search
ثبت نام / ورود
ست هدف VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
635
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 2,409,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 602,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

ست هدف VX
برای هر فوتبالیستی مهم است که در هنگام ضربه زدن به توپ بتواند آن توپ را با دقتی بالا به سمت هدف خود بفرستد تا نظم بازی حفظ شود و در نتیجه ادامه دادن این کار به برد تیم ختم شود. اهمیت زدن یک شوت خوب در پست‌های مختلف فرق می‌کند اما در پست حمله این اهمیت به اوج خودش می‌رسد. زیرا یک شوت خوب می‌تواند منجر به زدن گل و پیروزی تیم شود. بازیکنان فوتبال بر روی شوت‌های خود بسیار تمرین می‌کنند تا بتوانند دقت خود را در هنگام ضربه زدن به توپ و پاس دادن به هم تیمی خود را بالا ببرند. یکی از وسیله‌های بسیار کاربردی در این زمینه ست هدف VX می‌باشد. تمریناتی که...

برای هر فوتبالیستی مهم است که در هنگام ضربه زدن به توپ بتواند آن توپ را با دقتی بالا به سمت هدف خود بفرستد تا نظم بازی حفظ شود و در نتیجه ادامه دادن این کار به برد تیم ختم شود. اهمیت زدن یک شوت خوب در پست‌های مختلف فرق می‌کند اما در پست حمله این اهمیت به اوج خودش می‌رسد. زیرا یک شوت خوب می‌تواند منجر به زدن گل و پیروزی تیم شود. بازیکنان فوتبال بر روی شوت‌های خود بسیار تمرین می‌کنند تا بتوانند دقت خود را در هنگام ضربه زدن به توپ و پاس دادن به هم تیمی خود را بالا ببرند. یکی از وسیله‌های بسیار کاربردی در این زمینه ست هدف VX می‌باشد. تمریناتی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است دو کار بسیار مهم را برای یک بازیکن فوتبال انجام می‌دهد. اولین کاربردی که تمرینات این مجموعه دارد این است که عملکرد شما را در شوت زنی بهبود می‌بخشد و تا حد بسیار خوبی عملکرد شما را عالی می‌کند. شما با تمرین مداوم با این محصول می‌توانید یک بازی بی نقص از خود در بازی‌های رسمی و مسابقات مهم به اجرا بگذارید. همان طور که در اول مقاله هم به آن اشاره کردیم، دومین کاری که تمرینات ست هدف VX برای ما می‌کند این است که دقت هدف گیری را بالا می‌برد. به طوری که همه تیم روی پاس‌های دقیق شما حساب می‌کنند و وقتی یک تیم همواره از پاس و ضربه‌های با دقت بالا استفاده کند مطمئناً برد نصیب آن تیم می‌شود.شما برای تمرین با این ست هدف می‌توانید زاویه‌های مختلفی را برای خود توسط پیچ‌های موجود تنظیم کنید و تمرینات خود را به مرور زمان سخت‌تر کنید. هم‌چنین نصب بسیار آسانی دارد و شما را اذیت نمی‌کند.

خرید ست هدف VX

این محصول از ابعاد بزرگ و مناسبی برای تمرین برخوردار است. به طوری که ارتفاع این ست هدف VX هشتاد سانتی‌متر و قطر آن شصت و دو سانتی‌متر می‌باشد. جنس این دستگاه هدف از آهن ساخته شده است تا بتواند در برابر ضربه استحکام بسیار زیادی داشته باشد. جنس تور آن هم از نخ تهیه شده است و هم‌چنین قابل تعویض می‌باشد. رنگی که برای این محصول در نظر گرفته شده است، رنگ زرد می‌باشد. کشور سازنده این محصول هند است. بازیکنان از این ست هدف در سالن‌های ورزشی، زمین چمن‌های طبیعی و مصنوعی استفاده می‌کنند تا دقت هدف گیری آن‌ها در اثر تمرین کردن با این محصول، بالا برود. شما هم اگر می‌خواهید در عملکرد شوت زنی خود بهتر عمل کنید و دقت هدف گیریتان را بالاتر ببرید، می‌توانید ست هدف VX را از فروشگاه ورزشی کامل اسپرت کالا با قیمتی مناسب خریداری کنید و آن را درب محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. با تمرین کردن بر روی هدف گیری‌هایی که می‌کنید می‌توانید یک بازیکن حرفه‌ای را در خود بسازید و در سطح پیشرفته فوتبال بدرخشید.


مشخصات کلی
رنگ
زرد
قطر
62 سانتی متر
جنس
آهن
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
فضای باز , زمین چمن طبیعی , زمین چمن مصنوعی , سالن های ورزشی
کاربرد
بهبود عملکرد شوت زنی , بالا بردن دقت هدف‌گیری بهبود مهارت های حرکتی ,
ارتفاع
80 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
جنس تور از نخ - محکم و با دوام - قابلیت تنظیم زاویه توسط پیچ ها - نصب آسان

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
قطر
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ارتفاع

ست هدف VX
0 از 0 رای
2,409,000 تومان
موجود
62 سانتی متر
آهن
هند
فضای باز زمین چمن طبیعی زمین چمن مصنوعی سالن های ورزشی
بهبود عملکرد شوت زنی بالا بردن دقت هدف‌گیری بهبود مهارت های حرکتی
80 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی