search
user-icon ثبت نام / ورود
دروازه گل کوچک استخری VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
574
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 1,323,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود

هر قسط با اسنپ‌پی: 330,750 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.

ناموجوددرباره محصول

دروازه گل کوچک استخری VX
دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX محصولی کاربردی برای تمرینات فوتبال در آب می باشد. در واقع لازمه ی شروع بازی های فوتبال در آب، استفاده از تجهیزات ورزشی آبی است. نمی توان برای بازی هایی که در آب صورت می پذیرد، از تجهیزات مناسب محیط های خشک بهره مند شد. به عبارتی متریال های به کار برده شده در تجهیزات ورزشی آبی متفاوت از متریال هایی است که در تجهیزات مناسب زمین های خشک مورد استفاده قرار می گیرد. دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX دارای میله هایی ضد آب می باشد. با تهیه این دروازه ها می توان تمرینات فوتبال آبی را به صورتی تیمی پیش برد. علاوه بر این، در صورتی که نیاز...

دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX محصولی کاربردی برای تمرینات فوتبال در آب می باشد. در واقع لازمه ی شروع بازی های فوتبال در آب، استفاده از تجهیزات ورزشی آبی است. نمی توان برای بازی هایی که در آب صورت می پذیرد، از تجهیزات مناسب محیط های خشک بهره مند شد. به عبارتی متریال های به کار برده شده در تجهیزات ورزشی آبی متفاوت از متریال هایی است که در تجهیزات مناسب زمین های خشک مورد استفاده قرار می گیرد. دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX دارای میله هایی ضد آب می باشد. با تهیه این دروازه ها می توان تمرینات فوتبال آبی را به صورتی تیمی پیش برد. علاوه بر این، در صورتی که نیاز به تمرین های بیشتری داشته باشید می توانید تمرین های خود را به صورت انفرادی نیز پیش برده و مهارت های گل زنی خود را گام به گام ارتقا ببخشید. تمرین های تیمی علاوه بر تقویت مهارت هایی مانند گل زنی باعث خواهند شد تا شما بتوانید بهتر و بیشتر از قبل به مهارت های هم تیمی خود نیز شناخت کافی داشته باشید و به نقاط قوت و ضعف او پی ببرید. در چنین حالتی بازیکنان می توانند به رشد بهتر هم دیگر کمک کرده و ابعاد مختلفی از مهارت های خود را ارتقا ببخشند. متنوع ترین دروازه ها در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.

خرید دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX

دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX یک محصول هندی باکیفیت از کشور هند می باشد که برای بازی های فوتبال در آب طراحی شده است. ابعاد این وسیله 60*45*30 سانتي‌متر می باشد. شما می توانید دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX را در رنگ قرمز از اسپرت کالا تهیه و در تمرین های خود مورد استفاده قرار دهید. رنگ قرمز به کار رفته شده در این محصول ثابت بوده و به هیچ وجه در آب دچار تغییر رنگ نخواهد شد. جنس این محصول از آهن می باشد و مقاومت بسیار بالایی را در برابر ضربه های سخت و پر فشار خواهد داشت. با تهیه و خرید دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX می توانید در هر رده ی سنی که هستید به تمرینات فوتبال در آب پرداخته و مهارت های مختلف خود را تقویت سازید. تمرین های فوتبال در آب با دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX را می توان به دو صورت تیمی و انفرادی انجام داد. تمرین های انفرادی بیشتر بر روی مهارت های گل زنی شما تمرکز داشته و تمرین های تیمی نیز به صورت همه جانبه تمامی مهارت های مربوط به بازی های فوتبال آبی شما را تقویت خواهند کرد. دروازه گل کوچک استخري 10*45*60 سانتی‌متری VX مناسب استفاده در آب های استخر می باشد.


مشخصات کلی
جنس
پلاستیک
طول
60 سانتی‌متر
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
استخر
کاربرد
مناسب برای ورزش فوتبال در آب
ارتفاع
45 سانتی‌متر
قابلیت اسمبل شدن
دارد
مشخصات فنی
سایرمشخصات
رنگ ثابت، بسیار مقاوم، قیمت برای یک عدد می‌باشد.

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ارتفاع
قابلیت اسمبل شدن

دروازه گل کوچک استخری VX
0 از 0 رای
1,323,000 تومان
موجود
پلاستیک
60 سانتی‌متر
هند
استخر
مناسب برای ورزش فوتبال در آب
45 سانتی‌متر
دارد
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی