اسلم بال شياردار Agilinex

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب وزن:
وزن را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • قطر: 24 سانتی‌متر
  • جنس: لاستیک
  • رنگ: مشکی
  • کشور سازنده: چین
670,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
قطر
24 سانتی‌متر
جنس
لاستیک
رنگ
مشکی
کشور سازنده
چین
سایر مشخصات
دارای شیار
پر شده از شن
استفاده ی آسان به دلیل وجود شیارها
کاربرد
مناسب برای انجام تمرینات قدرتی، استقامتی، انفجاری و فول بادی
مناسب برای ورزش کراسفیت
مناسب برای استفاده در
سالن های ورزشی

اسلم بال شیاردار AGILINEX

اسلم بال شیاردار AGILINEX توپ مخصوص بازی های اسلم بال می باشد. از آن جا که بازی های اسلم بال با ضربه های شدیدی همراه است باید در آن ها از توپی استفاده کرد که استحکام و مقاومت بالایی را از خود به نمایش بگذارد. چرا که توپ هایی با مقاومت کم جواب گوی ضربه های قدرتی در حین بازی نیستند. علاوه بر این، اسلم بال شیاردار AGILINEX نمونه ای از توپ های استفاده شده در بازی های مقاومتی و تناسب اندام هستند که توسط آن ها می توان بیشترین کالری را سوزاند و در کم ترین زمان به وزن دلخواه رسید. تمرینات قدرتی نیازمند ابزارآلات تخصصی می باشند و برای اینکه به صورت اصولی انجام شوند باید مطابق با شرایط جسمی و فیزیکی ورزشکار انتخاب گردند.  اسلم بال شیاردار AGILINEX ابزاری کارآمد برای تمرینات قدرت بدنیست که با تمرکز بر انقباض عضلات باعث افزایش قدرت، استقامت و اندازه ی عضلات خواهند شد. در صورتی که توپ های قدرتی  اسلم بال متناسب با شرایط بدنی انتخاب شوند می توانند با درگیر کردن استخوان ها، عضلات، تاندون ها و رباط ها تاثیرات مثبتی را بر روی آن ها گذاشته و به طور باورنکردنی باعث تقویت تمامی عضلات درگیر شوند. تمرینات کراس فیت، فانکشنال و دیگر تمرینات قدرتی که در آن ها نیرویی علیه مقاومت بر بدن فرد وارد می شود، تمریناتی هستند که در آن ها می توان از توپ های قدرتی مانند اسلم بال های شیاردار استفاده کرد. فواید ورزش های قدرتی توسط توپ های مخصوص اسلم بال بسیار بیشتر از مدیریت وزن و زیبایی پس از آن می باشد، چراکه انقباضات مداوم و پی در پی عضلات در این تمرین ها باعث پیشرفت های بدنی و ماهیچه ای بدن سازان حرفه ای و ورزشکاران خواهد شد.

اسلم بال شیاردار Agilinex


خرید اسلم بال شیاردار AGILINEX

وزن توپ یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی چگونگی روند مسابقات در بازی های اسلم بال و تمرینات قدرتی کراس فیت و فانکشنال می باشد. اسلم بال شیاردار AGILINEX با دارا بودن مواد پر کننده شنی وزن ایده آل را برای یک توپ بازی به وجود آورده و بازیکنان را در مسیر درست بازی ها و مسابقات هدایت می کند. تمرکز اصلی بازیکنان بر روی توپ و جنب و جوش بالای بازی های اسلم بال باعث شده که در چنین بازی هایی از توپ هایی با وزن بالا استفاده کرد. توپ هایی با وزن بالا سنگینی و چسبندگی خاصی را در زمین بازی ایجاد کرده و از جهش اضافه بر سازمان و مختل شدن بازی جلوگیری می کنند. علاوه بر این، به کاربردن اسلم بال شیاردار AGILINEX به جهت وزن بالای محصول در تمرینات مقاوتی و مقاومت بدن در برابر نیروی جاذبه ی زمین اثرات بسیار قوی را بر روی بدن ورزشکاران خواهد گذاشت. شیار به کار رفته شده در اسلم بال شیاردار AGILINEX باعث خوش دست بودن توپ برای وزشکاران شده و ماهیت ضد لغزشی را برای این نوع تجهیزات ورزشی فراهم کرده است. کیفیت بالای مواد به کار برده شده در سطح رویی توپ های اسلم بال شیار دار و همچنین مواد مرغوب پر کننده ی فضای داخلی این توپ ها باعث می شود که اسلم بال شیاردار AGILINEX در برابر ضربه های مقاومتی شدید استحکام و ماندگاری بالایی را داشته باشد. شما می توانید از اسلم بال Agilinex به عنوان جایگزینی برای این محصول استفاده نمایید. انواع توپ های ورزشی در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.  

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...