لوازم فیزیوتراپی

هر بار که تمرین می کنیم، هدف این است که به خودمان سختی بدهیم و باعث ایجاد استرس در بدنمان شویم تا به استرس عادت کند و همیشه در بهترین حالت باشد. در این فرآیند، گاهی اوقات به خود آسیب می رسانیم یا بدن را به حدی می بریم که درد نسبتاً قابل توجه ای به وجود می‌آید. در چنین مواردی، ما باید اقدامات خاصی را برای مراقبت از بدن خود انجام دهیم. درد می تواند منابع دیگری نیز داشته باشد، درد مفاصل در افراد مسن، اختلال هورمونی یا خطرات حرفه ای نیز می تواند باعث درد شود.
روشهای مختلفی برای مقابله با درد وجود دارد. یکی از آنها فیزیوتراپی است. در اینجا، ما به چند تا از لوازم فیزیوتراپی برتر که می توانند به ما در
مدیریت درد و آسیب ورزشی کمک کنند، نگاهی می اندازیم. به غیر از الکتروتراپی، بسیاری از تکنیکهای دیگر مانند بسیج مفاصل، حرکت شناسی، تجویز ورزش و غیره برای کاهش درد در بدن بوده اند. این یکی از قدیمی ترین روش های درمان است، حتی زمانی که هیچ دارویی وجود نداشت. در قرن اخیر اوضاع به شدت تغییر کرده است و اکنون می توانید لوازم فیزیوتراپی بخرید که به شما امکان می دهد این فعالیت ها را حتی در خانه انجام دهید.
در میان انواع لوازم فیزیوتراپی محصولات زیادی برای خرید وجود دارد. ما برخی از لوازم فیزیوتراپی را که به شما در کنترل درد کمک می کند، بررسی می کنیم. برخی از ابزارها در میان لوازم فیزیوتراپی از درمان الکتریکی استفاده می کنند، برخی از گرما درمانی و برخی فقط سعی می کنند مکانیسم دفاعی بدن را از طریق حرکت مناسب خون و مایعات بهبود بخشند. تمرینات یا روالهای اختصاصی وجود دارد که فرد باید برای نقاط خاص درد رعایت کند. کتابچه های راهنمای استفاده مناسب و مجاز پزشکی برای همه این محصولات وجود دارد که روش صحیح اندازه گیری آنها را به وضوح نشان می دهد. در ادامه با برخی از لوازم فیزیوتراپی آشنا می شویم. انواع محصولات توانبخشی و کاردرمانی در
فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.

فروش لوازم فیزیوتراپی

 1. لوازم فیزیوتراپی دو کاناله تنس
  دستگاه تنس چیست؟
  تحریک الکتریکی عصبی عرضی یا گاهی اوقات تحریک عصبی عضلانی الکتریکی زیر پوستی نیز مخفف تنس است. لوازم فیزیوتراپی تنس بیشتر برای مدیریت درد یا درد مزمن شناخته شده است. استفاده از آن درد را از بین می برد یا التیام می بخشد. استفاده عمده از آن در دردهای مزمن می تواند بسیار مهم باشد زیرا افرادی که از این نوع دردها رنج می برند، مسکن های طولانی مدت مصرف می کنند و از از عوارض جانبی آنها رنج می برند. به نوبه خود و در میان انواع لوازم فیزیوتراپی، استفاده از تنس عوارض جانبی ندارد، اگرچه مانند هر وسیله پزشکی هنگام استفاده از آن باید اقدامات احتیاطی خاصی انجام شود.
  اگرچه دستگاه تنس بر اساس انرژی الکتریکی کار می کند اما در مقایسه با سایر لوازم فیزیوتراپی شدت جریان در آن بسیار کم است. بهتر است برای شروع کار با اینگونه از لوازم فیزیوتراپی در ابتدا با جریان کمتر هم شروع کرد و به تدریج جریان را بیشتر کرد.
 2. لوازم فیزیوتراپی: ماشین شبیه ساز عصبی تنس اومرون
  دستگاه ممتاز در بین 5 دستگاه فیزیوتراپی برتر از Omron ، تولید کننده تجهیزات بهداشتی مشهور از ژاپن است، بیشتر برای افرادی که از دردهای مزمن مانند آرتریت مفاصل مختلف مانند زانو، شانه، باسن و غیره رنج می برند مناسب است و برای رفع سریع استفاده نمی شود و قابل تنظیم است. برای اهداف مختلف این دستگاه بسیار کوچکتر با درجات مختلف شدت است.
  این پنج حالت مختلف ماساژ دارد: شانه ، کمر ، بازو ، پا.
  دارای ده سطح مختلف شدت است که به تنظیم بیشتر کمک می کند.
  نیاز به دارو و مسکن را برطرف می کند.

  با این حال ، قبل از استفاده از دستگاه باید با پزشک یا فیزیوتراپ مشورت کنید زیرا ترکیب اشتباه گزینه ها می تواند منجر به ناراحتی شدید بدن شود. توصیه می شود با شدت کمتری شروع کنید و سپس به آرامی به شدتهای بالاتر بروید. این یک گزینه بسیار ارزان است که می تواند برای مقابله با بسیاری از مشکلات مورد استفاده قرار گیرد و همچنین مدت زمان زیادی طول می کشد.
 3. لوازم فیزیوتراپی: ماشین دو کاناله تنس با محرک عضلانی
  این دستگاه به طور همزمان از TENS و تحریک الکترونیکی عضلات (EMS) استفاده می کند. این برای تحریک عضله همراه با مدیریت مناسب درد استفاده می شود. TENs برای جلوگیری از درد با تحریک ریشه های عصبی استفاده می شود.
  تحریک الکترونیکی عضلات (EMS) چیست؟
  تحریک الکتریکی عضلات (EMS) همچنین تحریک الکتریکی عصبی عضلانی (NMES) یا تحریک الکترومیوستی نامیده می شود. با این روش انقباض ماهیچه ها و در نتیجه تقویت با استفاده از ضربه های الکتریکی حاصل می شود. EMS به عنوان یک ابزار بسیار مهم در دست فیزیوتراپیست ها برای متخصصان توانبخشی و تناسب اندام برای افزایش قدرت عضلات برای ورزشکاران یا علاقه مندان به تناسب اندام تبدیل شده است.

برای فیزیوتراپی در خانه از آن برای توانبخشی بیماران مبتلا به تخت یا به طور کامل استفاده می شود. در حالی که در تناسب اندام می توان از آن به عنوان ابزار تشخیصی برای ارزیابی عملکرد عضلات و همچنین بهبود بعد از ورزش ورزشکاران استفاده کرد. تکانه ها توسط یک دستگاه الکتریکی تولید می شوند و از طریق الکترودها به سطح پوست نزدیک آسیب دیده منتقل می شوند. تکانه های الکتریکی نقش پتانسیل عمل را که از سیستم عصبی مرکزی می آید، بازی می کند و باعث انقباض ماهیچه ها می شود.

فروش لوازم فیزیوتراپی