search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

توپ ماساژ

یکی از محبوب‌ترین و ساده‌ترین روش‌های ماساژ بعد از تمرینات ورزشی برای ریکاوری عضلات استفاده از توپ ماساژ است. توپ ماساژ یک وسیله‌ی کوچک و مفید بوده که معمولاً در شکل‌های گوناگون و از موادی مانند لاستیک، سیلیکون یا پلی‌اتیلن ساخته شده است. از جمله فواید کلی تمامی توپ‌های ماساژ می‌توان به ریکاوری بدن و تحریک عضلات ماهیچه شکم، پشت بازوها و شانه‌ها، حتی پا و ... اشاره کرد. تمرین با توپ‌ ماساژ بسیار آسان و قابل استفاده برای افراد ناتوان و معلول نیز می‌باشد. بدین ترتیب که آن را بر روی زمین قرار داده و کف پا یا ران پای خود را به صورت مالشی بر روی توپ حرکت دهید.  انواع توپ ماساژ

یکی از محبوب‌ترین و ساده‌ترین روش‌های ماساژ بعد از تمرینات ورزشی برای ریکاوری عضلات استفاده از توپ ماساژ است. توپ ماساژ یک وسیله‌ی کوچک و مفید بوده که معمولاً در شکل‌های گوناگون و از موادی مانند لاستیک، سیلیکون یا پلی‌اتیلن ساخته شده است. از جمله فواید کلی تمامی توپ‌های ماساژ می‌توان به ریکاوری بدن و تحریک عضلات ماهیچه شکم، پشت بازوها و شانه‌ها، حتی پا و ... اشاره کرد. تمرین با توپ‌ ماساژ بسیار آسان و قابل استفاده برای افراد ناتوان و معلول نیز می‌باشد. بدین ترتیب که آن را بر روی زمین قرار داده و کف پا یا ران پای خود را به صورت مالشی بر روی توپ حرکت دهید. 

انواع توپ ماساژ

توپ ماساژ آجدار: استفاده از توپ ماساژ آجدار و یا خاردار احتیاج به مهارت و نیروی خاصی ندارد. درجه سختی این توپ‌ها به صورت نرم و استاندارد است که هر یک برای اعمال ماساژی خاص مناسب است. توپ‌های آجدار برای تسکین سفتی و ناراحتی ماهیچه‌ها به اطراف چرخانده می‌شوند. رنگ‌های مختلف این توپ‌ها نشان دهنده اندازه‌های مختلف آن‌ها است تا بتوانید عضلات مناسب را به درستی هدف قرار دهید.

توپ ماساژ سخت: این مدل توپ برای ماساژ دقیق و عمیق ماهیچه‌هایی که سفت شده‌اند در نواحی گردن، پا، شانه و بازوها استفاده می‌شود، اما می‌توان از آن برای تسکین درد سیاتیک هم استفاده کرد.

توپ ماساژ دوبل: این وسیله دارای دو توپک ماساژ می‌باشد که سطح بیشتری از بدن شما را درگیر خون رسانی خواهد کرد. از این نوع توپ ماساژ در زمان گردن درد، کمر درد، سینه و حتی بازو درد استفاده می‌شود. بنابراین، اگر از این نوع توپ به درستی استفاده کنید، خطری برای ستون فقرات شما ایجاد نمی‌کند. از پرفروش ترین‌های این دسته می‌توان به دو نوع توپ ماساژ نرم و توپ ماساژ سخت 7 سانتی متری Agilinex اشاره کرد.

برترین برندهای توپ ماساژ

برندهای زیادی در بازار موجودند که انواع مختلفی از توپ ماساژ را عرضه می‌کنند. از میان این برندها می‌توان به برندی مانند 4Kor Fitness, Fitballz, Blackroll و ... اشاره کرد. 

خرید انواع توپ ماساژ با بهترین قیمت از اسپرت کالا

امروزه خرید اجناس معتبر و اصل به یک دغدغه و معضل برای تمامی ورزشکاران تبدیل شده است. برای خرید اجناس اصل حتماً بایستی به یک فروشگاه مطمئن و درجه یک مراجعه کنید، یکی از این فروشگاه‌های معتبر و مطمئن که تمام کالاهای ورزشی از جمله انواع توپ ماساژ ارزان قیمت را موجود دارد، فروشگاه اسپرت کالا است. برای خرید اینترنتی کافیست به سایت این شرکت مراجعه نمائید.