search
user-icon ثبت نام / ورود
توپ ماساژ دوبل BlackRoll


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
352
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 1,594,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود

هر قسط با اسنپ‌پی: 398,500 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.

ناموجوددرباره محصول

توپ ماساژ دوبل BlackRoll
توپ ماساژ دوبل BLACKROL وسیله ایست که به شما کمک می کند تا خودتان به تنهایی بتوانید به ماساژ قسمت های آسیب دیده بدن خود بپردازید. ماساژ دادن عملی است که خون رسانی را در بافت های شما افرایش می دهد. زمانی که جریان خون در بافت های ماهیچه ای شما افزایش پیدا می کند اکسیژن بیشتری هم سهم بافت های درگیر با ماساژ شده و در نتیجه فرایند ترمیم و درمان زودتر از حالت معمول اتفاق خواهد افتاد. علاوه بر تمامی این مزایا، کار با توپ ماساژ دوبل BLACKROLL باعث خواهد شد که سطح اسیدهای تجمع یافته در عضلات خود را به حد نرمال برسانید. این وسیله دارای دو توپک ماساژ می باشد که سطح بیشتری از...

توپ ماساژ دوبل BLACKROL وسیله ایست که به شما کمک می کند تا خودتان به تنهایی بتوانید به ماساژ قسمت های آسیب دیده بدن خود بپردازید. ماساژ دادن عملی است که خون رسانی را در بافت های شما افرایش می دهد. زمانی که جریان خون در بافت های ماهیچه ای شما افزایش پیدا می کند اکسیژن بیشتری هم سهم بافت های درگیر با ماساژ شده و در نتیجه فرایند ترمیم و درمان زودتر از حالت معمول اتفاق خواهد افتاد. علاوه بر تمامی این مزایا، کار با توپ ماساژ دوبل BLACKROLL باعث خواهد شد که سطح اسیدهای تجمع یافته در عضلات خود را به حد نرمال برسانید. این وسیله دارای دو توپک ماساژ می باشد که سطح بیشتری از بدن شما را درگیر خون رسانی خواهد کرد. در صورتی که سطح بیشتری از بدن شما درگیر آسیب های عضلانی شده باشند می توانید توپ ماساژ دوبل BLACKROLL را در فعالیت های روزمره خود بگنجانید. توپ ماساژ دوبل BLACKROLL را می توان بدون هیچ نوع محدودیتی برای افراد مختلف به کار برد. فرقی نمی کند که از قشر ورزشکار باشید و یا ورزش خاصی را در برنامه هفتگی خود نگنجانده باشید. حتی فرقی نمی کند که بافت ماهیچه ای شما نرم است و یا در اثر ورزش های مکرر و برنامه های تمرینی به سفت کردن عضلات خود پرداخته باشید. بافت ماهیچه ای شما از هر نوعی که باشد تاثیر پذیری خود را در طی کار با توپ ماساژ دوبل BLACKROLL خواهد دید. توپک های ماساژ دوبل را می توان در مراحل مختلفی از تمرینات ورزشی به کار برد. ماساژ بدن با توپ ماساژ دوبل BLACKROLL در ابتدای ورزش شما را برای تمرینات اصلی مسابقات آماده می کند. این وسیله را می توانید قبل از تمرینات بدن سازی نیز مورد استفاده قرار داده و بدن خود را با ماساژ دادن گرم کنید. انتهای ورزش نیز زمان مناسبی برای کار و تمرین با توپ ماساژ دوبل BLACKROLL خواهد بود.  با این کار عضلات درگیر شده شما در تمرینات بدن سازی انرژی خود را آزاد کرده و دیگر درد ناشی از تمرینات سنگین را احساس نخواهید کرد.

خرید توپ ماساژ دوبل BLACKROLL

توپ ماساژ دوبل BLACKROLL محصولی درمانی- ورزشی است که بافت عضلانی شما را به مرور زمان در وضعیت بهتر از حالت قبلی خود قرار خواهد داد. در صورتی که وضعیت بافت های عضلانی شما دچار آسیب های عمیقی شده باشند و درد زیادی را در این ناحیه احساس کنید ماساژ با توپ ماساژ دوبل BLACKROLL مرحله به مرحله شما را تا وضعیت بهبودی کامل پیش خواهد برد. توپ ماساژ دوبل BLACKROLL در ابعاد 24 در 12 سانتی‌متر و وزن 72 گرم طراحی و در دسترس کاربران قرار داده شده است. شما می توانید این محصول را در رنگ مشکی از مجموعه اسپرت کالا تهیه و مورد استفاده قرار دهید. توپ ماساژ دوبل BLACKROLL کاملا بدون بو بوده و برای افرادی که به بو حسایت زیادی دارند بسیار مناسب می باشد. از دیگر ویژگی های توپ ماساژ دوبل BLACKROLL می توان به ضد اشتعال بودن، سازگاری با محیط زیست اشاره کرد. تک تک مواد به کار برده شده در این محصول قابلیت بازیافت را دارند و به هیچ وجه محیط زیست پیرامون خود را آلوده نمی کنند. توپ ماساژ دوبل BLACKROLL مناسب برای درمان قفسه سینه و ستون فقرات کمر بوده و تاثیرات خوبی در روند درمان آسیب های نخاعی می گذارند. به این نکته نیز توجه کنید که توپ ماساژ دوبل BLACKROLL سطح بیشتری از بافت عضلانی شما را تحت تاثیر ماساژ قرار خواهند داد و بیشتر برای آسیب هایی با سطح وسیع مناسب می باشد. البته این به معنی آن نیست که شما نمی توانید در صورت آسیب های نقطه ای از این وسیله بهره مند شوید، ماساژ با این وسیله سطح خون رسانی بالاتری را برای عضلات شما به دنبال خواهد داشت. برای ماساژهای نقطه ای و درگیر کردن سطح کم تری از بافت های عضلانی می توانید محصول توپ ماساژ BlackRoll را تهیه و قبل و بعد تمرینات خود از آن بهره مند شوید.


مشخصات کلی
رنگ
مشکی
قطر
8 سانتی‌متر
کشور سازنده
آلمان
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , مراکز درمانی و فیزیوتراپی , سالن های ورزشی
کاربرد
مناسب برای درمان قفسه سینه و ستون فقرات کمر , تاثیر مناسب در روند های نخاعی به دلیل وجود شکاف
نوع
استاندارد
مشخصات فنی
سایر مشخصات
سازگار با محیط زیست - 100 درصد مواد قابل بازیافت - ضد اشتعال - بدون بو

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
قطر
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
نوع

توپ ماساژ دوبل BlackRoll
0 از 0 رای
1,594,000 تومان
موجود
8 سانتی‌متر
آلمان
خانه باشگاه مراکز درمانی و فیزیوتراپی سالن های ورزشی
مناسب برای درمان قفسه سینه و ستون فقرات کمر تاثیر مناسب در روند های نخاعی به دلیل وجود شکاف
استاندارد
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل
مشاهده همه

محصولات پیشنهادی