بایگانی نوشته‌ها


راهنمای خرید ست هالتر بدنسازی

راهنمای خرید ست هالتر بدنسازی

امروزه افراد بسیاری به عضله‌سازی روی آورده‌اند و از نتایح آن یعنی تقویت هر چه بیشتر قوای جسمانی استفاده می‌برند. اولین ابزاری که برای عضله‌سازی به آن نیاز دارید استفاده از انواع وزنه سبک و سنگین است و برای رساندن این وزنه‌ها به مرحله کارایی به میله هالتر احتیاج خواهید داشت. هالتر یک میله معمولاً از جنس آهن است که صفحه هالتر روی آن قرار گرفته است و در پاورلیفتینگ و بدنسازی کاربرد دارد.

آنالیز بدن چیست؟

آنالیز بدن چیست؟

آنالیز بدن به معنای سنجش ترکیبات بدنی است. سنجش ترکیبات بدن نشانگر این است که بدن از چه اجزایی تشکیل شده و این ترکیبات شامل بافت چربی، بافت غیرچربی، مواد معدنی استخوانی و آب هستند و در سطوح اتمی، مولکولی، سلولی، بافت و تمام بدن قابل اندازه‌گیری می‌باشند.  سطح اتمی متشکل از اکسیژن، هیدروژن، نیتروژن، کربن و کلسیم است. سطح مولکولی شامل ترکیباتی مثل آب، پروتئین، مواد معدنی و چربی و گلیکوژن می‌باشد. در سطح سلولی سلول، مواد جامد سلولی و مایع خارج سلولی بررسی می‌شود، سطح بافتی شامل تمامی بافت‌های اصلی و اندام‌های بدن است و در نهایت در سطح تمام بدن مواردی مثل قد، عرض، ضخامت چین پوستی، چگالی، حجم و ... اندازهگیری می‌شود

آیا هولاهوپ هوشمند موثر است؟

آیا هولاهوپ هوشمند موثر است؟

امرزوه به علت گسترش آمار روز افزون اضافه وزن و عوارض و خطرات ناشی از آن، دورکاری و تعطیلی اماکن ورزشی و نیز به دلیل اهمیت زیبایی و تناسب اندام بسیاری از افراد به دنبال روش‌های مختلف کاهش وزن هستند و از رژیم‌های سخت غذایی و ورزش‌های سنگین و طاقت فرسا نیز گریزانند. پیشنهاد ما به این دسته از افراد استفاده از حلقه هولاهوپ است. این ورزش یک ورزش هوازی و در عین حال جذاب و دوست‌داشتنی است. در ادامه مطلب بیش‌تر با حلقه هولاهوپ و انواع آن آشنا خواهیم شد.

لاغری موضعی و روش های آن

لاغری موضعی و روش های آن

لاغری موضعی شکم و پهلو برای برخی مثل یک آرزو است. این عده دوست دارند بخش‌هایی از چربی بدن خود را آب کرده و چربی بخش‌های دیگر را حفظ کنند. البته به کمک روش‌های مختلفی می‌توان بخش زیادی از چربی بدن را کاهش داد، برای نمونه با کاهش مصرف مواد غذایی، افزایش فعالیت بدن و در نهایت افزایش مصرف انرژی، افزایش متابولیسم و استفاده از موادی مثل کافئین و پروتئین و تمرین‌های‌مداوم می‌توان به چربی‌سوزی بدن کمک کرد اما در همه این روش‌ها چربی از تمام بدن کسر می‌شود و لاغری موضعی شکم و پهلو رخ نمی‌دهد.

محصولات برند تریگر پوینت

محصولات برند تریگر پوینت

تریگر پوینت سبک زندگی ورزشی را برای هر کسی که میخواهد سبک زندگی فعالی داشته باشد، ترویج و ارائه میکند.رسالت این کمپانی این است که به شما کمک میکند از طریق استفاده از محصولات آن که عبارتند از ماساژور- غلتک های فوم، توپ های ماساژ، غلتک های دستی و موارد دیگر، بتوانید خوب حرکت کنید و بهتر زندگی کنید.برند تریگر پوینت تولید کننده محصولات بسیار مهم و کاربردی در سطح جهانی است لوازم ورزشی و مناسب ماساژ در تولیدات این برند را در ادامه در این مقاله شرح خواهیم داد.

برند توگو Togu

برند توگو Togu

توگو یک کسب و کار مبتنی بر حق رای دادن است. برخی از نقاط قوت توگو با فروشگاه های بستنیBaskin-Robbins هماهنگ شده اند (که هر دو متعلق به شرکت اصلی والدین از سال 1997 تا 2007بودند). از ژوئیه 2020، این شرکت دارای بیش از 180 مکان باز و تحت توسعه در سراسر غرباست برند TOGU در سال 1956 در Prien am Chiemsee آلمان تأسیس شد و به عنوان یک شرکت کوچک در نسل سوم رشد کرد و به یک برند مشهور در جهان در زمینه های بهداشت، تناسب اندام و ورزش تبدیل گردید.  

برند تراباند Theraband

برند تراباند Theraband

در سال 2002 در چین صنایع لاستیکی ژان ژیانگ به عنوان انجمن صنایع لاتکس تاسیس گردید که این مجموعه به صورت تخصصی به تولید تجهیزات ورزشی و تناسب اندام می پرداخت. این مجموعه یکی از بهترین کش های مقاومتی با رنگ های طبیعی و طبق استانداردهای روز اروپا و آمریکا را تولید میکرد که منجر به دریافت گواهینامه های معتبر TUV ، SGC و CTI شد. پس دریافت گواهینامه های ذکر شده محصولات این مجموعه به کل اروپا و آسیا و آمریکا صادر شد. برند تراباند موفقیت خود را در داشتن قدرت فنی قوی و تجهیزات پیشرفته تولید و تست سلامت محصولات و تیمی حرفه ای می داند و تصمیم به دریافت تمامی استانداردهای جهانی دارد.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...