بتل روپ Agilinex

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب اندازه:
اندازه را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • ابعاد: 9 متر در 3.8 سانتي متر 12 متر در 3.8 سانتي متر 12 متر در 5 سانتي متر 15 متر در 3.8 سانتي متر
  • وزن: 9 متر در 3.8 سانتی‌متر >> 7.2 کیلوگرم 12 متر در 3.8 سانتی‌متر >> 9.6 کیلوگرم 12 متر در 5 سانتی‌متر >> 14.4 کیلوگرم 15 متر در 3.8 سانتی‌متر >> 12 کیلوگرم
  • رنگ: مشکی
  • جنس دسته: پلاستیک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
ابعاد
9 متر در 3.8 سانتي متر
12 متر در 3.8 سانتي متر
12 متر در 5 سانتي متر
15 متر در 3.8 سانتي متر
وزن
9 متر در 3.8 سانتی‌متر >> 7.2 کیلوگرم
12 متر در 3.8 سانتی‌متر >> 9.6 کیلوگرم
12 متر در 5 سانتی‌متر >> 14.4 کیلوگرم
15 متر در 3.8 سانتی‌متر >> 12 کیلوگرم
رنگ
مشکی
جنس دسته
پلاستیک
کشور سازنده
چین
دارای کاور
خیر

بتل روپ AGILINEXT

ورزش هایی با نیروی دینامیکی دو گانه قسمت های بیشتر بدن را به خود درگیر کرده و سوخت و ساز را به صورت چند برابر افزایش می دهند. اغلب ورزش هایی که شما در باشگاه و یا مکان های دیگری انجام می دهید شما را تنها با یک نیرو آن هم نیروی جاذبه درگیر می کنند و روشن است که میزان کم تری از کالری شما کاهش می یابد. اما تجهیزات ورزشی پر کاربرد دیگری هستند که امکان رویارویی شما را با ورزش های دوگانه فراهم می کنند. بتل روپ ها و یا طناب های جنگی ماهیت ایجاد نیروی دینامیکی دوگانه را دارند. چنین ماهیتی باعث می شود که ورزشکار در هنگام ورزش قدرت جسمانی خویش را با دو نیروی جاذبه و نیروی حاصل از حرکت موجی طناب به چالش بکشد. بتل روپ AGILINEXT یکی از کاربردی ترین طناب های جنگی طراحی شده در حوزه ی ورزش های پر فشار می باشد. ورزشکار در طی تمرینات خود قادر به کنترل کردن قدرت انفجاری تمرینات خود می باشد. این موضوع باعث می شود که فرد بدون احساس هیچ گونه محدودیتی به تدریج قدرت و استقامت خود را نسبت به شرایط بدنی و قوای جسمانی خویش افزایش دهد. وجود چنین مسئله ای به سازگاری هرچه بیشتر بدن با شرایط فیزیکی جدید منجر شده و در نتیجه میزان آسیب دیدگی ها به حداقل میزان خود می رسد. بتل روپ در اندازه های مختلف در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.

بتل روپ AGILINEXT

خرید بتل روپ AGILINEXT

استفاده از بتل روپ AGILINEXT به دلیل کاربردها و مزایای فراوان این محصول به افزایش قدرت جسمانی تمامی قسمت های بدن فرد ورزشکار و تقویت قوای جسمانی وی منجر خواهد شد. شانه ها، قسمت تنه و لگن، رانها، زانوها، قوزک و حتی ذهن با استفاده از این وسیله ی کاربردی درگیر و تقویت شده و بدن به حالت تعادل خود (به دلیل درگیر شدن هر دو دست با طناب جنگی) خواهد رسید. بتل روپ AGILINEXT را می توان به عنوان فیزیوتراپی شانه های آسیب دیده مورد استفاده قرار داده و توسط آن به شانه ها نیرویی دوباره بخشید. بهبود پاسخ فیزیولوژیکی بدن به واسطه ی اعمال نیروی دینامیکی دو گانه، افزایش پایداری بدن، بهبود بازه حرکتی، تقویت قسمت های ضعیف بدن، کاهش آسیب دیدگی و بهبود نتایج و ... از دیگر مزایای استفاده از بتل روپ AGILINEXT می باشد. بتل روپ کاور دار Agilinex می تواند به عنوان جایگزین دیگری برای این محصول باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...