search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

تخته مربیگری

تخته کوچ یا تخته مربیگری، یکی از پر کاربردترین ابزارهای مورد نیاز یک مربی حرفه‌ای است. آن‌ها می‌توانند با این ابزار کمکی به راحتی سیستم‌ها و یا مفاهیم مد نظر خود را بر روی تخته به بازیکنان خود ارائه دهند. وقتی یک ایده و طرحی در بازی به ذهن مربی خطور می‌کند، باید آن را به سرعت در چیزی یادداشت نماید تا مبادا آن را فراموش کند. فایده‌ی دیگری که نوشتن نقشه‌های مربی دارد این است که آن ایده خام برای مربی واضح و مبرهن می‌شود و می‌تواند به آن طرح پر و بال ببخشد و آن را بهتر از قبل کند. به طور کلی مربیان در تمامی ورزش‌ها مانند فوتبال، بسکتبال و ... از...

تخته کوچ یا تخته مربیگری، یکی از پر کاربردترین ابزارهای مورد نیاز یک مربی حرفه‌ای است. آن‌ها می‌توانند با این ابزار کمکی به راحتی سیستم‌ها و یا مفاهیم مد نظر خود را بر روی تخته به بازیکنان خود ارائه دهند. وقتی یک ایده و طرحی در بازی به ذهن مربی خطور می‌کند، باید آن را به سرعت در چیزی یادداشت نماید تا مبادا آن را فراموش کند. فایده‌ی دیگری که نوشتن نقشه‌های مربی دارد این است که آن ایده خام برای مربی واضح و مبرهن می‌شود و می‌تواند به آن طرح پر و بال ببخشد و آن را بهتر از قبل کند. به طور کلی مربیان در تمامی ورزش‌ها مانند فوتبال، بسکتبال و ... از طریق تخته‌های مربیگری می‌توانند تفکرات و خواسته‌هایشان را به بازیکنان انتقال داده تا بازیکنان درک مناسبی از نقشه تیم داشته باشند، در نتیجه آن‌ها در جریان بازی کمتر دچار سردرگمی می‌شوند.

تخته مربیگری، علاوه بر این که شما را برای انتقال تفکراتتان به تیم سوق می‌دهد؛ حس مورد احترام قرار گرفتن به بازیکنان و هم‌چنین افزایش شخصیت تیمی کمک می‌کند. اجرای طرح‌های مختلف بر روی تخته مربیگری، کارایی آن را از روش‌های سنتی، مانند استفاده از کاغذ متمایز می‌کند. تخته مربیگری برای زمانی پیشنهاد می‌شود که فرصت زیادی برای ارائه‌ی محتوا ندارید و فقط در فرصت تایم اوت و یا تمرینی مختصر می‌خواهید محتوای کوتاهی را ارائه کنید. از میان برندهای تولید کننده انواع لوازم مربیگری می‌توان به Agilinex، برندی ساخت کشور چین که به دلیل داشتن قیمت مناسب و کیفیتی بسیار بالا در بازار محبوب و پر طرفدار است اشاره کرد. 

خرید انواع تخته مربیگری با بهترین قیمت از اسپرت کالا

اگر می‌خواهید یک تخته برای کشیدن نقشه‌های حساس و مهم ورزش مربوط به خود را تهیه کنید، می‌توانید انواع تخته‌ مربیگری را با قیمتی باور نکردنی از فروشگاه ورزشی اسپرت کالا دریافت کنید و از آن در مسابقات مختلف و تمرینات تیم به صورت کاملاً مناسب استفاده نمائید.