search
ثبت نام / ورود
ریباندر برد چوبی Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
1108
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

رنگ:

قیمت : 15,076,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 3,769,000 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

ریباندر برد چوبی Agilinex
تمامی بازیکنان و مربیان فوتبال و افرادی که در این رشته ورزشی فعالیت می‌کنند می‌بایست با تجهیزات و وسایل مورد نیاز این رشته محبوب ورزشی آشنایی کامل داشته باشند. ابزارها و وسایلی که در تمرینات فوتبال طراحی می‌شوند برای افزایش سرعت، چابکی، قدرت و آمادگی جسمانی می‌باشند و یا حتی ممکن است برای بالا بردن تمرکز و قدرت تصمیم‌گیری در هر لحظه باشد. ریباندرها جهت تمرینات دروازه‌بانی طراحی شده است. امروزه استفاده از ریباندر در تمام رشته‌های ورزشی توپی جا افتاده است. یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین مدل ریباندرها، ریباندر برد چوبی  Agilinex است. ویژگی‌های ریباندر برد چوبی  Agilinex ریباندر برد چوبی  Agilinex وسیله‌ی کارآمد و مناسبی برای روزهای سخت شما خواهد بود. جنس...

تمامی بازیکنان و مربیان فوتبال و افرادی که در این رشته ورزشی فعالیت می‌کنند می‌بایست با تجهیزات و وسایل مورد نیاز این رشته محبوب ورزشی آشنایی کامل داشته باشند. ابزارها و وسایلی که در تمرینات فوتبال طراحی می‌شوند برای افزایش سرعت، چابکی، قدرت و آمادگی جسمانی می‌باشند و یا حتی ممکن است برای بالا بردن تمرکز و قدرت تصمیم‌گیری در هر لحظه باشد. ریباندرها جهت تمرینات دروازه‌بانی طراحی شده است. امروزه استفاده از ریباندر در تمام رشته‌های ورزشی توپی جا افتاده است. یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین مدل ریباندرها، ریباندر برد چوبی  Agilinex است.

ویژگی‌های ریباندر برد چوبی  Agilinex

ریباندر برد چوبی  Agilinex وسیله‌ی کارآمد و مناسبی برای روزهای سخت شما خواهد بود. جنس این مدل ریباندر همان طور که از عکس محصول پیداست از چوب ساخته شده است. این محصول با طول و عرض 120 در 60 سانتی‌متر و طول پایه 60 سانتی‌متر با وزن 18 کیلوگرم طراحی و تولید می شود. ریباندر برد چوبی  Agilinex از کیفیت بالایی برخوردار می باشد به گونه‌ای که توانایی و ظرفیت تحمل فشار بالا را در برابر حملات توپ دارد. 

کشور سازنده‌ی ریباندر برد چوبی  Agilinex چین، این وسیله را به گونه‌ای طراحی و تولید کرده است که بتوان آن را به راحتی متناسب با شرایط بدنی هر بازیکن تنظیم کرد. یکی از ویژگی‌های بارز این نوع ریباندر پایه‌های تاشوی آن است که حمل این وسیله را آسان کرده است. چمن‌های طبیعی و فضای باز، چمن‌های مصنوعی باران زده یا خشک و حتی فضای بسته‌ی باشگاه‌ها محیط مناسبی جهت استفاده از این نوع ریباندر می‌باشند.

کاربردهای ریباندر برد چوبی  Agilinex

از ریباندر برد چوبی  Agilinex می‌توان به عنوان یک فرد کمکی از آن استفاده نمود و تمریناتی خارق العاده به جا آورد. تمرینات خارق العاده و تمرین‌های استاندارد موجب بالا رفتن مهارت ورزشکار می‌شود. بیشترین کاربرد این نوع ریباندر بهبود مهارت پاس و کنترل توپ در تمرینات فوتبال است. بالا رفتن مهارت باعث افزایش سرعت عکس العمل در کنترل و گرفتن توپ می‌گردد. ریباندر بیشترین کاربرد و استفاده در رشته‌ی ورزشی فوتبال را دارد.تمرین با ریباندرهای فوتبال را می‌توان به دو صورت گروهی و انفرادی انجام داد که معمولاً تمرینات گروهی توسط مربیان فوتبال به بازیکنان داده می شود. اما در تمرینات انفرادی ریباندرها نقش یک یار ورزشی را برای فرد ایفا خواهند کرد. به همین ترتیب اگر بازیکنی هستید که علاقه‌مند به تمرینات انفرادی در کنار کار گروهی هستید می‌توانید با تمرینات روزانه با ریباندر مهارت‌های خود را جلو انداخته و بسیار حرفه‌ای تر از بقیه اعضای تیم وارد زمین بازی شوید. 


مشخصات کلی
جنس
چوبی
کشور سازنده
چین
وزن
18 کیلوگرم
مناسب برای استفاده در
سالن های ورزشی , فضای باز
کاربرد
بهبود مهارت های سرعت و عکس العمل در تمرینات دروازه بانی , بهبود مهارت پاس و کنترل توپ مناسب برای تمرینات فوتبال ,
ابعاد
60*120 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
دارای پایه‌های تاشو برای حمل آسان

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
جنس
کشور سازنده
وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ابعاد

ریباندر برد چوبی Agilinex
0 از 0 رای
15,076,000 تومان
موجود
چوبی
چین
18 کیلوگرم
سالن های ورزشی فضای باز
بهبود مهارت های سرعت و عکس العمل در تمرینات دروازه بانی بهبود مهارت پاس و کنترل توپ مناسب برای تمرینات فوتبال
60*120 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی