رک نگهدارنده ادوات

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


رک نگهدارنده ادوات

شاید برای شما بار ها پیش آمده باشد که به محض ورود به یک باشگاه ورزشی از نحوه چینش یا بهم ریختگی وسایل و تجهیزات حس بدی به شما دست داده و از تمرین کردن پشمیان شده باشید. یا برعکس این مورد که شما اشتیاقی برای تمرین نداشته اید و با دیدن وضعیت مرتب باشگاه و شور و اشتیاق ورزشکاران به وجود آمده و تصمیم به تمرین بگیرید. نحوه چینش وسایل و مرتب بود یک باشگاه ورزشی تاثیر فراوانی بر جذب ورزشکاران در باشگاه دارد.

هر ورزشی یا تمرینی برای اصولی اجرا شدن نیاز به یکسری تجهیرات و وسایل دارد. همانند جیم بال، بوسوبال، کتل بال و غیره که هر کدام تجهیزات تمرینی خاص خود را دارند. خرید تجهیزات تمرینی با کیفیت در یک طرف قضیه قرار دارد و نحوه نگهداری آنها در طرف دیگر موضوع است که به جرات می‌توان گفت نگهداری و نحوه استفاده از تجهیزات بسیار با اهمیت تر و مهم تر از خرید یک محصول با کیفیت است.

ما در سایت اسپرت بهترین وسایل و ادوات نگهدارنده ادوات را برای شما تهیه کرده ایم تا بتوانید از تجیهیزات تمرینی خود به خوبی مراقبت کنید. محصولات ما در این دسته شامل:

-نگهدارنده جيم بال AFH

 توپ جیم بال, که با نامهای دیگری نظیر سوئیس بال, توپ ایروبیک, توپ پیلاتس نیز شناخته می‌شود, توپهایی است که از مواد لاستیک و در قطر های بین 35 تا 85 سانتیمتر تهیه می‌شود. اینگونه از توپها در مدل ساده و خاردار موجود بوده که نوع خاردار به سبب ماساژ و خون رسانی آن طرفدار بیشتری دارد.

 این توپها, وسیله ای سبک و البته با دوام بوده, که ورزش با آن بسیار راحت می‌باشد, بطوریکه در ورزش هایی مانند یوگا، ایروبیک, پیلاتس و تناسب اندام و همچنین در درمان، ریکاوری بعد از مصدومیت و توانبخشی می‌توان از آنها بهره مند شد. توپ های بدنسازی مرغوب از جنس وینیل می‌باشند و البته نوع لاستیکی آنها نیز در بازار موجود است. مهم ترین مزیت تمرین با این توپها این می‌باشد که در زمان کار با این توپها عضلات بیشتری از بدن بمنظور حفظ تعادل این توپ ها در گیر شده وسبب تقویت آنها می‌شود. نگهدارنده این توپ ها بسیار کاربردی می‌باشد و سبب نظم بیشتر مجموعه ورزشی ما می‌شود.

- رک مديسن بال موبايل MaxWell: این رک مخصوص توپ مدیسین بال می‌باشد که این توپ ها در وزن های مختلفی بری ورزش های قدرتی، رزمی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. رک توپ مدیسین بال در اندازه های مختلفی نیز تهیه و تولید می‌شود که در اکثر باشگاه و حتی مراکز فیزیوتراپی از آن استفاده می‌کنند. ذقت داشته باشید نظم و مدل چینش آن بسیار قابل اهیمت می‌باشد. دارای جایگاهایی برای توپ ها بوده  که بهترین وسیله برای قرارگیری توپ ها و مرتب چیدن توپ هاست.

- رک نگهدارنده مت Trendy

 زیرانداز یا همان مت تمرین یکی از وسایلی می‌باشد که در باشگاه های بدنسازی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به دلیل استفاده بسیار زیاد از آنها یکی از آلوده ترین و کثیف ترین وسایل می‌باشد. به همین علت توصیه می‌گردد هر فرد برای خود یک مت تمرین شخصی تهیه و استفاده نماید.

اما باید به این نکته توجه داشت که قرار گیری مت های تمرین بر روی زمین از عمر مفید آن کاسته و باعث خرابیمت در زمان کوتاهی می‌گردد. همچنین مت های تمرین باید پس از استفاده در معرض هوا قرار گرفته و به طور کامل خشک  گردند. رک نگهدارنده مت تمرین Trendy یک محصول مناسب برای قرار گیری مت های تمرین بوده و بسیار کاربردی می‌باشد. این محصول به راحتی بر روی دیوار نصب شده و این توانایی را دارد تا تعداد بالایی مت تمرین را بر روی خود نگهداری کند.

- رک چند منظوره Agilinex

- رک بوسوبال Trendy

بوسوبال، بخش بسیار مهم و قابل اهیمتی از هر گونه امکانات ورزشی، در سالن بدنسازی و بسیاری از کلاس های تناسب اندام است. بهترین گزینه برای نگهداری مرتب بوسوبال ها و جلو گیری از ول کردن آن ها روی زمین، وجود یک دستگاه یا فضای کافی برای حفظ و نگه داری از آن می‌باشد، تا تمام بوسوبال ها روی آن گذاشته و نگهداری شوند. با توجه به اینکه قیمت این وسایل به نسبت زیاد می‌باشد باید تا آنها را به صورت مرتب نگهداری کنیم تا عمر آنها افزایش پیدا کند. رک بوسوبال یکی از آن وسایل نگهدارنده بسیار کاربردی در باشگاه های ورزشی می‌باشد.

- رک بوسوبال Agilinex

- رک کيسه شني Agilinex

- رک مديسن بال MaxWell

دسته‌بندی