بایگانی نوشته‌ها


جعبه کمک‌های اولیه

جعبه کمک‌های اولیه

جعبه کمک‌های اولیه از جمله تجهیزاتی است که باید در هر خانه، ارگان و یا سازمانی وجود داشته باشد تا در موارد لازم مورد استفاده قرار گیرد و قبل از رسیدن اورژانس و یا رساندن بیمار به بیمارستان بتوان برای او کاری انجام داد. در مواردی مثل کوهنوردی‌ و یا مسافرت‌های طولانی و دور از شهر نیز می‌بایست جعبه کمک‌های اولیه را به همراه داشت.  

کاربرد استپ ورزشی

کاربرد استپ ورزشی

در بین آدم های ورزشکار، یکی از پر طرفدار ترین ورزش هایی که وجود دارد، ورزش های هوازی می باشد. ورزش های هوازی به خاطر چربی سوزی، افزایش انعطاف پذیری بدن و ... مورد اشتفاده قرار می گیرد و بسیاری از خانم ها و آقایان از این ورزش بی نظیر استفاده می کنند. ورزش های هوازی معمولا به لوازم خاصی نیاز ندارند و خیلی راحت و بدون هزینه کردن بالا می توان از این ورزش بهره برد. یکی از وسایلی که با آن ورزش های هوازی و ایروبیک انجام می دهند، استپ های ورزشی و ایروبیک می باشد. در ادامه می خواهیم به تمام جوانب استپ های ورزشی رسیدگی کنیم و راجع به فواید، ویژگی ها، کاربرد ها و ... این وسیله به شما توضیح دهیم.

دستکش بدنسازی و ویژگی‌هایی که شما را مجاب به داشتن آن میکند

دستکش بدنسازی و ویژگی‌هایی که شما را مجاب به داشتن آن میکند

یکی از کاربردی ترین ترین وسایل کراسفیت و بدنسازی، دستکش بدنسازی می باشد که از وارد شدن فشار به دست وزرشکار جلوگیری می کند و برای ورزشکارانی که حرکات فشاری با دست هایشان انجام میدهند کاربرد فراوانی دارد، مانند ورزشکاران رشته ی بدنسازی، کراسفیت، TRX، وزنه برداری و...

آموزش پیلاتس در خانه

آموزش پیلاتس در خانه

 انجام دادن پیلاتس حتی یک روز در هفته نیز باعث افزایش قدرت عضلات، انعطاف پذیری و تعادل شده و علاوه بر آن روحیه افراد را نیز بهبود می دهد. از این رو در ادامه مقاله به آموزش انجام تمرینات پیلاتس در خانه خواهیم پرداخت،

ورزش های لاغری

ورزش های لاغری

ورزش کردن یکی از ارکان مهم سلامتی به شمار می رود. امروزه با افزایش مصرف غذاهای چرب و فست فود و تغییر سبک زندگی به زندگی های ماشینی افراد بیشتری به دنبال ورزش و کاهش وزن هستند.

آموزش کامل یوگا در خانه

آموزش کامل یوگا در خانه

یوگا یکی از ورزش های محبوب در سراسر دنیا می باشد که می توانید آن را به راحتی در منزل انجام دهید. ورزش یوگا بیشتر از یک قرن است که از کشور هند به دیگر کشورها راه یافته و به علت مزایایی که دارد طرفداران زیادی را نسبت به خود جذب کرده است.

طریقه استفاده از نودل شنا

طریقه استفاده از نودل شنا

نودل شنا وسیله ای مناسب در آب درمانی و تمرین شناوری در آب استخر می باشد که با استفاده از نودل شنا می توانید غوطه وری و تحرک را در آب تجریه نمایید. و همچنین میتوانید در فروشگاه ورزشی ارزان اسپرت کالا دیگر وسایل ورزشی مناسب خود را جست و جو کنید.

نحوه نگهداری کش های ورزشی

نحوه نگهداری کش های ورزشی

کش ورزشی محصولی پرکاربرد می باشد که با استفاده از آن فرد قادر خواهد بود تا حرکات کششی و قدرتی مختلفی را انجام دهد. با استفاده از کش های ورزشی می توانید تمرینات متنوعی را در هر مکان اعم از باشگاه یا منزل انجام دهید. کش های ورزشی که نام دیگر آن ها کش های مقاومتی می باشد، محصولی ورزشی می باشد که در تمرین‌های قدرتی، عضله‌سازی و همچنین تمرین‌های ورزش‌درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...