسان
عرض
35 سانتی‌متر
ارتفاع
22 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
طراحی چندلایه به همراه جداکننده ها برای سازمان دهی کارآمد تجهیزات برای دسترسی آسان و سریع - دارای طراحی گوشه گرد - دارای جیب های خارجی برای ذخیره سازی اضافی - سبک - ضد آب -

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد
عرض
ارتفاع

کیف پزشکی به همراه جدا کننده سایز متوسط Cramer
0 از 0 رای
0 تومان
ناموجود
برزنت
38 سانتی‌متر
آمریکا
2.250 کیلوگرم
مراکز درمانی و فیزیوتراپی سالن های ورزشی
مناسب برای دسترسی سریع و آسان به انواع تیپ و بانداژ و ... و ابزارهای ضروری و مرتب سازی و حمل آسان
35 سانتی‌متر
22 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی