search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

رک نگهدارنده ادوات

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به محض ورود به یک باشگاه ورزشی از نحوه‌ی چینش یا بهم ریختگی وسایل و تجهیزات حس بدی به شما دست داده و از تمرین کردن پشیمان شده باشید. یا برعکس این مورد که شما اشتیاقی برای تمرین نداشته‌اید و با دیدن وضعیت مرتب باشگاه و شور و اشتیاق ورزشکاران به وجد آمده و تصمیم به تمرین بگیرید. نحوه‌ی چینش وسایل و مرتب بودن یک باشگاه ورزشی تأثیر فراوانی بر جذب ورزشکاران در باشگاه دارد، بنابراین شما می توانید با داشتن رک نگهدارنده ادوات به وسایل ورزشی خود نظم داده و یک محیط ورزشی جذاب و زیبا داشته باشید. هر ورزش یا تمرینی برای اصولی اجرا شدن نیاز به یکسری...

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به محض ورود به یک باشگاه ورزشی از نحوه‌ی چینش یا بهم ریختگی وسایل و تجهیزات حس بدی به شما دست داده و از تمرین کردن پشیمان شده باشید. یا برعکس این مورد که شما اشتیاقی برای تمرین نداشته‌اید و با دیدن وضعیت مرتب باشگاه و شور و اشتیاق ورزشکاران به وجد آمده و تصمیم به تمرین بگیرید. نحوه‌ی چینش وسایل و مرتب بودن یک باشگاه ورزشی تأثیر فراوانی بر جذب ورزشکاران در باشگاه دارد، بنابراین شما می توانید با داشتن رک نگهدارنده ادوات به وسایل ورزشی خود نظم داده و یک محیط ورزشی جذاب و زیبا داشته باشید. هر ورزش یا تمرینی برای اصولی اجرا شدن نیاز به یکسری تجهیزات و وسایل دارد. همانند جیم بال، بوسوبال، کتل بل و ... که هر کدام تجهیزات تمرینی خاص خود را دارند. خرید تجهیزات تمرینی با کیفیت در یک طرف قضیه قرار دارد و نحوه‌ی نگهداری آن‌ها در طرف دیگر موضوع است که به جرأت می‌توان گفت نگهداری و نحوه‌ی استفاده از تجهیزات بسیار با اهمیت‌تر و مهم‌تر از خرید یک محصول با کیفیت است.

ما در سایت اسپرت کالا بهترین وسایل و رک‌ نگهدارنده ادوات را برای شما تهیه کرده‌ایم تا بتوانید از تجهیزات تمرینی خود به خوبی مراقبت کنید. محصولات ما در این دسته شامل: 

  1. رک مدیسن بال MaxWell
  2. رک بوسوبال Agilinex
  3. رک نگهدارنده مت Trendy
  4. رک چند منظوره Agilinex و...

معتبرترین تولیدکنندگان رک نگهدارنده ادوات 

همان طور که در بالا مشاهده کردید رک‌ها دارای تنوع بالایی هستند و انتخاب بهترین مارک رک نگهدارنده موجود در بازار کار ساده‌ای نیست. تعداد برندهای موجود در بازار بسیار زیاد هستند و هرکدام محصولاتی با ویژگی‌های خاص عرضه کرده‌اند. از میان بهترین برندهای تولیدکننده‌ی رک نگهدارنده ادوات می‌توان به Bosu, Trendy, Energize, Live Up و …اشاره کرد.

خرید انواع رک نگهدارنده ادوات با قیمت‌های متنوع از بهترین برندها

در اسپرت کالا سعی شده است تا کلیه‌ی لوازم مورد نیاز ورزش دوستان چه آن‌هایی که قصد ورزش در باشگاه را دارند و چه آن‌هایی که در منزل ورزش می‌کنند، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه شود تا همه افراد بتوانند آن‌ها را تهیه کنند.