search
user-icon ثبت نام / ورود
کش ترا تیوپ 7.5 متری TheraBand


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
150
مشاهده شده
0 از 0 رای

TheraBand
TheraBand
رنگ:

قیمت : 1,334,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

کش ترا تیوپ 7.5 متری TheraBand
ورزش یک زندگی روزمره و کسل کننده را می تواند به یک زندگی پر نشاط تبدیل کند. به همین خاطر بسیاری از آدم ها هر روزه تصمیم به ورزش کردن می گیرند و می خواهند روز خود را با یک ورزش درست و حسابی سپری کنند. اما وقتی این تصمیم گرفته می شود باید به دنبال یک سری وسایل و تجهیزات مناسب برای ورزش کردن خود باشید و از وسایل با کیفیت برای یک ورزش با کیفیت استفاده نمایید. کش های ورزشی و ترا تیوپ ها یک انتخاب مناسب برای ورزش در هر مکانی می باشد کش ترا تیوپ TheraBand یک محصول فوق العاده مخصوص کسانی است که می خواهند یک ورزش کامل و...

ورزش یک زندگی روزمره و کسل کننده را می تواند به یک زندگی پر نشاط تبدیل کند. به همین خاطر بسیاری از آدم ها هر روزه تصمیم به ورزش کردن می گیرند و می خواهند روز خود را با یک ورزش درست و حسابی سپری کنند. اما وقتی این تصمیم گرفته می شود باید به دنبال یک سری وسایل و تجهیزات مناسب برای ورزش کردن خود باشید و از وسایل با کیفیت برای یک ورزش با کیفیت استفاده نمایید. کش های ورزشی و ترا تیوپ ها یک انتخاب مناسب برای ورزش در هر مکانی می باشد کش ترا تیوپ TheraBand یک محصول فوق العاده مخصوص کسانی است که می خواهند یک ورزش کامل و کاربردی مانند یوگا و پیلاتس را شروع کنند. تمرینات این محصول بسیار گسترده است و شما می توانید تمرین های زیادی بر روی عضلات بالا تنه و پایین تنه خود انجام بدهید و عضلاتشان را به صورت اصولی تقویت دهید. همچنین کش ترا تیوپ TheraBand باعث می شود دامنه حرکتی شما افزایش پیدا کند و انعطاف بدنتان بیشتر شود. به طوری که انعطاف پذیری بدنتان بهبود پیدا می کند و به راحتی می توانید بدنی انعطاف پذیر برای خود بسازید. کش ترا تیوپ TheraBand در مقاومت های مختلفی تولید شده است و به ورزشکاران خود این امکان را می دهد تا آن ها با یک روند تدریجی و تکاملی به یک بدن قدرتمند و سالم برسند. کار کردن با این محصول بسیار آسان می باشد و از این محصول می توان در هر مکانی استفاده لازم را انجام داد. در کل این وسیله یک محصول درجه یک برای کسانی است که می خواهند عضلات بدنشان را تقویت دهند و انعطاف پذیری بدن خود را بالا ببرند. البته شما می توانید از کش ترا تیوپ 1.5متري قابل اتصال به دستگيره SKLZ به عنوان جایگزینی برای این محصول استفاده نمایید.

خرید کش ترا تیوپ TheraBand

این محصول توسط برند آمریکایی TheraBand تولید شده و توانسته توجه بسیاری از ورزشکاران را به خود جلب کند. کش ترا تیوپ TheraBand در رنگ و مقاومت های مختلفی طراحی شده است. رنگ های آن عبارتند از: سبز، آبی، مشکی و نقره ای که به ترتیب از رنگ سبز تا نقره ای مقاومت آن افزایش پیدا می کند. اگر به تازگی ورزش را شروع کردید باید از رنگ سبز شروع کنید اما اگر می بینید که بدن شما از قدرت بیشتری بر خوردار است می توانید به نسبت قدرت و انعطاف پذیری بدنتان کش مورد نظر را انتخاب کنید. کش ترا تیوپ TheraBand در دو طول متفاوت تهیه شده است. طول کش اولی 7.5 متر . طول کش دومی 30.5 متر می باشد. جنس این محصول از لاستیک می باشد که بسیار مقاوم است. به طوری که تا 200 در صد میزان کشسانی دارد. در این محصول لاتکس نیز به کار رفته است. از این محصول می توان در هر مکانی مثل: خانه، باشگاه های ورزشی، کلینیک ها و ... استفاده و ورزش کرد. اگر به دنبال یک محصول با کیفیت و درجه یک هستید می توانید از کش ترا تیوپ TheraBand استفاده کنید و آن را هم اکنون از سایت اسپرت کالا خریداری کنید. با داشتن این محصول می توانید عضلات کل بدنتان را تقویت دهید و انعطاف پذیری بدنتان را به میزان قابل توجه ای افزایش دهید. انواع کش های ورزشی در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی

کش ترا تیوپ 7.5 متری TheraBand
0 از 0 رای
1,334,000 تومان
موجود

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی