search
user-icon ثبت نام / ورود
پد استریل ژلی زخم و سائیدگی نوادرم Cramer


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
342
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 315,000 189,000 تومان %40
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود

هر قسط با اسنپ‌پی: 47,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.

ناموجوددرباره محصول

پد استریل ژلی زخم و سائیدگی نوادرم Cramer
پانسمان یک پد یا کمپرس استریل است که بر روی زخم اعمال می‌شود تا بهبود یابد و زخم را از آسیب بیشتر محافظت کند. پانسمان طوری طراحی شده است که در تماس مستقیم با زخم باشد، و بانداژ اغلب برای نگه داشتن پانسمان در جای خود استفاده می شود. یک پانسمان بسته به نوع، شدت و موقعیت زخم می‌تواند اهداف مختلفی داشته باشد، اگرچه همه اهداف بر ارتقای بهبودی و محافظت از آسیب بیشتر متمرکز است. اهداف اصلی پانسمان عبارتند از: برای کمک به مهر و موم کردن زخم برای تسریع روند لخته شدن محافظت در برابر عفونت جذب اگزودا تسکین درد کاهش استرس...

پانسمان یک پد یا کمپرس استریل است که بر روی زخم اعمال می‌شود تا بهبود یابد و زخم را از آسیب بیشتر محافظت کند. پانسمان طوری طراحی شده است که در تماس مستقیم با زخم باشد، و بانداژ اغلب برای نگه داشتن پانسمان در جای خود استفاده می شود.
یک پانسمان بسته به نوع، شدت و موقعیت زخم می‌تواند اهداف مختلفی داشته باشد، اگرچه همه اهداف بر ارتقای بهبودی و محافظت از آسیب بیشتر متمرکز است.

اهداف اصلی پانسمان عبارتند از:

  • برای کمک به مهر و موم کردن زخم برای تسریع روند لخته شدن
  • محافظت در برابر عفونت
  • جذب اگزودا
  • تسکین درد
  • کاهش استرس روانی

انواع پد استریل

از لحاظ تاریخی، پانسمان ها از یک قطعه مواد، معمولاً یک پارچه ساخته می شدند، با این حال، پانسمان‌های مدرن  شامل گازهای خشک یا آغشته‌شده به ژل‌ها، فوم‌ها، هیدروکلوئیدها، آلژینات‌ها، هیدروژل‌ها و خمیرها، گرانول‌ها و دانه‌های پلی‌ساکارید است. همه آنها محیط های فیزیکی متفاوتی را برای زخم های مختلف فراهم می کنند.
پانسمان ها همچنین می توانند محیط شیمیایی زخم را تنظیم کنند، معمولاً با هدف جلوگیری از عفونت با آغشته کردن مواد شیمیایی ضد عفونی کننده موضعی. ضد عفونی کننده های رایج مورد استفاده عبارتنداز:  پوویدون ید، پانسمان پرز بوراسیک یا روغن کرچک تاریخی. آنتی بیوتیک ها نیز اغلب همراه با پانسمان برای جلوگیری از عفونت باکتریایی استفاده می شوند، این پانسمان ها گاها شامل مسکن هم هستند تا درد را تسکین دهند.

ویژگی پد استریل Nova derm

Cramer's Nova Derm یک فرمول ژل گلیسیرین است که پایانه های عصبی تحریک شده را تسکین می دهد تا به کم شدن درد ناشی از بریدگی، خراشیدگی و سوختگی کمک کند و در عین حال یک محیط ترمیم مرطوب برای کمک به بهبود سریع ایجاد می کند. Nova Derm عفونت را مسدود می کند و به زخم اجازه می دهد تا از داخل به بیرون بهبود یابد و تشکیل بافت اسکار را به حداقل برساند. پدهای 4 اینچ در 4 اینچ روی زخم های بزرگ تر را می پوشانند یا می توان آن ها را به اندازه محل جراحت برش داد.
این پدهای استریل در کمپانی Cramer آمریکا ساخته شده است که پس از قرار گرفتن بر روی جراحت موردنظر بین 4 تا 7 روز ماندگاری دارد و البته ویژگی مثبت این محصول امکان چک کردن زخم و قرار دادن مجدد پد بر روی آن است. باید توجه داشته باشید که این محصول قبل از بانداژ و حتما به صورت مستقیم روی زخم قرار می گیرد و برای این کار باید پلاستیک شفاف آن را از
ژل  جدا کنید اما چسب پشت ژل را همچنان حفظ کنید.
اگر مایلید که به طور کامل محل زخم و پد را ضد آب کنید می توانید از رول فلکسی رپ به این منظوراستفاده نمایید.

مشاهده ملزومات درمان در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا
برندهای تولید کننده پد استریل ژلی

  • Medagel
  • Care Science
  • LotFancy
  • Safe n' Simple
  • EalionMed

تهیه پد استریل نوادرم Cramer

پد استریل نوادرم در وبسایت اسپرت کالا به صورت آنلاین و با مراحلی بسیار آسان به دست شما می رسد، وارد وبسایت معتبر اسپرت کالا شوید، به صفحه کالا موردنظرتان رجوع کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.
 


مشخصات کلی
کشور سازنده
آمریکا
مناسب برای استفاده در
مراکز درمانی و فیزیوتراپی , سالن های ورزشی
کاربرد
استفاده روی زخم و جراحت‌های پوستی , قبل از بانداژ و ... این پد روی زخم قرار میگیرد
مشخصات فنی
ابعاد
4*4 سانتی‌متر
جنس
پد ژلی
سایر مشخصات
استریل - ماندگاری بین 4 تا 7 روز - امکان چک کردن زخم و قرار دادن دوباره پد روی آن - قابلیت تغییر اندازه بر اساس نیاز (در صورت برش به اندازه کوچکتر، پد باقیمانده خاصیت استریل بودن خود را از دست می دهد، اما خاصیت اثرگذاری و ایمنی را دارد) - با استفاده از تکنیک آسپتیک جدا شود - برای استفاده، پلاستیک شفاف از ژل جدا شود، چسب پشت ژل از آن جدا نشود - ژل را به طور مستقیم روی زخم قرار دهید - برای ضد آب بودن میتوان از رول فلکسی رپ استفاده نمود - فروش به صورت تکی می باشد.

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد

پد استریل ژلی زخم و سائیدگی نوادرم Cramer
0 از 0 رای
189,000 تومان
موجود
آمریکا
مراکز درمانی و فیزیوتراپی سالن های ورزشی
استفاده روی زخم و جراحت‌های پوستی قبل از بانداژ و ... این پد روی زخم قرار میگیرد
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی