معرفی برند توگو

نام تجاری توگو TOGU مخفف کلمات پر معنای کیفیت و اطمینان ، نوآوری و سنت در مساوات است. در واقع به معنای داشتن هر چند ویژگی در کنار هم با درجه ای بالا و تساوی است.این نشان تجاری یعنی برند توگو به طور مداوم با سرمایه گذاری در کشور آلمان و اعتماد به کارکنان و کارمندان خود به بالاترین درجات  استانداردهای کیفیت خود و رضایت خریداران رسیده است.و آوازه ای خوش از خود در یاد ورزشکاران و ورزش دوستان نهادینه کرده است که همین امر مهم آن را به برندی پر طرفدار تبدیل کرده است.امروزه در کنار مبادی آداب مشتری مداری بودن،کمپانی های بزرگ مانند سازنده ی برند توگو باید به کیفیت محصولات خود نیز رسیدگی کنند تا با بهترین کوالیتی محصولاتشان را به خریداران و متقاضیان عرضه و به فروش برسانند.در غیر این صورت در عرض مدتی کوتاه از صدر جدول به ته جدول فروش و درآمد نزول خواهند کرد.  
توگو در سایت رسمی خود طی انتشار مقاله ای به طور واضح انگیزه این برند را ، دریافت تائیدیه های معتبر و تولید لوازم خاص و با کیفیت دانسته است. همچنین اظهار داشته: تمرکز بر روی پیشرفت وکیفیت محصولات ما برای افرادی است که در مراحل مختلف زندگی خود از ورزش دست نکشیده اند وهمچنان پر قدرت به مسیر خود ادامه میدهند است. ما قصد داریم شما زندگی سالم  ، فعال و متناسبی داشته باشید و از طریق توسعه مداوم و بیشتر از قبل محصولات و مفاهیم آموزشی برند توگو از شما پشتیبانی کنیم تا به اهداف خود در حیطه سلامتی و تندرستی برسید. در اینجا ما با مربیان  و درمانگران مشهور تناسب اندام  ، پزشکان و دانشمندان علم ورزش از نزدیک کار می کنیم و مطمئن باشید بهترین ها را برای بهترین ها تولید کرده و مداوما برای پیشرفت در این مسئله تلاش خواهیم کرد.

محصولات برند توگو:  

 • توپ های مخصوص برند توگو
  این محصول یعنی توپ مخصوص برند توگو می تواند باعث کاهش درد در مفاصل شود و همچنین،نقش بسیار مهمی در تحریک متابولیسم بدن را ایفا کند ، و از سیستم عروقی بدن فرد محافظت کند.این محصول از جنسی محکم و در عین حال انعطاف پذیر برخوردار است که با توجه به امکان تنظیم درجه سختی با  هوای درون توپ، هر فرد می توان در هنگام استفاده از آن توپ را متناسب با نیاز خود تنظیم کرده و از این توپ استفاده لازم را نماید. افراد می توانند از توپ های درمانی برند توگو هم در داخل منزل و هم در باشگاه های ورزشی استفاده کنند و برای داشتن اندامی متناسب تلاش کنند زیرا سلامتی نیز به دنبال آن خواهد آمد.

 • مینی دنبل های برند توگو:
  اگر بخواهیم در رابطه با دمبل ها و مینی دمبل های برند توگو توضیحاتی چند ارائه دهیم باید بگوییم که محصولات ایده آل برای ورزش در خانه یا باشگاه های ورزشی و رشته ی پیلاتس می باشند که برای فرم دهی عضلات بدن میتوانند مورد استفاده ورزشکاران و ورزش دوستان قرار گیرند.  مینی دنبل های برند توگو نسبت به دنبل های کوچک دیگر برندهای موجود در داخل بازار دارای یکسری مزیت ها و برتری هایی می باشد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:  
  به دلیل وجود مواد مخصوص روتون که در دنبل ها به کار رفته است و همچنین پر شدن وزن کم در داخل دمبل، در صورت افتادن مینی دمبل بر روی زمین خانه و یا باشگاه های ورزشی، به کفپوش آسیب وارد نمی شود.  
  شرایط و موارد مراقبت از آن ها آسان است در عین حال  قابل شستشو نیز هستند. بنابراین، توجه داشته باشید که شما ورزشکاران عزیز برای استفاده در ورزشگاه ها نیز میتوانید از این دمبل ها استفاده کنید.  
  یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این محصول ساده اما کاربردی این است که سطح دستگیره راحتی دارد،که امنیت و ضد لغزش بودن سطح دمبل در دست را ایجاد می کند.  
  مینی دنبل های برند توگو در 3 نسخه ساخته میشوند که وزن آن ها  از 250 گرم تا 1000 گرم موجوداست.
 • چسب های کنزیوتیپ برند توگو:  
  چسب های کشی کنزیوتیپ برند توگو بسیار با کیفیت می باشند و از آن ها می توان هم در موارد درمانیو هم برای ورزشکاران استفاده کرد. در ساختار نوار الاستیک برند توگو از لاتکس استفاده نشده است واین ویژگی باعث ضدحساسیت بودن این محصول شده است بنابراین شما ورزشکاران عزیز میتوانید باخیالی راحت از آنها استفاده و برای بستن مچ باها و دست ها.زانو ها و حتی بر روی کتف هایتان استفاده کرده و با خیالی آسوده تر به ورزش و ساختن اندامی ایده آل برای خودتان ادامه دهید.  

نمایندگی برند توگو در ایران :

برند توگو یکی از محبوب ترین برندهای لوازم و ابزار ورزشی و درمانی می باشد که محصولات آن در اکثر کشورها به فروش می رسد. خوشبختانه ایران دارای نمایندگی فروش محصولات برند توگو می باشد و خریداران با خیالی راحت می توانند محصولات اورجینال برند توگو را در داخل کشورخریداری و استفاده نمایند. در نظر داشته باشید که ورزش با استفاده از محصولات مرتبط به تسریع روند ساخت عضله و بهتر عمل کردن آنها خواهد شد.که در نتیجه این امر به اندام دلخواهتان خواهید رسید.  مشاهده محصولات در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت