مقدمه  

 در واقع  این کش ورزشی  تمامی گروه های عضلانی در بدن شما را به چالش می کشاند.به طور کلی با تمرینات متنوع تمامی عضلات خود را به چالش کشیده و توانمندی خود را مورد آزمون و خطا قرار می دهید و در ادامه عضلات بدن شما به سرعت ، با حرکاتی که مکررا انجام می دهند، سازگار خواهند شد.کش های پاور باند می توانند با وزن های آزاد و ماشین های ورزشی برای تنوع جایگزین شوند.پاورباند را به دلیل کاربرد های متعدد آن به نام باشگاه تمرینی کوچک نیز می شناسند. این کش ها دارای دامنه حرکات بسیار گسترده ای هستند در واقع با خرید کش پاورباند می توانید باشگاهی کامل در عین حال جمع و جور را به خانه ی خود بیاورید.  
تمام تمرینات قابل اجرا با
کش پاور باند قابلیت انجام در خانه و یا یک محیط کوچک را دارد. ناگفته نماند که اضافه بر این کش های پاور باند وزن بسیار کمی دارند که دقیقا به همین دلیل قابلیت حمل سریع و آسان را دارا هستند. تمریناتی که با کش پاور باند انجام می دهید باید با توجه به توانایی های شما انجام شود در غیر این صورت امکان بروز مشکلاتی از قبیل درد های مفصلی و عضلانی وغیره برای شما عزیزان وجود خواهد داشت.ضخامت  کش های پاور باند دارای درجه بندی های مختلفی هستند که هر یک از آن ها متناسب با سطوح حرفه ای خاصی در نظر گرفته شده اند.برای مثال: کش پاورباند قرمز رنگ از  کمترین درجه ی  ضخامت برخوردار است و اساسا  مناسب کسانی است که در مراحل اولیه و شروع تازه ی  ورزش به سر میبرند ، و یا برای قسمت هایی از بدن که عضالت ضعیف تری دارد به کار گرفته میشود.  

چرا کش پاور باند ؟

عضلات بدن شما به آسانی ، به حرکاتی که مکررا انجام می دهند، سازگاری دارند، به همین دلیل است که با اضافه کردن تنوع به تمرینات، کلیه عضلات خود را به آزمون و خطا می کشید.کش های پاور باند قادرهستند با وزن های آزاد و ماشین های ورزشی برای تنوع معاوضه شوند.این کش ینی پاورباند را به یک باشگاه تمرینی کوچک معروف است. این کش ها دارای دامنه حرکات بسیار گسترده ای هستند به همین دلیل است که در واقع با تهیه یک پاورباند می توانید یک باشگاه کامل را برای خود به ارمغان بیاورید.  

حرکت شنا سوئدی با کش پاور باند

یکی ازمتعدد فواید حرکت شنا سوئدی این است که تمرینی عالی برای تقویت و بولد کردن عضلات سینه، شانه و بازوها است .برای انجام این حرکت بر روی زمین دراز کشیده، (این حرکت برای سینه و ماهیچه ی سه سر عالی است.) دست هایتان را به اندازه ی عرض شانه هایتان باز کرده و بدنتان را صاف نگه دارید و به زمین نزدیک کنید و اجازه دهید سینه شما به زمین برسد.له آرامی بدن خودتان را همچون پیستونی که زمین به آن فشار وارد کند به سمت بالا بکشید.  


قفسه سینه فلای با کش پاور باند  

یکی از بهترین حرکت ها برای تقویت عضلات قفسه سینه حرکت فلای میباشد.خوشبختانه با استفاده از کش های تمرینی پاورباند میتوانید این حرکت را در خانه ی خود هم اجرا کنید،  زیر کش را از پشت کمر خود رد کرده ، کاملا صاف بایستید ، دوطرف دیگر کش را در دستان خود قرار دهید، ارنج خود را مقداری کج کرده و بعد دستان خود را به هم نزدیک کند ، در انتهای حرکت مقداری مکس کنید و دوباره به حالت قبل برگردید.  


نشر از مقابل با پاور بند

بهترین حرکات برای سرشانه ها نشر است، حرکت نشر را میتوانید از زاویه های مختلف اجرا کنید ، میتوانید یک طرف کش را  زیر پای خود بگذارید و حرکت نشر از بغل ، نشر از روبه رو و نشر خم را با آن اجرا کنید. حرکت اسپیلتر(نشر از مقابل) را آن اجرا کنید ، قسمت وسط کش را با هر دو دست خود در روبه روی سرشانه نگه داشته ، کاملا صاف بایستید، سپس کش را به سمت بیرون تا زمانی که سرشانه کاملا منقبض شود بکشید ، در انتهای حرکت مقداری مکس کنید و مجددا به حالت اولیه خود برگردید.  

جلو بازو تک دست با پاور بند

مانند سایر عضلات حرکت های بسیار زیادی را میتوان برای دم انداختن عضلات جلوبازو و پشت بازو با کش پاورباند اجرا کرد.میتوانید کش را از قالبی رد کرده و حرکت هایی را که با دستگاه سیم کش برای عضلات جلو بازو و پشت بازو انجام می دهید را با کش پاورباند اجرا کنید.  

اسکوات پا با کش پاور بند

حرکت اسکوات مهمترین حرکتی است که می تواند موجب تقویت عضلات پا ها باشد در ادامه انجام حرکت اسکوات با کش پاور باند باعث می شود سطح هورمون رشد در بدن افزایش یافته و  و در نتیجه تقویت کلیه عضلات بدن را به همراه دارد،شاید در نبود باشگاه و وزنه های سنگین مهم ترین بخش بدن که نتوانید آن را در منزل تمرین دهید . عضلات پا هایتان باشند ، اما با داشتن یک پاورباند قوی به آسانی میتوانید حرکت اسکوات را با فشار بالا در خانه تان اجرا کنید. و نگران ضعیف شدن عضلات پاهای خود نباشید. کش را در زیر پای خود قرار د هید ، قسمت بالای کش را با دست خود رو به روی سرشانه خود نگه دارید ، و کمر خود را کاملا صاف کنید،
باسن خود را رو به عقب نگه دارید ، حالا به آرامی نشسته و حرکت اسکوات را اجرا کنید ، اگر قدرت کش شما ضعیف میباشد،میتوانید حرکت را با تکرار بالا اجرا کنید.مشاهده محصولات بیشتر در
فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا

برای ورزش با کش پاور باند باید حدوداً ۱۵ دقیقه قبل از شروع ورزش بدنتان را با حرکات ورزشی مانند درجا زدن پیاده روی و حرکات کششی گرم کنید تا مشکلات عضلانی و دردهای مفصلی برایتان پیش نیاید.  امیدوارم این مقاله برای شما دوستان عزیزمفید و جالب بوده باشه.مرسی که همراه مایید.