search
ثبت نام / ورود
پک 6 عددی نشانه های مسطح خطی VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
477
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 599,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 149,750 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

پک 6 عددی نشانه های مسطح خطی VX
تمرینات سرعتی نزد بازیکنان فوتبال از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد. به همین خاطر خیلی مهم است که تمرینات یک بازیکن کیفیت و دقت بسیار خوبی را دارا باشد. برای بالا بردن کیفیت تمرینات سرعتی باید از تجهیزاتی استفاده کرد تا بازیکن بتواند تمریناتی کاربردی و متنوع تری را انجام دهد. در انجام تمرینات سرعتی نشانه های بر روی زمین گذاشته می شود تا بازیکن بداند که باید در حین انجام تمرین چه کار هایی انجام دهد. پک 6 عددينشانه هاي مسطح خطي VX برای نشانه گذاری های سرعتی در تمرینات کاربرد دارد.  شما می توانید برای نشانه گذاری از کنز 7 سانتي متري با برش مقعر VX هم استفاده نمایید. ممکن است که...

تمرینات سرعتی نزد بازیکنان فوتبال از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد. به همین خاطر خیلی مهم است که تمرینات یک بازیکن کیفیت و دقت بسیار خوبی را دارا باشد. برای بالا بردن کیفیت تمرینات سرعتی باید از تجهیزاتی استفاده کرد تا بازیکن بتواند تمریناتی کاربردی و متنوع تری را انجام دهد. در انجام تمرینات سرعتی نشانه های بر روی زمین گذاشته می شود تا بازیکن بداند که باید در حین انجام تمرین چه کار هایی انجام دهد. پک 6 عددينشانه هاي مسطح خطي VX برای نشانه گذاری های سرعتی در تمرینات کاربرد دارد.  شما می توانید برای نشانه گذاری از کنز 7 سانتي متري با برش مقعر VX هم استفاده نمایید. ممکن است که در حین انجام تمرین، بازیکن به صورت کاملا تصادفی بر روی این نشانه ها پا بگذارد و باعث کثیف شدن این نشانه ها شود. قابلیتی که این نشانه های خطی دارند این است که شما می توانید آن ها را بشورید و دوباره از آن به صورت کاملا پاکیزه ای استفاده نمایید.

خرید پک 6 عددي نشانه هاي مسطح خطي VX

طول این نشانه های مسطح خطی 35 سانتی متر و عرض آن 7.5 سانتی متر می باشد. این ابعاد برای تمرین های سرعتی و چابکی بسیار مفید می باشد. جنس این محصول از لاستیک تهیه شده است که قابل شست و شو هم می باشد و در برابر ضربات، بسیار مقاوم است. پک 20 عددی کنز 4 رنگ SKLZ به صورت تک رنگ به بازار عرضه شده که رنگ آن زرد است. این نشانه های خطی ساخت برند VX و کشور هند می باشد. از این نشانه ها در سالن های ورزشی، زمین چمن طبیعی و چمن مصنوعی استفاده می شود. در کل می توان گفت که این نشانه ها کاربرد بسیار مناسبی در تمرینات سرعتی دارد که به درد یک بازیکن ورزشی می خورد. شما می توانید همین حالا پک 20 عددیکنز 4 رنگ SKLZ را با قیمتی مناسب از سایت اسپرت کالا خریداری و از آن در تمرینات متعددی استفاده کنید. انواع ملزومات ورزشی فوتبال در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی
رنگ
زرد
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
زمین چمن مصنوعی زمین چمن طبیعی ,
کاربرد
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی
ابعاد
35*7.5 سانتی‌متر
قابلیت شست و شو
دارد

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ابعاد
قابلیت شست و شو

پک 6 عددی نشانه های مسطح خطی VX
0 از 0 رای
599,000 تومان
موجود
هند
زمین چمن مصنوعی زمین چمن طبیعی
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی
35*7.5 سانتی‌متر
دارد
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی