search
user-icon ثبت نام / ورود
حلقه سرعتی VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
175
مشاهده شده
0 از 0 رای

VX
VX
قطر:

قیمت : 103,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

حلقه سرعتی VX
حلقه سرعتی یک نوع حلقه چابکی برای تمرینات پایه است که می تواند برای افزایش سرعت و چابکی پایین تنه استفاده شود. این تمرین همچنین می تواند برای تناسب اندام عمومی یا به عنوان گرم کردن برای الگوهای پرش پیشرفته تر استفاده گردد. بهتر است تمرین با این حلقه را روی یک سطح نرم (مثلاً چمن) انجام دهید تا لغزش بیش از حد مفاصل به حداقل برسد. مزایا حلقه تمرینات سرعتی VX سرعت و چابکی را بهبود می بخشد: حلقه های چابکی سرعتی بر روی حرکت پا و تقویت عضلات آن تمرکز دارد، حلقه‌های تمرینی دارای قطر 51 و61 هستند. آن ها به کمکی عالی برای تمرین در داخل و خارج از...

حلقه سرعتی یک نوع حلقه چابکی برای تمرینات پایه است که می تواند برای افزایش سرعت و چابکی پایین تنه استفاده شود. این تمرین همچنین می تواند برای تناسب اندام عمومی یا به عنوان گرم کردن برای الگوهای پرش پیشرفته تر استفاده گردد. بهتر است تمرین با این حلقه را روی یک سطح نرم (مثلاً چمن) انجام دهید تا لغزش بیش از حد مفاصل به حداقل برسد.

مزایا حلقه تمرینات سرعتی VX

 • سرعت و چابکی را بهبود می بخشد:
  حلقه های چابکی سرعتی بر روی حرکت پا و تقویت عضلات آن تمرکز دارد، حلقه‌های تمرینی دارای قطر 51 و61 هستند. آن ها به کمکی عالی برای تمرین در داخل و خارج از زمین تبدیل شده اند.
 • طراحی  مقام:
  دیگر با حلقه های سرعتی که به راحتی با یک مرحله ساده شکسته می شوند، سر و کار ندارید. چرا که حلقه  VX از پلاستیک بسیار بادوام برای ایجاد حلقه‌های مخصوص پا استفاده شده است که به اندازه کافی محکم باشد تا بتواند جلسات بی‌شماری را تحمل کند و در برابر ضربات و لگدهای اجتناب‌ناپذیر مقاومت کند.
 • تطبیق پذیری عالی:
  بر خلاف یک نردبان چابکی که  استفاده از آن محدود است، حلقه های چابکی تمرینی را، می توان در چندین پیکربندی تنظیم کرد تا هر تمرین را به یک تجربه چالش برانگیز و ارزشمند تبدیل کند.

انواع حلقه تمرینات سرعتی

حلقه های سرعتی همگی از جنس پلاستیک با دوام ساخته می شوند و از نظر متریال مورد استفاده تفاوت چندانی باهم ندارند اما از نظر ظاهری می توانند دایره یا شش ضلعی و یا به اشکال دیگر باشند. این حلقه ها را می توانید به صورت ست های چندتایی تهیه کنید یا به صورت تکی، که در این صورت تمرین های متفاوتی خواهید داشت البته هدف اصلی حلقه های سرعتی تقویت عضلات پایین تنه و رساندن شما به سطح جدیدی در چابکی است.مشاهده محصولات بیشتر نردبان و حلقه در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا

برندهای تولید کننده حلقه سرعتی

 • Yes4All
 • Trademark Global
 • Boley
 • Lifeworks Technology
 • EFITMENT
 • Brybelly

خرید حلقه سرعتی

پیشرفت در هر امری نیازمند یادگیری اصول پایه و روحیه خستگی ناپذیر است، به صراحت می توان گفت که تمرینات چابکی  پله اولیه و پایه تقریبا هر ورزش حرفه ای است، حلقه سرعتی با افزایش واکنش پذیری، سرعت و چابکی، شما را یک قدم به جلو پرتاب خواهند کرد.حلقه سرعتی VX در دو قطر 61و51 در فروشگاه آنلاین اسپرت کالا و با رنگ های متنوعی عرضه می شود و ساخته شده از پلاستیک مقاومی است که آن را برای  انواع تمرینات ورزشی مناسب کرده است.برای خرید حلقه با کیفیت VX  از طریق وبسایت اسپرت کالا باید به صفحه کالای موردنظر وارد شوید و سفارش خود را ثبت کنید.


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , سبز , زرد , آبی
قطر
51 سانتی‌متر , 61 سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
زمین چمن طبیعی , زمین چمن مصنوعی , سالن های ورزشی
کاربرد
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
قطر
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد

حلقه سرعتی VX
0 از 0 رای
103,000 تومان
موجود
51 سانتی‌متر 61 سانتی‌متر
پلاستیک
هند
زمین چمن طبیعی زمین چمن مصنوعی سالن های ورزشی
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی