search
user-icon ثبت نام / ورود
تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
198
مشاهده شده
0 از 0 رای

KindMax
KindMax
عرض:

قیمت : 44,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax
آسیب دیدن در ورزش به خصوص در ورزش های حرفه ای بسیار رایج می باشد. به همین خاطر ورزشکاران به این موضوع بسیار اهمیت می دهند و از پیش آمدن آسیب های احتمالی، پیشگیری می کنند. بسیاری از باشگاه های ورزشی، سالانه هزینه زیادی برای خرید و استفاده از لوازم پزشکی دارند. یکی از وسایل پر کاربرد و ضروری برای لوازم پزشکی، نوار های تیپ امریکن می باشد. تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax یک محصول با کیفیت می باشد و در بین محصولات مشابه داخل بازار، بسیار پر فروش و محبوبت است. مفاصل و عضلاتی که در طی تمرینات آسیب می بینند را می توان  با این نوار تا حد قابل توجهی درمان کرد. تیپ امریکن...

آسیب دیدن در ورزش به خصوص در ورزش های حرفه ای بسیار رایج می باشد. به همین خاطر ورزشکاران به این موضوع بسیار اهمیت می دهند و از پیش آمدن آسیب های احتمالی، پیشگیری می کنند. بسیاری از باشگاه های ورزشی، سالانه هزینه زیادی برای خرید و استفاده از لوازم پزشکی دارند. یکی از وسایل پر کاربرد و ضروری برای لوازم پزشکی، نوار های تیپ امریکن می باشد. تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax یک محصول با کیفیت می باشد و در بین محصولات مشابه داخل بازار، بسیار پر فروش و محبوبت است. مفاصل و عضلاتی که در طی تمرینات آسیب می بینند را می توان  با این نوار تا حد قابل توجهی درمان کرد. تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax برای فیکس کردن مفاصلی که در رفته و یا جا به جا شده است، مناسب می باشد و بسیار عالی فیکس کردن را برای شما انجام می دهد. استفاده از تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax آسان می باشد و لبه های دندانه دار موجود در این نوار موجب می شود تا شما بتوانید بسیار راحت نوار را با دستان خود باز و از آن استفاده کنید. در حالت کلی می توان گفت که تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax یک محصول مناسب برای ورزشکاران و افراد آسیب دیده می باشد. این محصول تنها برای آسیب دیدگان ورزشی نیست و برای همه ی افراد کاربرد دارد.

خرید تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax

کشور سازنده این محصول چین می باشد. یکی از ویژگی های بارز این محصول، ماندگاری بالای این محصول می باشد. شما تا ساعت ها می توانید از آن استفاده کنید. همچنین تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax ضد آب می باشد و شما می توانید در استخر و در آب و هوای بارانی از این محصول استفاده لازم را بکنید. رنگ این محصول سفید می باشد و به صورت رول شده به شما تحویل داده می شود. تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax فاقد لاتکس می باشد. این محصول در دو عرض مختلف با طول 5 متر، ارائه شده است. میزان چسبندگی استانداردی دارد و موقع کنده شدن پوست شما را اذیت نمی کند. از تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax در خانه، باشگاه های ورزشی، مراکز درمانی و فیزیوتراپی استفاده می شود. اگر قصد خرید این محصول با کیفیت و درجه یک را دارید، می توانید تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax را با قیمتی مناسب از فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا خریداری کنید و آن را صحیح و سالم تحویل بگیرید. با استفاده از این محصول مفاصل آسیب دیدتان را به آسانی درمان کنید و بدن خود را دوباره به سلامتی برسانید.


مشخصات کلی
رنگ
سفید
جنس
کتان
طول
5 متر
کشور سازنده
چین
مناسب برای استفاده در
مراکز درمانی و فیزیوتراپی , سالن های ورزشی
کاربرد
بهبود و جلوگیری از آسیب بیشتر ناشی از پیچ خوردگی‌ها و کشیدگی‌ها و سایر آسیب‌های ورزشی , مناسب برای فیکس کردن مفاصل
عرض
3.8 سانتی‌متر 5 سانتی‌متر ,
میزان چسبندگی
استاندارد
کشسانی
ندارد
مشخصات فنی
سایر مشخصات
لبه های دندانه دار برای راحتی پاره شدن با دست

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
عرض
میزان چسبندگی
کشسانی

تیپ امریکن استایل سفید 5 متری Kindmax
0 از 0 رای
44,000 تومان
موجود
کتان
5 متر
چین
مراکز درمانی و فیزیوتراپی سالن های ورزشی
بهبود و جلوگیری از آسیب بیشتر ناشی از پیچ خوردگی‌ها و کشیدگی‌ها و سایر آسیب‌های ورزشی مناسب برای فیکس کردن مفاصل
3.8 سانتی‌متر 5 سانتی‌متر
استاندارد
ندارد

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه
محصولات مکمل
مشاهده همه

محصولات پیشنهادی