search
user-icon ثبت نام / ورود
وال بال Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
192
مشاهده شده
0 از 0 رای

Agilinex
Agilinex
وزن:

قیمت : 1,628,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

وال بال Agilinex
وال بال یکی از وسایل اساسی و مهم در آمادگی جسمانی، کراس فیت و ورزش تی آر ایکس می باشد. همان طور که از کلمه بال می توان فهمید، این وسیله نوعی توپ خاص می باشد که در تمرینات بسیاری از جمله پاس کاری با دست، شنا رفتن، پرتاب کردن و غیره از آن استفاده کرد. برخی از افراد وال بال را با مدیسین بال اشتباه می گیرند، تنها به دلیل شکل ظاهری، کارایی و تمریناتی که در هر دو نوع این توپ ها با یکدیگر همپوشانی دارند. از جمله تفاوت های میان وال بال و مدیسین بال می توان به رنج وزنی متفاوت، جنس روکش نرم تر و همچنین اندازه بزرگ تر...

وال بال یکی از وسایل اساسی و مهم در آمادگی جسمانی، کراس فیت و ورزش تی آر ایکس می باشد. همان طور که از کلمه بال می توان فهمید، این وسیله نوعی توپ خاص می باشد که در تمرینات بسیاری از جمله پاس کاری با دست، شنا رفتن، پرتاب کردن و غیره از آن استفاده کرد. برخی از افراد وال بال را با مدیسین بال اشتباه می گیرند، تنها به دلیل شکل ظاهری، کارایی و تمریناتی که در هر دو نوع این توپ ها با یکدیگر همپوشانی دارند. از جمله تفاوت های میان وال بال و مدیسین بال می توان به رنج وزنی متفاوت، جنس روکش نرم تر و همچنین اندازه بزرگ تر نسبت به مدیسین بال اشاره کرد. در واقع این نوع توپ برای قوی کردن پنجه، انگشتان و مچ دست بسیار توصیه می شوند.

آشنایی با وال بال

وال بال توپی سنگین وزن و ساخته شده از یک روکش بسیار نرم می باشد. این توپ توسط بسیاری از ورزشکاران به منظور افزایش قدرت بدنی، ارتقا عملکرد سیستم قلب و تنفس، افزایش انعطاف بدن، افزایش سرعت، دقت و هماهنگی عضلات بدن، بهبود تعادل بدن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این توپ در قالب تمرین های تک نفره و حتی گروهی نیز امکان پذیر است. اما نکته جالب اینجا است که هنگام تمرین با توپ وال بال به دلیل مهیج بودن کار هیچ گونه فشار و خستگی در تمرین با وال بال به وجود نمی آید. در بررسی سطح وال بال دوخت هایی مشخص است که به منظور استقامت بالا و جلوگیری از خراب شدن حین تمرین ایجاد شده است. بسیاری از ورزشکاران تصور می کنند که علت ساخت وال بال چیست، آن هم زمانی که مدیسین بال وجود دارد. داخل مدیسین بال ها از شن و ماسه پر شده است و این ویژگی باعث می شود تا در صورت برخورد مدیسین بال با ورزشکار آسیب بدنی ایجاد شود. وال بال ها درونشان از پنبه پر شده است و این یعنی در ورزش هایی که پرتابشان با ریسک همراه است و همچنین در صورت برخورد با ورزشکار دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد.

به کمک وال بال چه تمریناتی را می توان انجام داد؟

به کمک وال بال تمرینات زیادی که در گروه آمادگی جسمانی قرار می گیرد، قابل انجام می باشند. این تمرینات عبارتند از:

1- Wall Ball
در این تمرین ابتدا پاها به اندازه عرض شانه باز می شود. سپس وال بال را در بین دو پنجه دست قرار داده، ورزشکار روی دو پا می نشیند و در حالی که توپ را در دست دارد، همزمان با بالا انداختن وال بال خود نیز از جا بلند خواهد شد.
2- Over Head Squat
در این ورزش، ورزشکار پاها را به اندازه عرض شانه باز می کند در حالی که دستان را بالا برده و وال بال را نگه داشته است. همزمان با بالا نگه داشتن وال بال، روی دو پای خود نشست و بلند خواهد شد.
3- Chest Press
در این حالت ورزشکار رو به روی دیوار قرار گرفته و وال بال را از قسمت سینه به دیوار رو به رو پرتاب کرده و سپس آن را باز پس می گیرد.
4- Side Throw
در این حالت ورزشکار موازی با دیوار می ایستد و وال بال را از طرفین به سمت دیوار پرتاب خوهد کرد.
5- Back Overthrow SUAT
در این حالت ورزشکار در حالت نیمه خیر نشسته و وال بال را در پایین با پنجه های خود نگه داشته است. سپس به سمت بالا پریده و همزمان وال بال را نیز به هوا پرتاب خواهد کرد.
6- Supine Chest Throw
ورزشکار در حالت سوپاین خوابیده و پاها از کف روی زمین قرار گرفته اند. همزمان ورزشکار وال بال را با دستان خود در بالای سرش نگه داشته است. سپس بلند شده و در حالت نشسته وال بال را به دیوار مقابلش پرتاب می کند.

اسپرت کالا برندی معتبر برای خرید وال بال

برای خرید وسایل ورزشی می بایست به برندی معتبر نظیر اسپرت کالا مراجعه کرد. در وب سایت اسپرت کالا وال بال های Agilinex در وزن های 8،7،6،5،4،3،2،1و9 کیلوگرمی با قطر 38 سانتی متر در رنگ ها و طرح های مختلف موجود هستند. برند Agilinex آماده ارائه وسایل ورزشی ساخته شده از متریال با کیفیت و قابل مقایسه با به روز ترین برند های اروپایی به مشتریان گرامی می باشد. انواع توپ های ورزشی در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی
رنگ
زرد , قرمز , آبی
جنس
چرمی
کشور سازنده
چین
وزن
2 کیلوگرم , 3 کیلوگرم , 4 کیلوگرم , 5 کیلوگرم , 6 کیلوگرم 7 کیلوگرم , 8 کیلوگرم , 9 کیلوگرم ,

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
کشور سازنده
وزن

وال بال Agilinex
0 از 0 رای
1,815,000 تومان
موجود
چرمی
چین
2 کیلوگرم 3 کیلوگرم 4 کیلوگرم 5 کیلوگرم 6 کیلوگرم 7 کیلوگرم 8 کیلوگرم 9 کیلوگرم

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی