search
user-icon ثبت نام / ورود
ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
105
مشاهده شده
0 از 0 رای

Togu
Togu

قیمت : 25,830,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu
ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu به دلیل اتصال ساده و کوچک بودن مورد پسند ورزشکاران بسیار زیادی قرار گرفته است. به همین دلیل میزان استفاده از این وسیله افزایش پیدا کرده است. این وسیله برای انجام حرکات و تکنیک های ابتدایی یا پیشرفته ورزشی بهترین گزینه می باشد. انجام انواع تکنیک های ورزشی چه در خانه و چه در باشگاه موجب تقویت اندام و مفاصل می گردد. در قرنی که بیشتر کارها به صورت ماشینی و مکانیکی انجام می شود، انجام ورزش برای داشتن بدنی ورزیده، نیرومند و سالم امری واجب است. به همین دلیل ست ایستگاه بهترین گزینه برای انجام حرکات ورزشی ساده است. علاوه بر تمرین حرکات ورزشی توسط ورزشکاران، مراکز فیزیوتراپی یا حتی...

ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu به دلیل اتصال ساده و کوچک بودن مورد پسند ورزشکاران بسیار زیادی قرار گرفته است. به همین دلیل میزان استفاده از این وسیله افزایش پیدا کرده است. این وسیله برای انجام حرکات و تکنیک های ابتدایی یا پیشرفته ورزشی بهترین گزینه می باشد. انجام انواع تکنیک های ورزشی چه در خانه و چه در باشگاه موجب تقویت اندام و مفاصل می گردد. در قرنی که بیشتر کارها به صورت ماشینی و مکانیکی انجام می شود، انجام ورزش برای داشتن بدنی ورزیده، نیرومند و سالم امری واجب است. به همین دلیل ست ایستگاه بهترین گزینه برای انجام حرکات ورزشی ساده است. علاوه بر تمرین حرکات ورزشی توسط ورزشکاران، مراکز فیزیوتراپی یا حتی توانبخشی برای بازگشت قدرت بدنی افرادی که آسیب دیده اند، می تواند بهترین وسیله باشد. این ست ایستگاه با درگیر کردن اندام مورد نظر افراد موجب افزایش بازدهی و تقویت عضلات در مدت زمان معلوم می شود. فضای درگیری توسط این دستگاه بسیار کم است و هنگام تهیه این محصول، لازم نیست نگران کمبود فضا برای این وسیله باشید.

کاربردهای گوناگون ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu

ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار به دلیل فضای کمی که اشغال می کند و هم چنین امکان انجام حرکات گوناگون را فراهم کرده است، در تمامی باشگاه ها، سالن های ورزشی، مراکز فیزوتراپی و توانبخشی ها قابل استفاده است.
در این مراکز از این ست ابزار برای افزایش توانایی بدن ورزشکاران و سایر افراد استفاده می گردد. با استفاده از این ست می توان انعطاف پذیری، قدرت و تعادل بدن را در حدی ثابت نگه داشت.این ست وسیله، یک ست کامل از ابزار است که علاوه بر ایجاد کردن انواع تمرینات قدرتی، انجام تمرینات ساده را هم ممکن کرده است. این وسیله به عنوان یک وسیله آموزشی توانبخشی به صورت کامل عمل می کند.مشاهده محصولات بیشتر
استیشن در فروشگاه آنلاین ورزشی اسپرت کالا

خرید ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu

ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu که ساخت کشور آلمان هم است، در برخی از فروشگاه های ارائه کننده محصولات ورزشی یافت می شود. کشور آلمان این دستگاه را در طول 214 سانتی متر و از جنس چوب تولید می کند. این شرکت، ست ایستگاه را به همراه 6 عدد تیوبی تمرینی در 3 مقاومت با جنس الاستیک تولید می نماید. تیوب ها در رنگ های سبز، زرد و قرمز وارد خط توزیع می شوند. برای راحتی کار، در کنار این دستگاه 2 عدد دستگیره کمکی هم وجود دارد. علاوه بر راحتی کار، تمرین راحت تر ورزشکار نیز مدنظر این شرکت بوده است. به همین دلیل 2 عدد قرقره برای اتصال راحت تر به کش های کمکی نصب شده است. برای خرید جنس اصل و معتبر بهتر است به مشخصات فنی آن دقت لازم را داشته باشید. فروشگاه اسپرت کالا یکی از معتبر ترین فروشگاه های ارائه دهنده انواع ست ایستگاه قابل حمل و سایر محصولات ورزشی و محصولات پزشکی-ورزشی است.


مشخصات کلی

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی

ست ایستگاه قابل اتصال به دیوار Togu
0 از 0 رای
25,830,000 تومان
موجود

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی