search
ثبت نام / ورود
نگهدارنده کنز 40 عددی VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
765
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 122,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 30,500 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

نگهدارنده کنز 40 عددی VX
نگهدارنده کنز یک ابزار ورزشی محسوب می‌شود که می‌تواند انواع مانع تمرینی را در خود جای دهد. موانع تمرینی معمولاً در بسیاری از ورزش‌ها از جمله ورزش فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرند. هم‌چنین ورزشکاران برای انجام تمریناتی از جمله دو، پرش و یا شنا از موانع تمرینی استفاده می‌کنند. اما استفاده از آن در فوتبال بسیار بیشتر است. این موانع برای نگهداری و یا در زمانی که از آن‌ها استفاده نمی‌شود، روی پایه‌ای قرار می‌گیرند که به آن نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX گفته شده و می‌تواند چندین عدد از این موانع را در خود جای دهد. با استفاده از این ابزار می‌توان به راحتی موانع را پس از تمرین جمع‌آوری کرده و در محل دیگری...

نگهدارنده کنز یک ابزار ورزشی محسوب می‌شود که می‌تواند انواع مانع تمرینی را در خود جای دهد. موانع تمرینی معمولاً در بسیاری از ورزش‌ها از جمله ورزش فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرند. هم‌چنین ورزشکاران برای انجام تمریناتی از جمله دو، پرش و یا شنا از موانع تمرینی استفاده می‌کنند. اما استفاده از آن در فوتبال بسیار بیشتر است. این موانع برای نگهداری و یا در زمانی که از آن‌ها استفاده نمی‌شود، روی پایه‌ای قرار می‌گیرند که به آن نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX گفته شده و می‌تواند چندین عدد از این موانع را در خود جای دهد. با استفاده از این ابزار می‌توان به راحتی موانع را پس از تمرین جمع‌آوری کرده و در محل دیگری قرار داد.

ویژگی‌های نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX

نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX از فلز آهن ساخته شده و به همین دلیل از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار است. این محصول با ارتفاع مناسب خود می‌تواند تعداد زیادی کنز را با ارتفاع ۵ سانتی‌متر نگهداری کند. نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX محصول کشور هند بوده و در ساخت آن از مواد باکیفیت و مستحکم استفاده شده است. از این رو می‌توان در فضای باز، باشگاه‌های ورزشی و زمین چمن مصنوعی و طبیعی از آن استفاده کرد. با توجه به این که کنز در انواع تمرینات ورزشی از جمله فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرد، به کارگیری آن می‌تواند به افزایش نظم و نگهداری بهتر کنز‌ها کمک کند.

استحکام و ثبات بالای نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX باعث می‌شود تا ‌ایستادگی مناسبی داشته باشد و بتواند از هر تعداد کنز‌ گذاشته شده نگهداری کند. در حالت کلی می‌توان گفت ۴۰ کنز درون این میله به راحتی جای می‌گیرد. برش‌های موجود بر روی کنزها باعث می‌شوند تا بتوان آن‌ها را به راحتی درون این نگهدارنده مناسب قرار داد.

کاربرد و نحوه‌ی استفاده از نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX

نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX به روش استفاده‌ی خاصی نیاز ندارد. برای استفاده کافی است آن را در محل مناسب قرار داده و پس از انجام تمرینات کنز‌های جمع‌آوری شده را بر روی آن گذاشت. استفاده از نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX باعث افزایش دوام و عمر کنز‌ها در استفاده طولانی مدت بیشتر خواهد شد. برای استفاده از کنز‌ها نیز می‌توان به راحتی آن‌ها را از نگهدارنده خارج کرده و برای تمرینات از آن‌ها استفاده کرد. پس از هر تمرین نیز کنز‌ها درون میله نگهدارنده کنز ۴۰ عددی VX قرار گرفته و دیگر نگرانی‌ بابت نگهداری کنز‌ها وجود نخواهد داشت. 


مشخصات کلی
رنگ
سفید
جنس
آهن
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
باشگاه , فضای باز
کاربرد
مناسب برای نگهداری انواع کنز با ارتفاع 5 سانتی متر

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد

نگهدارنده کنز 40 عددی VX
0 از 0 رای
122,000 تومان
موجود
آهن
هند
باشگاه فضای باز
مناسب برای نگهداری انواع کنز با ارتفاع 5 سانتی متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی