search
user-icon ثبت نام / ورود
پاورباند Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
392
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

عرض:

قیمت : 99,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود

هر قسط با اسنپ‌پی: 24,750 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.

ناموجوددرباره محصول

پاورباند Agilinex
ورزش برای سلامتی افراد در همه ی سنین بسیار توصیه شده و گفته شده که انسان باید در طول روز زمانی را به ورزش کردن اختصاص بدهد. بسیاری از انسان ها به خاطر کمبود زمان و نداشتن شرایط برای ورزش در سالن های ورزشی، در خانه ورزش می کنند. وسایلی که برای ورزش در خانه مفید واقع می شوند، باید دارای ویژگی هایی باشند. از جمله ی این ویژگی ها می توان به سبک و قابل حمل بودن و تنوع تمرینات ورزشی آن وسیله اشاره نمود. یکی از محصولاتی که این ویژگی ها را با خود به همراه دارد، کش های پاور باند می باشد. کش پاور باند Agilinex یک محصول با کیفیت و مرغوب با جنسی بی...

ورزش برای سلامتی افراد در همه ی سنین بسیار توصیه شده و گفته شده که انسان باید در طول روز زمانی را به ورزش کردن اختصاص بدهد. بسیاری از انسان ها به خاطر کمبود زمان و نداشتن شرایط برای ورزش در سالن های ورزشی، در خانه ورزش می کنند. وسایلی که برای ورزش در خانه مفید واقع می شوند، باید دارای ویژگی هایی باشند. از جمله ی این ویژگی ها می توان به سبک و قابل حمل بودن و تنوع تمرینات ورزشی آن وسیله اشاره نمود. یکی از محصولاتی که این ویژگی ها را با خود به همراه دارد، کش های پاور باند می باشد. کش پاور باند Agilinex یک محصول با کیفیت و مرغوب با جنسی بی نظیر می باشد که به شما در ورزش کردن بسیار کمک می کند. از  پاور باند Agilinex در ورزش های ایروبیک، توانبخشی و بدنسازی استفاده می شود. پاور باند Agilinex برای تمرینات همه جانبه گروه های مختلف عضلانی استفاده می شود و برای تجمع قدرت عضلات در توانبخشی و ایروبیک بسیار مناسب است. با کش پاور باند Agilinex می توانید تمامی حرکت کششی مخصوص بالا تنه و پایین تنه را انجام دهید و انعطاف بدنی خود را در همه جوانب بالا ببرید. این محصول بسیار سبک می باشد و می توانید به آسانی و راحتی در هر جایی که می خواهید این کش را با خود ببرید. کسانی که برای عضلاتشان دچار آسیب دیدگی می شوند، اغلب می توانند با یک ورزش زیر نظر پزشک خود را درمان کنند. از پاور باند Agilinex نیز برای این کار استفاده می شود و در مراکز درمانی و فیزیوتراپی برای بهبودی بیماران استفاده می شود. بیمار با یک تمرین مداوم و اصولی سرعت بهبودی خود را افزایش می دهد و به سلامتی کامل می رسد. اگر شما یوگا و پیلاتس کار می کنید استفاده از کش می تواند تنوع تمرینات شما را افزایش دهد.

خرید کش پاور باند Agilinex

Agilinex یک شرکت چینی و این محصول ساخته کشور چین می باشد. این برند به دلیل داشتن قیمت مناسب و کیفیتی بالا در بازار بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد. کش پاور باند Agilinex از رنگ های مختلفی همچون: زرد، قرمز، آبی، سبز، بنفش و مشکی تشکیل شده و هر رنگ عرض متفاوتی نیز دارد. طول این محصول 1 متر است اما عرض کش زرد= 6 میلی متر، قرمز= 1.3 سانتی متر، سبز= 1.9 سانتی متر، مشکی= 2.1 سانتی متر، بنفش= 3 سانتی متر و آبی= 6.4 سانتی متری می باشد. جنس پاور باند Agilinex از لاستیک می باشد و در برابر فشار بسیار مقاوم است. رنگ های زرد و قرمز برای توانبخشی مناسب است ، رنگ سبز برای ایروبیک و توانبخشی مناسب است ، رنگ های مشکی و بنفش برای ایروبیک و سطح پیشرفته مناسب می باشد و رنگ آبی مناسب برای عضلات قوی که قبلا تمرین دیده اند می باشد. از این محصول در منزل و خانه، سالن های ورزشی، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی استفاده می شود. اگر به دنبال یک وسیله ورزشی پر کاربرد و با کیفیت می گردید، می توانید کش پاور باند Agilinex از سایت معتبر اسپرت کالا خریداری کنید و با استفاده از این محصول لذت یک ورزش سالم و راحت را بچشید. البته شما می توانید از پاورباند Trendy به عنوان جایگزینی برای محصول ذکر شده استفاده نمایید. انواع کش های ورزشی در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , سبز , زرد , مشکی , سرمه‌ای , بنفش
جنس
لاستیک
طول
1 متر
کشور سازنده
چین
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , مراکز درمانی و فیزیوتراپی , سالن های ورزشی
مقاومت
براساس ترتیب عرض‌ها از کم به زیاد
کاربرد
مناسب برای تجمع عضلات در توانبخشی و ایروبیک , مناسب برای آموزش همه جانبه گروه های مختلف عضلانی
عرض
6 میلی‌متر , 13 میلی‌متر , 19 میلی‌متر , 22 میلی‌متر , 32 میلی‌متر , 45 میلی‌متر , 64 میلی‌متر
مشخصات فنی
رنگ
6 میلی‌متر>> زرد - 13 میلی‌متر>> قرمز - 19 میلی‌متر>> سبز - مقاومت‌های دیگر در رنگ زرد موجود می‌باشند

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
مقاومت
کاربرد
عرض

پاورباند Agilinex
0 از 0 رای
203,000 تومان
موجود
لاستیک
1 متر
چین
خانه باشگاه مراکز درمانی و فیزیوتراپی سالن های ورزشی
براساس ترتیب عرض‌ها از کم به زیاد
مناسب برای تجمع عضلات در توانبخشی و ایروبیک مناسب برای آموزش همه جانبه گروه های مختلف عضلانی
6 میلی‌متر 13 میلی‌متر 19 میلی‌متر 22 میلی‌متر 32 میلی‌متر 45 میلی‌متر 64 میلی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی