بایگانی نوشته‌ها


مزیت ورزش های آبی برای سلامتی

مزیت ورزش های آبی برای سلامتی

اگر به دلیل گذراندن زمان زیادی در ورزش های آبی احساس گناه می کنید، زمان احساس گناه به پایان رسیده است. در واقع، شرکت در ورزش های آبی برای بدن و ذهن شما مفید است. در اینجا آنچه باید در مورد مزایای ورزش های آبی برای سلامتی بدانید آورده شده است.

کاربرد ول اسلاید

کاربرد ول اسلاید

ول اسلاید یک دیسک جفت است که سطح تمرین ناپایداری را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بسیاری از تمرینات اسلاید بورد را شبیه سازی کنید. ول اسلاید سطح زمین را به یک سطح آموزشی ناپایدار تبدیل می کند، و چالش بیشتری را برای تقویت عضلات شما فراهم می کند. از ول اسلاید می توانید برای هدف قرار دادن عضلات در چندین قسمت بدن مانند پاها، عضلات داخلی ران و عضلات شکم به طور همزمان استفاده کنید. بعلاوه از ول اسلاید برای کشش و تقویت شانه ها، سینه و پشت خود استفاده کنید.

انواع وزنه پا

انواع وزنه پا

وزنه پا چیست؟وزنه پا، وزنه ای پوشیدنی است که معمولاً بین یک تا پنج پوند متغیر است که شما آن را در اطراف مچ پا محکم می کنید. این نوع خاص از وزنه ها طوری طراحی شده اند که هنگام حرکت، فشار بیشتری به قسمت تحتانی بدن شما وارد کنند، که باعث می شود ماهیچه های پای شما سخت تر کار کنند.

ویژگی کش پیلاتس تراباند اصل

ویژگی کش پیلاتس تراباند اصل

از سال های بسیار دور ورزش بدنسازی با انواع وزنه ها و دمبل ها گره خورده بود، اما در سال های اخیر و پیشرفت تکنولوژی در تجهیزات ورزشی این موضوع تغییرات بسیاری را شاهد بوده است. به عنوان مثال انواع مختلف کش مخصوص بدنسازی جایگاه خود را در میان علاقه مندان به این ورزش پیدا کرده اند. به خصوص کش هایی که مخصوص ایروبیک طراحی شده اند، و کش پاور باند یا مقاومتی مورد توجه دوستداران پیلاتس و یوگا هستند.بعلاوه کش های مینی لوپ و پاور لوپ کاربرد فراوانی در حرکات ترکیبی دارند. اندازه این کش ها به گونه ای طراحی شده است که ایجاد حرکات ترکیبی دلخواه را بسیار راحت تر می کنند. در واقع کش پیلاتس و پاور لوپ علاوه بر اینکه کمک شایانی به انجام بهتر حرکات ترکیبی می کند، در کم کردن فشار نیرو و افزودن قدرت می تواند بسیار ثمر بخش باشد.کش پیلاتس تراباند یکی از انواع کش پیلاتس است که جایگاه خود را در میان افراد حرفه ای و حتی مبتدی در امر ورزش به دست آورده است.

تاثیر پیاده روی برای لاغری شکم

تاثیر پیاده روی برای لاغری شکم

اگر می خواهید چربی در ناحیه میانی بدن خود را از دست بدهید، هیچ راهی به جز بهبود رژیم غذایی ندارد. اما در مورد ورزش، ممکن است شگفت زده شوید که بدانید نیازی نیست ساعت های زیادی را در ورزشگاه با وزنه های سنگین، یا مثلا دو مایل دویدن سپری کنید. اگر پیاده روی ورزش مورد علاقه شماست، و متعهد هستید که پیاده روی خود را سریعتر کنید، می توانید با استفاده از پیاده روی برای لاغری شکم خود اقدام کنید و شکمی صاف تر بدست آورید.

حرکات ورزشی با بوسو بال

حرکات ورزشی با بوسو بال

بوسو بال چیست و چه مزایایی دارد؟آیا درباره نحوه حرکات ورزشی با بوسو بال در تمرینات خود کنجکاو هستید؟ ما شما را در این زمینه آگاه می­کنیم. اگر قبلاً توپ بوسو را ندیده اید، و یا با حرکات ورزشی با بوسو بال آگاه نیستید، اصلا نگران نباشید.یک توپ بوسو، شبیه یک توپ تمرینی است که از وسط نصف شده است، در یک طرف یک سکوی مسطح قرار دارد و در طرف دیگر یک توپ کروی قرار دارد که باد می­شود. می­ توانید آنها را در اکثر سالن­های ورزشی، فروشگاه­های ورزشی و آنلاین پیدا کنید. حرکات ورزشی با بوسو بال، حرکاتی تعادلی است و سطح ناپایداری را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بر روی آن تمریناتی را انجام دهد که ماهیچه های مختلف را درگیر می ­کند. استفاده از حرکات ورزشی با بوسو بال تمرین شما را چالش برانگیزتر می­کند و یک ابزار عالی برای درگیر کردن همه عضلات است.

ویژگی های ساک ورزشی مناسب

ویژگی های ساک ورزشی مناسب

شروع تمرینات ورزشی با همراه داشتن یک ساک ورزشی ایده آل یکی از راه های آسان برای انجام ورزش بهتر و لذت بیشتر است. یک ساک ورزشی مناسب فقط یک وسیله کاربردی برای حمل وسایل عرق کرده در شهر نیست. یک ساک ورزشی مناسب باید طوری طراحی شده باشد که تمرینات شما را راحت تر، کارآمدتر و لذت بخش تر کنند.چه مشغول به بدنساز حرفه ای باشید، چه در حال اجرای برنامه تمرینی برای تناسب اندام باشید، چه در حال آماده شدن برای پنجمین مسابقات سه گانه سال خود باشید، یک ساک ورزشی مناسب می تواند تفاوت بین یک جلسه تمرین متوسط و استثنایی را ایجاد کند. از این گذشته، اگر ساک ورزشی شما یک جیب مخصوص برای پروتئین شما داشته باشد، به احتمال زیاد آن پروتئین های مهم را هرگز فراموش نخواهید کرد. بعلاوه اگر ساک ورزشی شما محفظه ای برای حوله و غیره داشته باشد، هنگام ورود به سالن بدنسازی نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید.و در نهایت بهترین راه برای حفظ سطح بالا آمادگی جسمانی بعد از تمرین دوش آب گرم خوب و لباس تازه است. بنابراین شما نیاز به یک ساک ورزشی مناسب با قسمتی برای جدا نگه داشتن لباس های تمیز از لباس تمرین خود دارید.

انواع وزنه شنی

انواع وزنه شنی

وزنه شنی همانطور که از نامش مشخص است حاوی شن است. به طور کلی وزنه ها نقش بسیار مهمی در تمرینات بدنسازی، به ویژه تمرینات هوازی و چربی سوز می توانند ایفا کنند. کارکرد وزنه شنی به این صورت است که به دور مچ دست و یا پا بسته می شود، و به اعمال نیرو و فشار بیشتر به عضلات حین تمرین کمک می کند. در بیشتر موارد وزنه شنی برای سوزاندن بیشتر کالری در ورزش های هوازی به کار برده می شود، بعلاوه این وزنه ها در تمرینات قدرتی نیز می توانند نقش موثری را ایفا بکنند.استفاده از این نوع وزنه، وزنه شنی، بسیار آسان است و کافی است که شما هنگام شروع به تمرین این وزنه ها را به دور مچ دست و یا پای خود ببندید. در ادامه و در حالی که شما در باشگاه مشغول انجام تمرینات روزانه خود هستید، این وزنه ها خودشان به وظیفه شان عمل می کنند و نیازی نیست که شما کاری بکنید. به طور اتوماتیک نیروی بیشتری به عضلات شما وارد می شود و عملکرد بهتری را برای تمرین شما، چه هوازی باشد و چه قدرتی، برای شما به همراه خواهند داشت.

طناب زدن یا دویدن

طناب زدن یا دویدن

هنگام انتخاب نوع ورزش هوازی، همیشه این سوال مطرح بوده است که طناب زدن بهتر است یا دویدن؟ ما در اینجا به بررسی شرایط و ویژگی های این دو ورزش می پردازیم، و آنها را مقایسه می کنیم، تا درک بهتری از این داشته باشیم که طناب زدن بهتر است یا دویدن.طناب زدن یک ورزش کم هزینه است که به تجهیزات کمی و حداقل فضا نیاز دارد. دویدن نیز یک ورزش کم هزینه است، اما به طور معمول نیاز به فضای بیشتری دارد مگر اینکه از تردمیل استفاده کنید. با این حال، اگر از فضای باز برای دویدن استفاده می کنید، این یک فعالیت ورزشی مقرون به صرفه است.به طور کلی، هر دو روش مقرون به صرفه و کارآمد برای کار بر تناسب اندام شما هستند، چه روی استقامت و چه در شدت کار می کنید.

فروش لوازم فیزیوتراپی

فروش لوازم فیزیوتراپی

هر بار که تمرین می کنیم، هدف این است که به خودمان سختی بدهیم و باعث ایجاد استرس در بدنمان شویم تا به استرس عادت کند و همیشه در بهترین حالت باشد. در این فرآیند، گاهی اوقات به خود آسیب می رسانیم یا بدن را به حدی می بریم که درد نسبتاً قابل توجه است. در چنین مواردی، ما باید اقدامات خاصی را برای مراقبت از بدن خود انجام دهیم. درد می تواند منابع دیگری نیز داشته باشد، درد مفاصل در افراد مسن، اختلال هورمونی یا خطرات حرفه ای نیز می تواند باعث درد شود.روشهای مختلفی برای مقابله با درد وجود دارد. یکی از آنها فیزیوتراپی است...

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...