ویژگی کش پیلاتس تراباند اصل

از سال های بسیار دور ورزش بدنسازی با انواع وزنه ها و دمبل ها گره خورده بود، اما در سال های اخیر و پیشرفت تکنولوژی در تجهیزات ورزشی این موضوع تغییرات بسیاری را شاهد بوده است. به عنوان مثال انواع مختلف کش مخصوص بدنسازی جایگاه خود را در میان علاقه مندان به این ورزش پیدا کرده اند. به خصوص کش هایی که مخصوص ایروبیک طراحی شده اند، و کش پاور باند یا مقاومتی مورد توجه دوستداران یوگا و پیلاتس هستند.
بعلاوه کش های مینی لوپ و پاور لوپ کاربرد فراوانی در حرکات ترکیبی دارند. اندازه این کش ها به گونه ای طراحی شده است که ایجاد حرکات ترکیبی دلخواه را بسیار راحت تر می کنند. در واقع کش پیلاتس و پاور لوپ علاوه بر اینکه کمک شایانی به انجام بهتر حرکات ترکیبی می کند، در کم کردن فشار نیرو و افزودن قدرت می تواند بسیار ثمر بخش باشد.
کش پیلاتس تراباند یکی از انواع کش پیلاتس است که جایگاه خود را در میان افراد حرفه ای و حتی مبتدی در امر ورزش به دست آورده است. در ادامه به معرفی برخی از ویژگی های کش پیلاتس تراباند می پردازیم. مشاهده ملزومات ورزشی در
فروشگاه ورزشی اسپرت کالا.

ویژگی کش پیلاتس تراباند اصل

ویژگی های کش پیلاتس تراباند

کش پیلاتس تراباند از محبوب ترین انواع کش پیلاتس است که کارکرد های متنوعی در تمرینات ورزشی دارد. انواع کش پیلاتس تراباند از 99 درصد لاستیک تشکیل یافته است و تنها 1 درصد آن شامل محلول پروتینه بوده است. کش پیلاتس تراباند در طول های مختلف در بازار در دسترس ورزشکارن است ولی به طور معمول دارای طول 25 سانتی متر است. همچنین کش پیلاتس تراباند شامل ضخامت های متفاوت می باشد، که هرکدام از آنها عملکرد مخصوص به خود را دارند و نیروی الاستیک خاصی را می توانند تولید کنند. از نظر رنگ بندی، کش پیلاتس تراباند در هشت رنگ متفاوت که هر یک از این رنگ بندی ها شامل نیروی مقاومت مخصوص به خود است، عرضه می شوند.

کش پیلاتس تراباند اصلی رنگ مشکی

کش پیلاتس تراباند اصلی رنگ مشکی يك محصول کاملا با كيفيت از سری محصولات لوازم جانبی برای تمرین بدنسازی است. براي انجام تمرينات قدرتي در پاها و دست ها، کش پیلاتس تراباند یک ابزار بسیار مفید و کاربردی است. اين محصول، کش پیلاتس تراباند، دارای ۸ نیروی مقاومت کششی متفاوت است، به این ترتیب همه افراد با هر سبک ورزش و هر توانایی می توانند از کش پیلاتس تراباند استفاده مطلوب را داشته باشند.از طرف دیگر کش پیلاتس تراباند یک محصول قدرتمند برای شرکت در ورزش هايي همچون پيلاتس و كراس فيت و آمادگي جسماني و فيتنس هستند. معمولا کش های لوپ بالای زانوها یا مچ پا را برای تمرینات استقامتی و تحرک استفاده می کنند. البته این محصولات به عنوان بخشی از گرم کردن دینامیک نیز قابلیت استفاده دارند.
به صورت خاص کش پیلاتس تراباند اصلی با رنگ مشکی برای اهداف مختلف در ورزش مورد استفاده قرار می گیرد، ولی برای عضلات پایین تنه، که باعث افزایش قدرت، تعادل و انعطاف پذیری می شود کارکرد بهتر و بهینه تری ارائه می دهند. کش پیلاتس تراباند یک راه بسیار عالی و بهینه شده برای تقویت ماهیچه ها است و دارای مزایایی همچون راحتی در حمل محصول و برطرف کردن نیاز به اتصال، مانند کش های سنتی می باشد. کش پیلاتس تراباند ایده ال برای تمرینات شدید، کشش، بازسازی آسیب های پا، زانو و باسن است.

به طور خلاصه می توان ویژگی های تخصصی کش پیلاتس تراباند را به صورت زیر لیست کرد. دارای 8 سطح کششی، فوق سبک، سبک، متوسط، سنگین و فوق سنگین، مناسب برای تمرینات کششی و ورزشهای هوازی و خانگی، طراحی استاندارد، کیفیت عالی، ظرافت در طراحی.

تمرین با کش پیلاتس تراباند برای پا

تمرین با کش پیلاتس برای پا یکی از تمریناتی است که بسیار مورد توجه ورزشکاران به خصوص افراد حرفه ای قرار می گیرد. ورزش با کش پیلاتس برای پا تاثیر مثبتی در سوزاندن چربی های اضافی در این قسمت بدن و ماهیچه سازی دارد. با استفاده از کش پیلاتس تراباند می توانید متنوع ترین حرکات ورزشی را به سادگی انجام دهید و همه عضلات پاهای خود را تقویت کنید.

تمرین با کش پیلاتس تراباند برای پا

اسکوات با کش پیلاتس تراباند

به منظور اجرای تمرین با کش پیلاتس تراباند برای پا  پاهایتان را روی کش پیلاتس قرار دهید و پا ها را به اندازه عرض شانه باز کنید. سپس دست های خود را بالا بیاورید و به حالتی که آرنج های شما زاویه ۹۰ درجه پیدا کند بایستید. برای اجرای صحیح این حرکت شکم و کمرتان را صاف نگه دارید و باسنتان را به سمت عقب ببرید و زانوها را خم کنید. در واقع حالت کلی بدن شما باید به صورتی باشد که انگار روی یک صندلی فرضی نشسته اید. چند ثانیه صبر کنید و سپس برای شروع مجدد تمرین به حالت اولیه باز گردید. هنگام اجرای این حرکت توجه لازم را داشته باشید که زانوهای شما از نوک انگشتان پایتان جلو نزند. این یک حرکت تمریمی ایده آل برای تقویت بسیاری از ماهیچه های مرکزی و افزایش قدرت بدنی است. این تمرین را می توانید در دو یا سه ست ۱۵ تایی تکرار کنید. اگر در اجرای این تمرین با استفاده از کش پیلاتس تراباند مبتدی هستید، حتما این تمرین را زیر نظر یک مربی متخصص شروع کنید، به این ترتیب احتمال آسیب دیدگی به حداقل ممکن خواهد رسید.