search
user-icon ثبت نام / ورود
هدایت کننده توپ بسکتبال SKLZ


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
51
مشاهده شده
0 از 0 رای

SKLZ
SKLZ

ناموجود
ناموجوددرباره محصول

هدایت کننده توپ بسکتبال SKLZ
ورزش های توپی همواره طرفداران زیادی در کشورمان داشته اند، یکی از این ورزش های محبوب بسکتبال نام دارد. تمرینات حرفه ای و سطح بالای این ورزش ملزم تجهیزاتی است که یکی از این تجهیزات پر کاربرد هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ نام دارد. برای پیشرفت و رشد در این ورزش علاوه بر فیزیک مناسب و قدرت بدنی بالا، مهارت بالای ذهنی نیز اهمیت زیادی دارد. افزایش مهارت در پرتاب های دو و سه امتیازی و پرتاب های پنالتی اهمیت بالایی در این ورزش دارد و تنها راه بهبود و افزایش این مهارت تمرین متداوم است. هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ  یکی از وسایل بسیار کاربردی برای تمرین های پرتابی در بسکتیال است با در اختیار داشتن...

ورزش های توپی همواره طرفداران زیادی در کشورمان داشته اند، یکی از این ورزش های محبوب بسکتبال نام دارد. تمرینات حرفه ای و سطح بالای این ورزش ملزم تجهیزاتی است که یکی از این تجهیزات پر کاربرد هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ نام دارد. برای پیشرفت و رشد در این ورزش علاوه بر فیزیک مناسب و قدرت بدنی بالا، مهارت بالای ذهنی نیز اهمیت زیادی دارد. افزایش مهارت در پرتاب های دو و سه امتیازی و پرتاب های پنالتی اهمیت بالایی در این ورزش دارد و تنها راه بهبود و افزایش این مهارت تمرین متداوم است.
هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ  یکی از وسایل بسیار کاربردی برای تمرین های پرتابی در بسکتیال است با در اختیار داشتن این وسیله دیگر نیاز نیست که برای تمرین و پرتاب کردن به دنبال توپ بروید و با تنظیم آن می توانید توپی که داخل سبد می رود را به مسیر دلخواهتان هدایت کنید و وقت و انرژی خود را برای توپ جمع کردن تلف نکنید.
هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ  زیر حلقه بسکتبال جای میگیرد و توپ هایی را که درون سبد قرار می گیریند را به مسیر دلخواه بازیکن هدایت می کند. تنظیم مسیر آن نیز به وسیله دسته ای که در کنار آن قرار گرفته است صورت می گیرد. تمام تمرینات این ورزش به صورت تیمی نیست و بسیاری از بازیکن های حرفه ا به صورت انفرادی نیز تمرین می کنند پس به اندازه ی تمرینات باشگاهی خود توپ و تجهیزات ندارند و با در اختیار داشتن این ایتم می توانند به طور مداوم تمرین کنند. همچنین باشگاه های ورزشی با در اختیار داشتن این وسیله هم از هرج و مرج و شلوغی جلو گیری می کنند و زمان اتلافی را به حداقل می رسانند.

مزایای استفاده از هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ  

هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ  مزیای زیادی دارد مانند نصب سریع و آسان این وسیله در زیر حلقه، تنظیم راحت با استفاده از دسته ی آن و قابلیت چرخش به مسیر دلخواه بازیکن. جنس این وسیله از فلز است که نشان دهنده ی استحکام این وسیله است .علاوه بر استحکام، رنگ طوسی و زرد زیبای این وسیله ان را در عین کارایی زیبا نیز کرده است. از این وسیله در تمرینات تیم های بزرگ و حرفه ای تا باشگاه های کوچک آموزشی استفاده می شود، البته بازیکنان حرفه نیز از هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ برای تمرین های انقرادی خود استفاده می کنند.

خرید هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ

هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ برند تولید کننده ی برند اس کی ال زد نام دارد که این برند تولیدکننده مجموعه‌ای از محصولات ورزشی شامل فوتبال، بسکتبال، گلف، بیس بال و بدنسازی است که جزو معتبرترین برندهای امریکا در این زمینه بوده و از محصولات آن بعنوان کالای لوکس و با کیفیت در ایران و سایر نقاط جهان یاد می‌شود و جزو پر فروش‌ترین ملزومات ورزشی در آمریکا و آمازون است.مشاهده فهرست محصولات
این وسیله در عین استحکام بالا بسیار سبک است و حدودا یک کیلو گرم وزن دارد و قطر ان نیز 36 سانتی متر است.
اگر می خواهید از ویژگی های این محصول فوق العاده بهره مند شوید، کافیست همین الان هدايت کننده توپ بسکتبال SKLZ با قیمت بی نظیر از
فروشگاه آنلاین اسپرت کالا خریداری کنید.  با خرید هدایت کننده ی توپ دیگر نیاز نیست که وقت و انرژی خود را صرف جمع کردن توپ کنید یا برای جمع کردن توپ در تمرین خود وقفه ایجاد کنید و می تواند با خیال راحت بر روی تمرینات خود تمرکز کنید.

 


مشخصات کلی

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی

هدایت کننده توپ بسکتبال SKLZ
0 از 0 رای
0 تومان
ناموجود

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی