search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

بوسوبال

در واقع می‌توان گفت کراس فیت ورزش نیست بلکه یک سبک زندگی می‌باشد. یکی از جذابیت‌های کراس فیت توانایی استفاده از بوسوبال در شمار زیادی از تمرین‌هاست. توپ بوسوبال شبیه یک نیم کره بوده که یک طرف آن کاملاً صاف و حالت تخت داشته و طرف دیگر آن هم دایره‌ای شکل می‌باشد. قسمت دایره‌ای شکل (BOSU BALL) حالت انعطاف پذیر و نرم دارد که توسط توپ بوسوبال حرکات خوابیده یا نشسته را می‌توانید انجام دهید. این وسیله هیجان انگیز عضلات شما به ویژه عضلات عمیق‌تر را به چالش می‌کشد تا در تناسب اندام، تعادل و مهارت های حسی حرکتی به سطح جدیدی برسید. انواع بوسوبال بوسوبال در دو گونه مناسب برای مبتدیان و حرفه‌ای‌ها...

در واقع می‌توان گفت کراس فیت ورزش نیست بلکه یک سبک زندگی می‌باشد. یکی از جذابیت‌های کراس فیت توانایی استفاده از بوسوبال در شمار زیادی از تمرین‌هاست. توپ بوسوبال شبیه یک نیم کره بوده که یک طرف آن کاملاً صاف و حالت تخت داشته و طرف دیگر آن هم دایره‌ای شکل می‌باشد. قسمت دایره‌ای شکل (BOSU BALL) حالت انعطاف پذیر و نرم دارد که توسط توپ بوسوبال حرکات خوابیده یا نشسته را می‌توانید انجام دهید. این وسیله هیجان انگیز عضلات شما به ویژه عضلات عمیق‌تر را به چالش می‌کشد تا در تناسب اندام، تعادل و مهارت های حسی حرکتی به سطح جدیدی برسید.

انواع بوسوبال

بوسوبال در دو گونه مناسب برای مبتدیان و حرفه‌ای‌ها طراحی شده است. اولین تفاوتی که بین بوسوبال حرفه‌ای و مدل استاندارد خانگی(مبتدی) خواهید دید، رنگ آن است. نسخه مبتدی آبی روشن است و Pro  به رنگ آبی نقره‌ای تیره‌تر دیده می‌شود. مدل مبتدی دارای پایه مشکی با شش پایه لاستیکی برای جلوگیری از لیز خوردن است. پایه خاکستری نسخه Pro صاف است اما از موادی ساخته شده است که لغزش نمی‌کند. قطر هر دو وسیله ۶۰ تا ۶۳ سانتی‌متر است، و زمانی که گنبدها کاملاً باد شوند، ۳۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد. هر دو نسخه دارای محدودیت وزنی ۱۳۶ کیلوگرم هستند. تفاوت اساسی اصلی بین نسخه‌های Pro و نسخه‌های مبتدی، دوام است، زیرا BOSU Pro دارای ظاهری سخت‌تر است. عمدتاً به دلیل دوام برتر، نسخه Pro برای استفاده‌ی تجاری(باشگاه و سالن ورزشی) طراحی شده است. هرگونه تمرینی که با بوسوبال حرفه‌ای می‌توان انجام داد قابلیت تکرار با بوسوبال مبتدی را هم دارد و از نظر عملکرد هردو فوق العاده هستند.

برترین برندهای بوسوبال

در زمینه‌ی تولید بوسوبال یا توپ ترانه، تعدادی از برندها به عنوان معتبرترین و معروف‌ترین تولیدکنندگان شناخته می‌شوند. در هر صورت، می‌توان به تعدادی از معتبرترین برندهای تولید کننده بوسوبال هم چون Bosu, Valor Fitness, UrbnFit, Agilinex ,Togu و... اشاره کرد. در این بین اسپرت کالا بوسوبال Agilinex و بوسوبال Togu را برای شما ورزش دوستان فراهم کرده است.

خرید بوسوبال اورجینال از اسپرت کالا

با خرید توپ بوسوبال می‌توان با انواع رشته‌های فیتنس تمرینات متنوعی را انجام داد و با اجرای حرکات استقامتی و تعادلی فرم ایده‌آل بدن را ساخت. ما در مجموعه‌ی بزرگ اسپرت کالا بوسوبال‌های متنوعی را برای خریداران فراهم کرده‌ایم، تا به راحتی بتوانند بهترین انتخاب و خرید را تجربه کنند. اسپرت کالا با تحویل سریع کالا، ضمانت برگشت کالا و ارائه‌ی جنس‌های باکیفیت توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید.