آیا تا به حال با پیلاتس تمرین کرده اید؟ پیلاتس تا حد زیادی از ضربه زیاد، توان خروجی بالا و سنگین عضلانی و اسکلتی جلوگیری می کند. راستش را بخواهید، همیشه لازم نیست تمرین خود را با تجهیزات ورزشی سنگین شروع کنید. گاهی اوقات فقط با یک ابزار ساده مانند حافظه پنهان کار می کند. البته این کشش پیلاتس با حرکات کششی که فکرش را می کنید متفاوت است. این نوع برانکارد یکی از ابزار و وسایل ورزشی برای انجام حرکات مختلف در حین تمرین است. حال ممکن است سوالاتی در مورد این وسیله ورزشی در ذهنتان باشد; مثلا جنس و شکل این کش چیست؟ چگونه تمرینات تخصصی را تنها با یک کشش انجام دهیم و با آن کشش چه تمریناتی انجام می شود؟ در این مقاله درباره ویتامین ها به همه این سوالات پاسخ داده خواهد شد. برای این منظور ادامه مطلب را بخوانید. ورزش در خانه می تواند باعث کشش باشگاه (حتی بهتر از باشگاه) برای ما شود. فرصت را از دست ندهید و از این مقاله جامع استفاده کنید. برای اینکه بتوانید بیشترین بهره را از تمرین در خانه ببرید، به ابزارهای خیلی حرفه ای نیاز ندارید. تمرینات کششی کوچک، سبک، همه کاره و قابل حمل هستند و برای تمام سطوح تناسب اندام عالی هستند. از آنجایی که آنها به مقاومت وزن بدن متکی هستند، بسیار منعطف هستند و حتی ساده ترین ورزش را دشوار می کنند.

یک بدنساز انتخاب کنید

انواع مختلفی از کشش های قدرتی وجود دارد، اما رایج ترین آنها عبارتند از: کشش بدنسازی، کشش پیلاتس و کشش مینی لوپ. در این مطلب به تازگی تمرینات بدنسازی در منزل را برای شما آورده ایم. کش بدنسازی که به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه تمرینات مشاهده خواهید کرد. این کش را پشت در نصب می کنید و خیلی راحت آن را تمرین می کنید.

چه درجه بدنسازی باید بگیرم؟

برای انجام تمرینات بدنسازی باید بدانید که هر رشته ورزشی در مقاومت تولید می شود که ورزشکار با توجه به سطح قدرت بدنی خود آن را انتخاب می کند. اگر مبتدی هستید مقاومت سبک و اگر خیلی حرفه ای هستید مقاومت بالاتر برای شما مناسب است. بهترین راه انتخاب بهترین برنامه کششی و بدنسازی با مشاوره ورزشی است.مشاهده محصولات فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا


معرفی پیلاتس

این کش ها ممکن است کاربردی به نظر نرسند و در ابتدا باید استفاده از آنها را به حداقل برسانید. اما این کش انقلابی در تمرینات ورزشی ایجاد کرده است. البته دلیل اصلی محبوبیت و شهرت این وسیله ورزشی مقرون به صرفه بودن آن در کنار کیفیت بالا می باشد.

ویژگی های ظاهری کش پیلاتس

این تسمه ها در طول (1.2 تا 2) و ضخامت های مختلف در فروشگاه های ورزشی موجود می باشد. بنابراین هنگام خرید بدانید که هر رنگ نشان دهنده ضخامتی در حافظه پنهان است.

پیلاتس با کش

فواید ورزش پیلاتس

 1. مقرون به صرفه و راحت
  هزینه ها در باشگاه ها بیش از هر زمان دیگری در حال افزایش است. به همین دلیل افرادی که به صورت حرفه ای ورزش را دنبال نمی کنند و فقط به دنبال سلامتی و تناسب اندام هستند، قطعا تمایلی به پرداخت چنین هزینه ای ندارند. بنابراین به این افراد نیز توصیه می شود که از کش پیلاتس استفاده کنند، زیرا کم هزینه است.
 2.  تجهیزات سبک و فشرده
  باشگاهی که هم ارزان است و هم می توان آن را همه جا با خود برد. بنابراین حتی در سفر نیز مجبور نیستید از حرکات قدرتی یا استقامتی خود دست بکشید. زیرا با پیلاتس در واقع یک چماق کوچک در کیف خود قرار می دهید.
 3.  گرم کردن تخصصی عضلات
  این کش نه تنها برای انجام حرکات پیلاتس با کش استفاده می شود. همچنین می توان از آن در ورزش های دیگر استفاده کرد. بنابراین می توان از این بدن برای گرم کردن تمرینات بدنسازی نیز استفاده کرد. اگر قبل از ورزش با این کش بدن خود را گرم کنید اثرات مختلفی بر بدن خواهد داشت که از جمله آنها می توان به تقویت چرخش داخلی و خارجی شانه ها، فعال سازی عضلات سینه و پشت، آماده سازی عضلات سرینی و همسترینگ اشاره کرد.
 4. افزایش کیفیت حرکات پیلاتس
  فشار عضلانی یکی از راه های موفقیت در بدنسازی است. بنابراین به جای اینکه فقط وزنه بردارید، از عضلات خود در تمرینات کششی استفاده کنید.
 5. ابزار خوبی برای تمرینات ترکیبی
  به تمریناتی که همزمان عضلات مختلف (مفاصل) را درگیر می کنند، تمرینات ترکیبی می گویند. فواید این تمرینات بسیار زیاد است، از جمله: عملکرد بالا، افزایش کالری سوزی، بهبود هماهنگی و کشیدگی عضلات در یک حرکت. اگر این تمرینات با کش ترکیب شوند، اثر دو چندان می شود. بنابراین، حرکات کششی طولانی پیلاتس برای تمرینات ترکیبی موثرتر است.
 6.  مناسب برای تمرینات عملکردی
  برای اینکه بتوانیم کارهای روزمره را با کیفیت بالا انجام دهیم، پس باید ورزش کنیم. تعدادی از تمرینات به طور خاص کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد که به آنها تمرینات عملکردی می گویند. هدف از این تمرینات بهبود الگوهای حرکتی در فعالیت های روزانه است. از طرفی تمرین با وزنه همیشه در افزایش قدرت بدن موثر نیست.
 7. یک تمرین قدرتی حیاتی
  یکی دیگر از مزایای مهم کش پیلاتس تا حد زیادی از ضربه زیاد، توان خروجی بالا و بارگذاری سنگین عضلانی و اسکلتی جلوگیری می کند. آیا می توان از کش برای تمرینات قدرتی استفاده کرد؟ این یک سوال چالش برانگیز و تکراری است. در واقع می توان تمرینات قدرتی با دمبل را حتی بهتر از دمبل انجام داد. زیرا به طور خاص روی هر عضله کار می کند. نکته: اگر بیشتر بکشید، مقاوم‌تر می‌شود و ماهیچه‌ها قوی‌تر می‌شوند.

 1.  قایق را به صورت تک دستی حرکت دهید
  چگونه یک قایق نشسته با یک دست انجام دهیم
  آیا برای انجام اولین تمرین پیلاتس آماده اید؟
  ابتدا صاف بنشینید؛
  پاهای خود را دراز کنید؛
  کش را در اطراف کف پای خود قرار دهید.
  دو سر را با یک دست بگیرید؛
  سر و سینه بالا؛
  سعی کنید آرنج ها را به عقب بکشید.
  در پایان حرکت، آرنج باید نزدیک بدن باشد.
  سپس به حرکت اصلی بازگردید.
  این تمرین پیلاتس را با هر دو دست انجام دهید.
  می توانید این حرکت را در سه ست 15 تایی برای هر دست انجام دهید.
 2.  کشش بازو را در حالت سمت پلانک حرکت دهید
  نحوه انجام کشش بازو در حالت پلانک سمت
  ساعد چپ را روی زمین قرار دهید و آن را در سمت چپ قرار دهید.
  از زمین فاصله بگیرید تا از گوشه تا مچ پا (پلانک) در یک ردیف قرار گیرند.
  همزمان تمرین پیلاتس را با آرنج شروع کنید و آرنج را روی زمین زیر بازو قرار دهید.
  کش را با دست دیگر بگیرید و ساعد را با کش باز کنید.
  دومین تمرین پیلاتس را برای هر دو دست انجام دهید.
  می توانید این حرکت را در سه ست 10 تایی برای هر دست انجام دهید.
 3.  قفسه سینه و شانه ها را کشش دهید
  بیننده ویدیو
  نحوه انجام کشش سینه و شانه
  صاف بایستید و دو سر را بگیرید.
  در این حالت، بازوها را با یک کشش به بالای سر بیاورید.
  سپس به نقطه شروع بازگردید.
  این تمرین یکی از بهترین تمرینات پیلاتس است که می توانید در سه ست 12 تایی انجام دهید.
 4.  پشت بازو را از پشت حرکت دهید
  نحوه انجام حرکت پشت بازو از پشت با کش پیلاتس
  برای انجام این تمرین عالی پیلاتس، ابتدا صاف بایستید.
  کش را زیر پا قرار دهید.
  تسمه ها را از پشت بالا بیاورید.
  آرنج ها را خم کنید و بازوها را به سمت بالا باز کنید.
  سپس به حرکت اصلی بازگردید.
  می توانید این حرکت را در سه ست 12 تایی انجام دهید.
  نکته: سعی کنید زاویه آرنج ها را ثابت و در کنار سر نگه دارید.
 5.  پشت بازوی پس زدن را حرکت دهید
  پنجمین تمرین پیلاتس را با پشت بازو شروع کنید.
  باند پیلاتس را زیر پای خود قرار دهید.
  90 درجه خم شوید و به موازات زمین بایستید.
  آرنج های خود را از پهلو خم کنید و آنها را نزدیک بدن خود نگه دارید.
  سعی کنید ساعدها را به سمت عقب و بالا باز کنید تا عضلات پشت بازو منقبض شوند.
  سپس به حالت اولیه برگردید.