search
user-icon ثبت نام / ورود
دیجی فلکس TheraBand


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
496
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

رنگ:

قیمت : 1,621,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود

هر قسط با اسنپ‌پی: 405,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.

ناموجوددرباره محصول

دیجی فلکس TheraBand
دیجی فلکس وسیله ای است که مورد استفاده افرادی است که به دلایل مختلفی نظیر تصادف، مشکلات حرکتی و غیره قدرت انگشت های خود را از دست داده اند. این افراد به طور معمول به دنبال استفاده از وسیله یا راه خاصی هستند تا با آن بتوانند  قدرت از دست رفته انگشتان خود دوباره بر گردانند. بنابراین فرد می بایست با یک سری تمرین و به کمک یک وسیله خاص سعی کند تا قدرت انگشتان خود را بالا ببرد. به منظور رسیدن به این هدف، دیجی فلکس توصیه می شود. دیجی فلکس از نظر اندازه یک دستگاه کوچک دستی است که به منظور انجام تمرینات باز توانی انگشتان دست پیشنهاد می شود. از نظر ظاهری دیجی فلکس...

دیجی فلکس وسیله ای است که مورد استفاده افرادی است که به دلایل مختلفی نظیر تصادف، مشکلات حرکتی و غیره قدرت انگشت های خود را از دست داده اند. این افراد به طور معمول به دنبال استفاده از وسیله یا راه خاصی هستند تا با آن بتوانند  قدرت از دست رفته انگشتان خود دوباره بر گردانند. بنابراین فرد می بایست با یک سری تمرین و به کمک یک وسیله خاص سعی کند تا قدرت انگشتان خود را بالا ببرد. به منظور رسیدن به این هدف، دیجی فلکس توصیه می شود. دیجی فلکس از نظر اندازه یک دستگاه کوچک دستی است که به منظور انجام تمرینات باز توانی انگشتان دست پیشنهاد می شود. از نظر ظاهری دیجی فلکس یک جسم کوچک است که در داخل دست قرار گرفته، در حالی که یک سمت آن دارای پدال هایی است که این پدال ها با استفاده از حرکت و فشردن انگشتان به حرکت در می آیند.

چگونه می توان با دیجی فلکس تمرین کرد؟

با توجه به نوع ضعف و هدف درمان نحوه کار و انجام تمرینات با دیجی فلکس متفاوت خواهد بود. انواع مختلف تمرینات با دیجی فلکس عبارت اند از:

  • تمرین کلید جانبی: اگر ضعف در انگشت شست و همچنین کناره های انگشتان دست وجود داشته باشد، باید از کلید جانبی استفاده شود. در این تمرین باید از انگشت شست و کناره ها به منظور فشار دادن کلید جانبی موجود در دیجی فلکس استفاده شود، البته باید به این موضوع توجه کرد که در ابتدای امر ممکن است این کار دشوار به نظر آید. در این تمرین باید انگشت شست را بر روی کلید جانبی گذاشته، فشار داده و سپس به مدت سه ثانیه نگه داشت. دوز انجام این تمرین روزانه 10ای 15 مرتبه می باشد.

  • تمرین تپانچه: در صورتی که هدف درمان بهبود ضعف موجود در تاندون دست باشد، می بایست از تپانچه استفاده کرد. در این تمرین ابتدا باید دیجی فلکس را همانند یک اسلحه در دست گرفت و سپس با انگشت وسط دکمه فلکسور را فشار داده و به مدت سه ثانیه نگه داشت. دوز انجام این تمرین نیز 10 الی 15 مرتبه در روز می باشد.

  • تمرین پنجه گیر: در این تمرین می بایست به صورت کامل دیجی فلکس را در دست گرفت. سپس نوک تمامی انگشتان را بر روی کلید های دیجی فلکس قرار داده، فشار ایجاد کرده و فشار را به مدت سه ثانیه ادامه داد. دوز انجام تمرین پنجه گیر نیز 10 الی 15 مرتبه در طول روز می باشد.

  • تمرین قدرت دست: اگر هدف از درمان با استفاده از دیجی فلکس بهبود قدرت دست است، می بایست دیجی فلکس را به طور کامل در دست گرفته و با استفاده از کف دست، به صورت کامل دست را به شکل مشت درآورد. با هر سه ثانیه مکث به حالت اولیه باز گشته و مجدد تمرین تکرار شود. دوز اجرای این تمرین نیز 10 الی 15 ثانیه در طول روز می باشد.

اسپرت کالا وب سایتی معتبر به منظور خرید دیجی فلکس

برای خرید وسایل ورزشی بالینی نظیر دیجی فلکس باید به یک وب سایت معتبر مانند اسپرت کالا مراجعه کرد. دیجی فلکس در اسپرت کالا موجود است. اسپرت کالا با ارائه وسایل ورزشی مرغوب و ساخته شده از متریال با کیفیت قابل مقایسه با برند های روز اروپا بوده و آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.


مشخصات کلی
رنگ
مشکی , نقره‌ای , طلایی
کشور سازنده
آمریکا
مناسب برای استفاده در
خانه , مراکز درمانی و فیزیوتراپی
مقاومت
براساس ترتیب رنگ‌ها از کم به زیاد
کاربرد
بهبود گردش خون و هماهنگی تاندون ها , تقویت قدرت عضلات ، هماهنگی و تحرک انگشتان و دست ها , بهبود قدرت و تحرک دست، انگشتان و انگشت شست
مشخصات فنی
مقاومت
مشکی >> 4 کیلوگرم، نقره ای >> 5 کیلوگرم ،طلایی >> 5.9 کیلوگرم

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
مقاومت
کاربرد

دیجی فلکس TheraBand
0 از 0 رای
1,621,000 تومان
موجود
آمریکا
خانه مراکز درمانی و فیزیوتراپی
براساس ترتیب رنگ‌ها از کم به زیاد
بهبود گردش خون و هماهنگی تاندون ها تقویت قدرت عضلات ، هماهنگی و تحرک انگشتان و دست ها بهبود قدرت و تحرک دست، انگشتان و انگشت شست