بادی پامپ

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


بادی پامپ

هر شخصی که به تناسب اندام علاقه مند باشد، حتما ورزش بادی پامپ را می شناسد. اولین بار در سال 1991 در نیوزلند شرکت Less Mills ورزش بادی پامپ را به جهانیان عرضه کرد و اظهار کرد که بادی پامپ یکی از بهرین ورزش های موثر در تناسب اندام و لاغری می باشد. به عبارت دیگر بادی پامپ یکی از ورزش های چربی سوز و هوازی است که به کمک وسیله ای به نام هالتر و یا میله بادی پامپ انجام می شود. در حین انجام این ورزش که بیشتر به حالت گروهی قابل انجام است، از موزیک های هیجان انگیز و انرژی زا استفاده می شود. وجود موزیک مناسب در کنار این ورزش ایجاد هیجان کرده و در نهایت چربی سوزی را چندین برابر خواهد کرد.

میله بادی پامپ

بادی پامپ و آشتی با سلامتی

هر شاخه ورزشی به سلامتی بدن کمک خواهد کرد. بادی پامپ هم نیز یکی از ورزش هایی است که برای آشتی با سلامتی به افراد توصیه می شود. از جمله مزایای استفاده از بادی پامپ می توان به موارد زیر اشاره کرد.

با بادی پامپ می توان بیش از 500 کالری در روز سوزاند!

هر شخصی که ورزش می کند، با هدف چربی سوزی این کار را انجام می دهد. هر چه کالری سوزی در روز بیشتر باشد، کاهش وزن سریع تر اتفاق می افتد. در این میان انجام هر نوعی از ورزش در دراز مدت می تواند خسته کننده باشد، بنابراین افراد تمایلی به انجام آن نخواهند داشت. بادی پامپ به دلیل شادی آور بودن نوع تمریناتش و با توجه به چربی سوزی بالایی که دارد، به راحتی می تواند جایگزین بسیاری از ورزش های کسالت آور باشد.

بادی پامپ قدرت عضلانی را افزایش خواهد داد!

تمامی افراد تصور می کنند که برای داشتن عضلات برجسته و حجیم، می بایست به صورت مکرر تمرینات بدن سازی را انجام دهند. اما نکته جالب اینجا است که برای داشتن عضلت قدرتمند صرفا نیازی به افزایش حجم عضله نمی باشد. بلکه برخی از تمرینات ورزشی نظیر بادی پامپ می توانند بدون افزایش حجم عضلات ورزشکاران را قدرتمند سازند.

بادی پامپ می تواند بدن را انعطاف پذیر سازد!

بسیاری از افراد صرفا به تناسب اندام و لاغری اهمیت می دهند و در این میان انعطاف پذیری را تا حدود زیادی فراموش می کنند. انعطاف پذیری یکی از شرایط داشتن سلامتی می باشد. انجام ورزش های مقاومتی و هوازی نظیر بادی پامپ می تواند از خشک شدن عضلات جلوگیری کرده و در نتیجه توانایی حرکت در عضلات را افزایش دهد.

بادی پامپ و وضعیت بدنی زیبا تر

بسیاری از افراد لاغر اندام هستند؛ اما شکل ظاهری اندامشان متناسب نیست. به عبارت دیگر شانه های افتاده، کمر خمیده و سایر عوامل می تواند حتی یک اندام ایده آل را زشت به نظر برساند. بادی پامپ می تواند با فرم دادن به حالت بدنی به عنوان مثال لاغر تر کردن سایز کمر ، عضلانی کردن و همچنین ایستاده تر کردن شانه ها وضعیت بدنی را زیبا تر نماید.

اسپرت کالا وب سایتی معتبر برای خرید میله بادی پامپ

برای خرید وسایل ورزشی نظیر میله بادی پامپ باید به یک وب سایت معتبر ورزشی مانند اسپرت کالا مراجعه کرد. در اسپرت کالا میله بادی پامپ Agilinex در وزن های 1 تا 10 کیلویی و به طول 120 سانتی متر موجود می باشد. برند ورزشی Agilinex با ارائه وسایل ورزشی ساخته شده از متریال با کیفیت قادر به رقابت با بهترین برند های روز اروپا می باشد.

دسته‌بندی