search
ثبت نام / ورود
تلمبه Togu


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
770
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 420,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 105,000 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

تلمبه Togu
مشکلات بسیاری در ورزش‌هایی که نیاز به باد زدن توپ دارند، ایجاد می‌شود. در واقع داشتن ابزارهای مورد نیاز در ورزش‌های مختلف توپی از موارد قابل توجه است. زمانی‌که شما در حین تمرینات ورزشی با کم ‌باد شدن توپ مواجه شوید، قطعاً نیاز به تلمبه مناسب خواهید داشت. هم‌چنین کیفیت توپ در نوع تمرین کردن شما تآثیر زیادی خواهد گذاشت؛ زیرا توپ کم ‌باد به ‌درستی حرکت نمی‌کند. ورزش‌های انفرادی و گروهی زیادی هستند که وسیله اصلی آن‌ها توپ است. علاوه ‌بر کیفیتی که توپ باید داشته باشد، مناسب بودن تلمبه نیز نقش مهمی دارد. تلمبه Togu از طرف بسیاری از ورزشکاران تآیید می‌شود؛ زیرا نیاز شما را به ‌درستی برطرف خواهد کرد. ویژگی‌های تلمبه Togu...

مشکلات بسیاری در ورزش‌هایی که نیاز به باد زدن توپ دارند، ایجاد می‌شود. در واقع داشتن ابزارهای مورد نیاز در ورزش‌های مختلف توپی از موارد قابل توجه است. زمانی‌که شما در حین تمرینات ورزشی با کم ‌باد شدن توپ مواجه شوید، قطعاً نیاز به تلمبه مناسب خواهید داشت. هم‌چنین کیفیت توپ در نوع تمرین کردن شما تآثیر زیادی خواهد گذاشت؛ زیرا توپ کم ‌باد به ‌درستی حرکت نمی‌کند. ورزش‌های انفرادی و گروهی زیادی هستند که وسیله اصلی آن‌ها توپ است. علاوه ‌بر کیفیتی که توپ باید داشته باشد، مناسب بودن تلمبه نیز نقش مهمی دارد. تلمبه Togu از طرف بسیاری از ورزشکاران تآیید می‌شود؛ زیرا نیاز شما را به ‌درستی برطرف خواهد کرد.

ویژگی‌های تلمبه Togu

در انتخاب کردن یک تلمبه یا هر وسیله ورزشی باید به کشوری که سازنده آن است، توجه کنید. از ‌آن ‌جایی ‌که تلمبه Togu در کشور آلمان ساخته می‌شود و استاندارهای مرتبط با کیفیت وسایل ورزشی را رعایت می‌کند، مطمئن است. در این محصول سازنده بر کیفیت و ارائه تلمبه به‌ شکلی ساده برای تآمین نیاز شما تمرکز می‌کند. در واقع سلیقه‌ ترکیب رنگ سفید و مشکی که در ارائه این نوع تلمبه به‌ کار گرفتند، برای مشتریان جذابیت دارد. هم‌چنین برای راحتی استفاده کردن تمامی ورزشکاران یا افراد مختلف قطر مناسب 15 سانتی‌متری برای تلمبه Togu در نظر گرفته‌اند. در واقع این سایز تلمبه در راحت کار کردن با آن کمک زیادی می‌کند. اگر قصد دارید در خانه ورزش کنید و تمرینات شما در برگیرنده توپ است، قطعاً نیاز به یک تلمبه دارید. ویژگی‌های تلمبه Togu نشان می‌دهد که پلاستیکی بودن آن دلیلی بر ضعیف یا بی‌کیفیت بودن آن نیست.

مدیران سالن‌های ورزشی نیز برای افزایش رضایت ورزشکاران تلمبه‌ای که باعث کیفیت ورزش گروهی یا انفرادی شود را تهیه می‌کنند. هرگز در تهیه‌ی یک وسیله ورزشی بدون بررسی مشخصات جزئی آن اقدام نکنید؛ زیرا وسایل نامناسب انگیزه ورزش کردن را کاهش می‌دهد.

کاربردهای تلمبه Togu

برای انجام دادن حرکات ورزشی که نیاز به توپ دارد می‌توانید تلمبه Togu را به‌کار ببرید. البته قبل از باد زدن توپ حتماً از مربی خود در مورد میزان تلمبه زدن توپ سؤال کنید. در هر ورزشی با ‌توجه‌ به نوع توپ به کار بردن تلمبه Togu متفاوت خواهد بود. هم‌چنین در ورزش‌هایی مانند: جیم ‌بال، استپ بادی از تلمبه Togu زیاد استفاده می‌شود. علاوه ‌بر این، ورزشی هم‌چون بوسوبال و هر نوع ورزشی که به توپ نیاز داشته باشد، این تلمبه بهترین گزینه برای برطرف شدن نیاز شما خواهد بود.


مشخصات کلی
رنگ
سفید
قطر
15 سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
کشور سازنده
آلمان
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , سالن های ورزشی
کاربرد
مناسب برای استفاده به همراه جیم بال، بوسوبال، استپ بادی و ... استفاده انواع توپ های ورزشی ,
مشخصات فنی
سایر مشخصات
کیفیت درجه یک - استفاده آسان

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
قطر
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد

تلمبه Togu
0 از 0 رای
420,000 تومان
موجود
15 سانتی‌متر
پلاستیک
آلمان
خانه باشگاه سالن های ورزشی
مناسب برای استفاده به همراه جیم بال، بوسوبال، استپ بادی و ... استفاده انواع توپ های ورزشی
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی